Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Семейство Милито кърти...

 

Най-накрая и аз да имам повод да се зарадвам и да се обадя в тая тема. Тук все Барса-Реал се обсъжда, а ние бедните фенове на Реал Сарагоса...за къде без нас...ето и нашият глас се чу.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
какво става за бога :confused най-накрая мога да гледам мач на любимия си отбор и те играят като някви се едно са ги събрали точно преди мача :angry:

 

Еми от сега на татък се моли да не дават мачовете на Барса ... :bgrin:

Семейство Милито кърти...

 

Най-накрая и аз да имам повод да се зарадвам и да се обадя в тая тема. Тук все Барса-Реал се обсъжда, а ние бедните фенове на Реал Сарагоса...за къде без нас...ето и нашият глас се чу.

Браво ! Честито, дано да вкарат още 1 :bgrin:

 

Еххх, ако не е съдията ... нищо няма да направите

Link to comment
Share on other sites

бахххх... :sick

играта на Барса е гола вода...идея в атака-никаква...настроение за игра-никакво...

играят така, сякаш са ги изкарали насила на терена... :angry1

 

спрях да гледам мача...от Livescore, разбирам че е имало картон и дузпа...

малко ме е страх да попитам, но беше ли реална или........... :unsure:

 

Edit: 2-2...пускам TV-то...

Link to comment
Share on other sites

бахххх... :sick

играта на Барса е гола вода...идея в атака-никаква...настроение за игра-никакво...

играят така, сякаш са ги изкарали насила на терена... :angry1

 

спрях да гледам мача...от Livescore, разбирам че е имало картон и дузпа...

малко ме е страх да попитам, но беше ли реална или........... :unsure:

Ахах. Реална ? Да бе да. Колкото реален беше и картона, толкова и дузпата. :angry: Просто когато съдията го няма ... ще ви се стъжни, но това няма да стане. И двамата играха за топката, спънаха се взаимно и естествено, съдията помогна на Барса, иначе Сегунда ;)

Link to comment
Share on other sites

и това е 2-2 :punk айде още един :bgrin:.

 

едит@ дуната от днес ще ви гледам всеки мач и ще записвам всяко отсъждане във ваша полза. бати то по твоита логика всеки път като свирят дузпа за нас не е реална :angry1

Link to comment
Share on other sites

и това е 2-2 :punk айде още един :bgrin:

Е сори ;). Няма още един, съдията си помисли, че трябва да е "обективен". Баси обективността, да даде измислена дузпа, да изгони с измислен картон играч на Сарагоса ... Жалко, че сега Савио не вкара, щеше да е супер, съдията щеше да скърби за своя любим отбор БАРСА :devil

 

@Stenli, какво й беше реалното на тази дузпа :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз забравих вече в кой мач по ред Барселона получават червен картон в тяхна полза и колко тона дузпи им дадоха вече ....

Link to comment
Share on other sites

Усилията на съдията дадоха резултат :angry:

Наистина рядко може да се види как вместо нарушение за единия отбор се свири дузпа за другия и се вдига втори жълт картон на играча, който всъщност беше потърпевш :huh:

 

Честита точка на феновете на Барса :)

Link to comment
Share on other sites

Честита точка на феновете на Барса :)

мерси :D доволен съм от играта на барса, за съжаление късметът не беше на тяхна страна иначе нямаше да имат нужда от дузпи и т.н. много ми е интересно вие как разбрахте, че е била измислена. няма нужда да ми отговаряте, даже и да счупят крака на някои от барса вие пак ще кажете, че съдията се е пресилил малко или нещо такова :D

Link to comment
Share on other sites

Еееее, защо трябваше така да ни преебат? Тъкмо и аз да се зарадвам на нещо и пак накрая на съдията мекия... Карай и точка на Камп Ноу е добре, ама по тоя начин ли?

 

Краси излагаш се. Дузпа просто нямаше. Не ми говори за счупване на крака при положение, че онзи (който там беше) загуби топката и тръгна даже да рита защитника, но пък се подхлъзна и се изсипа. Даже според мен не търсеше дузпа да печели, но се намери, кой да му да я даде... Нека има поне съмнително положение и тогава да си на страната на любимия отбор, но в случая нямаше съмнение.

Link to comment
Share on other sites

Еееее, защо трябваше така да ни преебат? Тъкмо и аз да се зарадвам на нещо и пак накрая на съдията мекия... Карай и точка на Камп Ноу е добре, ама по тоя начин ли?

Еми по тоя начин. Не трябваше да имаме големи надежди, защото Барса бяха 12 човека (без страничните сидии) срещу 10 на Сарагоса.

 

А за дузпата - двамата играят за топката, спъват се взаимно и първият потърпевш (футболистът на Сарагоса) получава червен и .... Освен това Ван Бомел се метна, защото видя, че не може да стигне топката ... Съдияята ...

Link to comment
Share on other sites

жоро, предполагам, че когато играха манчестър и арсенал и свириха измислена дузпа за манчестър ти беше доволен от победата. е и аз съм доволен от точката днес :) не веднъж си казвал, че няма значение с какви средства ще се постигне победата. съжалявам за твоя отбор, но това е положението :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ех никога няма да се научиш ти за ония мач. Не съм доволен, че свириха измислена дузпа за Юнайтед. Но реално това не реши мача, защото после не свириха чиста дузпа срещу Кристиано Роналдо, за което и Ашли Коул изхвърчаше с втори жълт. Не съм за компенсациите (особено, че за Юнайтед по-късен гол от реалната, а не от измислената дузпа и червен картон на Коул щяха да са доста по-добре), но все пак е различно от чистото грешно единично отсъждане. Ама като си от другата страна е много лесно да се гледа само фалшивата дузпа, щото иначе с какво ще се оправдаете?

 

Случаят тук е съвсем различен. Не казвам, че не трябва да се радваш. Радвай се, защото се измъкнахте. Но трябва да те е яд, че се измъкнахте така...толкова. Щото спортсменството го изисква (лично в теб самия)...както и фенството го изисква да се радваш...

Link to comment
Share on other sites

мерси :D доволен съм от играта на барса, за съжаление късметът не беше на тяхна страна иначе нямаше да имат нужда от дузпи и т.н. много ми е интересно вие как разбрахте, че е била измислена. няма нужда да ми отговаряте, даже и да счупят крака на някои от барса вие пак ще кажете, че съдията се е пресилил малко или нещо такова :D

само не виждам как може да си доволен от играта на Барса днес при положение, че

играха без никаква идея, желание и хъс... :huh:

едва отървахме загубата, но това не променя факта, че бяха загубени още 2 точки, при това у дома, в мач, който трябваше да бъде взет без проблеми... :angry:

дано играчите и Рийкард се стегнат, че с тази игра нито шампионата, нито ШЛ ще вземат...

 

 

Edit:за последните 10мин. не говоря, защото просто не догледах мача от яд за 2-та гола на Сарагоса...но през останалите 80мин. бяхме пълна скръб и затова ме е яд...а подценявянето не е оправдание... :ghost

Link to comment
Share on other sites

оф деба, стана някъв токов удар и ми се рестартна компа :)

 

жоро, според мен има една малка вероятност, ако съдията не беше свирил 1-вата дузпа изобщо да не се стигне до положението на кол. мача можеше да се развие по съвсем друг начин, но както и да е. предлагам да не спорим повече за този мач, защото явно никой няма да се съгласи с другия, а и не пишем в правилната тема. по въпроса за фенството разбира се, че никой фен не иска отбора му да печели по този начин, но накрая тази точка може да се окаже решаваща, затова съм доволен от постигнатото :)

 

едит: Yorikkk, последните 10тина минути създадоха толкова положения, колкото някой отбори не могат да направят за цял мач. според мен в този мач го имаше и фактора подценяване :music

Link to comment
Share on other sites

Еха и един фен на Барса, който да е прав и това е Yorikkk. Като гледам той е доста обективен, за разлика от сидията. Поне един фен си призна, че Барса нищо не направиха и че едвам се измъкнаха от загубата. Дано да има повече такива фенове ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето това е разликата между Барса и Реал

Барселона - Майорка 2:0

Реал Мадрид - Майорка 4:0

 

Алавес - Барселона 0:0

Алавес - Реал Мадрид 0:3 :bgrin:

 

Някой знае ли от къде мога да видя голмайсторите в Испания, освен в евроспорт :blink:

Link to comment
Share on other sites

Голяма гордост из феновете на Реал ;) Чак надменност се усеща. Интересно къде бяхте след загубата от Лион и Селта :P

Link to comment
Share on other sites

Голяма гордост из феновете на Реал ;) Чак надменност се усеща. Интересно къде бяхте след загубата от Лион и Селта :P

Бяхме на Винсенте Калдерон да наблудаваме как Ел Ниньо като добър съсед си върши работата. :P Имаме 9 КЕШ-а вие къде бяхте ? :bgrin:

 

@dunata, не ги дразни толкова, Барса още държът фронта, макар да е ясно кой ще е #1 този сезон.

Link to comment
Share on other sites

@dunata, не ги дразни толкова, Барса още държът фронта, макар да е ясно кой ще е #1 този сезон.

 

Ще държът, ще държът, ама и съдията спира да помага, тогава ще държът друго :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Какво се заблуждавате. Реал с тази игра до никъде няма да стигне. Имат късмет, че играят със слаби отбори последните 2 кръга. Сега като дойдат дербитата ще е друга работа

Link to comment
Share on other sites

Але Але, Хетафе шампион! :)

 

Педжа, разбирам те, че се кефиш, че относахте един от слабаците, ама нямам спомени да беше толкова въодушевен като Лион ви смазаха с 3:0

Link to comment
Share on other sites

Botev1912, Аз бих казал, че Барселона с тази игра до никъде няма да стигне :P

Защитата им е по-зле от всякога :D Реал се издъни на два пъти досега и записа 4 победи докато Барселона направи всичко на всичко два добри мача от 6 кръга.

Реал вчера спечели с невероятна лекота :) При това Зидан и Робиньо бяха на резервната скамейка.

Люксембурго започна да напипва най-добрата формация и това дава резултат. Бекъм играе отново от дясно и напомня за най-добрите си години :) От началото на сезона той асистира за повече от половината голове на Реал :blink:

Следващият кръг ще бъде доста интересен-Реал гостува на Атлетико, а Барселона на Депортиво.

 

veseo, нали щеше да даваш горе мачовете от всеки следващ кръг :confused

Или ако предпочиташ давай класирането, ама не оставяй мачове, които са се играли преди две седмеци!

Link to comment
Share on other sites

Какво се заблуждавате. Реал с тази игра до никъде няма да стигне. Имат късмет, че играят със слаби отбори последните 2 кръга. Сега като дойдат дербитата ще е друга работа

Заблуден си ти. Барселона например е в групата с най-измекярските отбори в ШЛ. В директните елеминации, ако се паднете с Челси пак или Ювентус отнво си оставате само претенденти :P

 

Але Але, Хетафе шампион! :)

 

Педжа, разбирам те, че се кефиш, че относахте един от слабаците, ама нямам спомени да беше толкова въодушевен като Лион ви смазаха с 3:0

Не отричам. Но както казах преди част от ядрото на Реал ти първа се изгражда и по мое мнение до към средата на сезона все още ще има частични проблеми до пълното сработване на тима. Що се отнася до Лион, чака ги същото, което се случи с Барселона на Естадио Бернабеу :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...