Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Поне Роналдо ще си ходи...и да си ходат всички като него,дето се наядоха и си напълниха гушите,заради тях отбора е това дередже.Трябва да пускат млади момчета,които са жадни са успехи,а тези им е безразлично за всеки 1 мач,щот имат палат,кола и т.н. и знае,че каквото и да стане следващия мач отново може да се разкарва по терена. :angry1 Бекам ВЪН,барабар със сички 'звезди'.Писна ми като фен на този отбор да гледам такава смешна игра,сега загуба от някой си отбор на опашката и в неделя измъчено равентсто срещу Осасуна :angry1.

1 звезда се разкара-Фиго,а дано другите го последват:Защо не пуска Гравесен,Диого,Солдато-това момче спасява отбора на 2 пъти(1 в ШЛ и сега срещу Осасуна,но въпреки това търка скамейката,щот накрая ще обвинят тренюра за това,че държи 'професионалистите' на скамейтата.),ще купят още някой(не може без това)на мястото на тези смешници,защо изгониха Оуен,за да ми пуска тия Роналдовци и Левалдовци,Рауловци,момчето си играе добре в Нюкясъл постоянно бележи..Дано Роналдо си иде в Интер и да не се връща,тоя Салгадо пълна дупка...Докато Перес е президент и играчите са тези Реал няма да излезе от кризата,в която влезе именно заради Перес(когато преди 3,4 сезона изгони Дел Боске)втори като него няма да намерат,той диктуваше какво да правят звездите,а не обратното :excl:

Сега остана само Купата на Краля,за титла с тази игра не може да се мисли,на 11 или 13 точки зад Барса,ШЛ-Арсенал и Арсенал са пълен хал,евам продължиха вчера-играха срещу някви от 378910317829031 дизизия,така че може и да минем на късмет,ама след това не ми се мисли

:cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Divaкa,

Доста глупости изговори, колега. Защото говориш за Фиго по този начин. Не виждаш ли как боксуват в средата на терена без финеса и идеите на Луиш фиго зад нападателите, да не говорим и за Солари, който беше страхотно динамо. Продадоха Фиго и в момента Реал правят едвам по 4,5 опити за стрелба, защото няма кой да минава защитници и да захранва нападението. Зидан остаря и се обезвери. Няма тази магия с която въртеше дефанса на отборите на малкия си пръст. А Роналдо, само майка му и баща му имат право да го съдят. Той се е доказал и предоказал и няма човек измежду нас, който да му бъде съдник. На пръсти са тези, които могат да имат кариера и талант като неговия. Проблема не е Роналдо, а хората около него.

На пръв поглед, коагто погледне човек ситуациата може на секундата да посочи пръста към Флорентино Перес и да хвърли цялата вина върху него. Той е диригент на трансферния пазар и купува футболисти по негов избор. Назначава и треньори и сега, когато Мадрид показва слаби резултати всички изнервено гледат него.... Истината, обаче има и друго лице. Перес пое Белите в период на финансов колапс. Как мислиш най-големия футболен отбор в света да имам сериозни финансови проблеми, толкова сериозни, че се наложи да продадат собствност на клуба за да покорият *част* от дълговете. Тогава дойде Флорентино Перес като президент. За няколко години изкара Реал от финасовата безизходица за да обяви преди около месец, че Реал Мадрид е най-богатия клуб в света. Човекът е бизнес гуру. Защо мислиш бе преизбран за поста президент след напълно провален сезон с над 96% на изборите? И въобще не се учудвай, отбори като Рома, Плаермо дори Ювентус имаха/имат доста проблеми с парите.Сега, след като има финансова стабилност за години на пред, предполагам, че Флорентино ще търси формулата с която да печели и на терена. Както и да го въртиш не можеш да го обвиняваш на този етап. Чакаш и се надяваш, че ще успее да се справи с футбола. Ако ли не, идва някой малоумник източва всичките пари на Мадрид и тогава ще му мислим.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Перес не трябва да се маха, защото не се знае кой ще дойде на негово място. Не се знае с каква настройка ще поеме отбора. А на Перес проблема е, че купува само звездички, които са се доказали и които искат само парите. Лошото е, че не ги купува за играта, резултатите, а точно обратното - за парите, които ще дойдат от тениски и разни други неща. Робиньо беше добър трансфер - нито е печелил някакви супер награди, нито купи и титли. Неговият проблем е, че за първа година играе в Европа, а футболът между двата континента е напълно различен. Всички погледи сочиха към него, всички имаха огромни очаквания и никой не се сети, че той е още на 21 години и ще му трябва доста време да влезне в час. Гравесен, Диого и Пабло Гарсия са много добри. Също нямат постижения, които да ги накарат да не играят, както останалите, но ако те играят (както по-горе беше споменато) и на пейката са 'звезди' като Зидан/Бекъм всички журналисти ще изкритикуват треньора за 2 месеца напред. Като цяло, доста неща трябва да се променят, за да излезнем от тази, вече доста сериозна, криза.

Link to comment
Share on other sites

Еми добре,Перес може да е голям биснесмен ми да седне с тренюрския щаб на четири очи и да обсъдат какви играчи им трябват,а не да купува който му скимне.Роналдо да доказа се спор няма(по времето за Висенте Дел Боске),но според мен тук е проблема вече се е доказал и сега голямото му име му гарантира титулярно място,това е проблема всички са се доказали,спечелили доста купи и сега идва момента тия играчи да се сменят от друга партида-играчи които са млади и типърва да се доказват,да се стремят да стигнат нивото на Роналдо,Фиго и т.н...

Резулатите говорят сами-равенство със Осасуна и сега загуба за собствен терен от аутсайдера Сантандер.Това не е типично за отбор,който иска да печели отново титли. :)

Link to comment
Share on other sites

по принцип в испания съм за реал но в последно време само яд ме хваща като ги гледам-издънка след издънка...треньори ли не смениха,играчи ли не купуваха и не става и не става.не знам какво трябва да стане за да тръгнат нагоре :blink:

Link to comment
Share on other sites

не знам какво трябва да стане за да тръгнат нагоре :blink:

Да сменят президента и да вземат играчи, на които им се играе футбол, а не балет (въпреки прякора на отбора) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Треньорът на Атлетико Мадрид Карлос Бианки най-накрая беше уволнен. Вече бях почнал да се чудя какво още трябва да се случи с отбора, за да го махнат. Престоят му беше пълен провал, по-зле не можеше да е. Да се надяваме наследникът му да се справи по-добре и Мартин да започне да вкарва голове :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се радвам, че махнаха Люксембурго (Р. Мадрид) (макар и вече да не е нещо ново). Но там проблемите едва ли ще свършат с назначаването на Каро, понеже според мен посредственото представяне (започнало още миналия сезон; направо не знам как завършиха на 2-то място) се дължи на застарелите звезди (само Зидан и Касиас спасяват отбора). И за да не ми се ядоса някой фен на Реал, ще кажа, че и аз съм фен, и като такъв съм разочарована и затова си позволявам да ги критикувам.

 

..Дано Роналдо си иде в Интер и да не се връща,

 

И там никой не го ще. Феновете бяха разпънали веднъж антироналдови плакати.

Link to comment
Share on other sites

Interests Филми (Chris Tucker, Johny Depp), Тенис (Рафаел. Н.), Футбол (FCBarcelona)

:blink:

за да не ми се ядоса някой фен на Реал, ще кажа, че и аз съм фен, и като такъв съм разочарована и затова си позволявам да ги критикувам.

Последно :confused

Link to comment
Share on other sites

Вярно бе, ама че съм руса, мерси че ме подсети. Минах на страната на вражеския лагер. Преди наистина харесвах Реал, но вече се отказах да чакам тяхна победа. А Роналдиньо и ко играят страхотен футбол. Особено през миналогоди6ната Шампионска лига направиха фантастичен мач с Челси (мисля че беше 1/4 финал).

 

Ей, ама веднага гледаш да изкараш черните ризи на горкия новобранец (чак и в инфото ми си се ровил)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се радвам, че махнаха Люксембурго (Р. Мадрид) (макар и вече да не е нещо ново). Но там проблемите едва ли ще свършат с назначаването на Каро, понеже според мен посредственото представяне (започнало още миналия сезон; направо не знам как завършиха на 2-то място) се дължи на застарелите звезди (само Зидан и Касиас спасяват отбора). И за да не ми се ядоса някой фен на Реал, ще кажа, че и аз съм фен, и като такъв съм разочарована и затова си позволявам да ги критикувам.

И там никой не го ще. Феновете бяха разпънали веднъж антироналдови плакати.

Какъв ти Зидан, човека за съжаление вече остаря... Не прави вече това, на което беше способен преди. Навърташе защитата с лекота, а сега и пасовете даже ги позабравя. Не мога да кажа, че харесвам Реал, Валенсия ми е любим отбор, но мисля мнението ми е обективно.

ПС Не ми харесва футбола на Реал и затова мисля май тази година не заслужават място в ШЛ. Да си седят 6то място както са сега, поне да фанат Купата на Уефа догодина.

Link to comment
Share on other sites

. Да си седят 6то място както са сега, поне да фанат Купата на Уефа догодина.

 

Аз даже мисля, че и Интертото да спечелят им е много.

Сега даваха по спортните новини, че били купили нови (освен Касано), ме им помня имената. Та искам да кажа, че колкото и кинти да хвърлят за нови попълнения (пример за защитник 27 млн.евро - за Рамос говоря) явно не могат да се усетят че така не става.

Пък за Зидан.... май и за него си прав сега като помисля. Ако не е контузен и е на терена, си остава почти незабележим.

Link to comment
Share on other sites

След вчерашната загуба срещу Бетис Атлетико нямат победа вече 10 мача (7 загуби и 3 равенства). Сега само 1 точка дели Бетис от Атлетико (макар Б. да са 18-и, а А. -12-и). Новият треньор Пепе Мурсия (май) не започва добре, макар че е рано да се прогнозира, но пък повече ми харесва от Бианки (макар да имам наблюдения само от един мач). Но си мисля че ако занапред играят както вчера, скоро ще регистрират победа.

Който харесва дюшекчиите, да каже какво мисли :)

И м/у другото, откъде идва това "дюшекчии"? (няма да е от дюшеци :) )

Link to comment
Share on other sites

Иха, Реал биха. Каква изненада и то срещу добър отбор ;) , какъвто определено е Севиля :) . Не съм го очаквал от Зидан де ... хет-трик ;)

 

.:EDIT:.

Пък за Зидан.... май и за него си прав сега като помисля. Ако не е контузен и е на терена, си остава почти незабележим.
- Дам, в този мач си остана напълно не забелязан :laughing:
Link to comment
Share on other sites

- Дам, в този мач си остана напълно не забелязан :laughing:

 

Поста е отпреди мача. Иначе Реал наистина направи учудващо страхотен мач и заслугата е в най-голяма степен именно на Зидан и Гути. Мисля че успехът се дължи на отсъствието на Роналдо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Леле какво се е случило с Барса... е все пак нека се радваме за Мартин Петров.

Ако не се лъжа и миналана година Атлетико би на "Ноу Камп", Барса навлиза в слаба форма точно преди мачовете с Челси. Самуел Ето'о сигурно също няма да е в "супер настроение" след като прецака Камерун. Лоша работа...

Link to comment
Share on other sites

хахах 1-3 ;) РЕЗИЛ!:)

Резил ли? :blink: Да загубиш мач след около 20 поредни победи,когато си останал без най-добрите си футболист е резил?Злорадствай си на воля,като се върнат в игра Рони и Ето'о ще те видим B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...