Jump to content
BulForum.com

Кой е наи-добрият приятел на мъжа?


Кой е наи-добрият приятел на мъжа?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Защо така няма комбинация от няколко отговора :)

10-18/20-компютъра

18/20-30-колата и жената :bgrin: (да не е самотна колата)

30-50-чашката и парите

50-...-кучето

:bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо така няма комбинация от няколко отговора :)

10-18/20-компютъра

18/20-30-колата и жената :bgrin: (да не е самотна колата)

30-50-чашката и парите

50-...-кучето

:bgrin:  :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:

 

Да, в различни периоди различно, макар да не бих ги сложил така според възрастта. Гласувах за жената, защото тя захваща най-много време от всички.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да има и отговор друго. А защо в анкетата го няма отговора "ръката"? :lol:

Ама не може така. Не може само един отговор. Ами например чашката, защото като я гледам и само ми идва на акъла че трябва да се пресуши, а тя не се съпротивлява. Компютъра вече започва да ме дразни, защото напоследък ме кара да прекарвам повече време с него и да зарязвам това което наистина имам дса правя, така че него го отмятам. Кола си нямам, но може би като започне да се разваля, щях да я псувам като идиот, така че и това го отмятам. Кучето напоследък ми изневерява и не ми обръща внимание. Мисли само къде да спи и колко повече да яде, така че и него отмятам. Телевизор рядко гледам, парите все ме отбягват...

А бе май само чашката остана. :)

Link to comment
Share on other sites

"Жената е най-добрия приятел на човека" -- Джордж (даскала по немски в ТЕТ-а) :punk

 

Edit: иначе гласувах за чашката (или по скоро за бутилката бира) Тя не се съпротивлява, не ревнува ако я замените с друга бира.. и така :)

Link to comment
Share on other sites

Аз избрах колита защото колата ме слуша най-добре!!Качвамсе отивам където трябва върша си работата и всичко е ОК.Ако земе нещео да трака,чука правя и ремонт и всичко си е като в добрите стари времена.А пък жените много ме ядосват ама какво да се прави и на тях обръщам голямо внимание :love

Link to comment
Share on other sites

За малко да кликна парите, ама се замислих и се спрях. Е, важни са, ама има и други важни неща. Като колата :bgrin: , която всъщност е пряко свързана с парите. Отношението на жената към мъжа и към мъжа с кола(било то и не толкоз скъпа) не е едно и също.

Link to comment
Share on other sites

А що няма ръката(респ. - ръцете)?Ако немахте ръце с кво ше шофирате?Или с кво ще си пуснете компа?Или с кво ще вдигнете чашката?Да не говорим пък, че ако нямахте ръце, щеше да се наложи да лижете кучето, вместо да го погалите....Пък сексуалната тематика въобще няма да я хващам...

Link to comment
Share on other sites

ШКЕМБЕТО определено - най-много си го обгрижва............

Link to comment
Share on other sites

Ами... така като гледам баща ми в периода 10.00 - 10.30 вечерта в петък... ще кажа дивана :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Най добрия ми приятел се казва Иван. Имам още трима, които спокойно мога да нарека исВински приятели. Не знам, аз ли съм странен, но не са нито жени, нито компютри, нито ръце, нито крака, нито ректуми или всичките абсурдни неща, предложени в анкетата, а хора, мъже. Null Vote...

Link to comment
Share on other sites

Най добрия ми приятел се казва Иван. Имам още трима, които спокойно мога да нарека истински приятели. Не знам, аз ли съм странен, но не са нито жени, нито компютри, нито ръце, нито крака, нито ректуми или всичките абсурдни неща, предложени в анкетата, а хора, мъже. Null Vote...

Прекалено сериозно я приемаш анкетата. :)

За мен е закачлива и нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Na purvo mqsto e kompa zadaljitelno vapreki 4e wina e boza pak si me slusha. Na vtoro mqsto sa parite za da kupq benz i prezervativi, koito avtomati4no idvat na 3to mqsto. Tuk idva kolata na 4to mqsto, za da moga da stigna do priqtelkata, koqto o4evidno zastava na poziciq 5, estestveno televizora i 4ashkata idvat vednaga sled tova koeto e stanalo s prezervativa i priqtelkata, t.e. na 6-to i 7-mo mqsto. Za jenata to e qsno, 4e se povtarq s priatelka do izvestna stepen, a za ku4eto-hiper mnogo mrazq ku4eta vish kotkata si e drugo neshto tq otiva avtomati4no na 9to mqsto, malko predi brat ili sestra.

 

I ako vsi4ko stavashe prosto taka, kade mu e kraia a? :punk

Link to comment
Share on other sites

Оная вечер бирата беше много добър другар. Вчера кучето ми ми беше супер компания. Преди две седмици имах "истински" приятел от човешки вид, мъжки пол. Преди доста време компа ми не се ебаваше с мен и не бъгваше точно тогава, когато не исках. Момиче, с което се разбирах и обичах ми се водеше приятелка... МММммм да сега леглото ме зове и съм му най-добрия приятел

Ебати лицемера дет съм :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...