Jump to content
BulForum.com

Кой е наи-добрият приятел на мъжа?


Кой е наи-добрият приятел на мъжа?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Чувствам се сред приятели само когато съм сред животни, независимо дали са домашни или диви. Не е достатъчно само да отглеждаш дадено животно, трябва и д го разбираш. Имал съм риби, които съм хранил от ръка и са идвали да ги чеша по гърба. С тарантулите също се разбирам добре, имат ми доверие.

А за кучетата и котките... някой беше казал, че който има нужда да получава любов, гледа куче, който иска да дава - котка (аз ги имам и двете).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
.

А за кучетата и котките... някой беше казал, че който има нужда да получава любов, гледа куче

По-скоро кучка :(
Link to comment
Share on other sites

дано под кучка имаш в предвид буквалното значение, защото от жена-кучка, едва ли би могъл да получиш някаква любов...

Парадоксално, но докъто беше жива Дженифър, безпогрешно разбираше кога съм нещастен и идваше и навираше рошавата си муцуна - действаше успокояващо, като ти се нагуши това рошаво създание. Когато бях по-малък (че и не само) и не можех да заспя, било то от страхове, било то от кошмари, било то от болка, я взимах да спи при мен на леглото. В момента, в който се качеше на леглото заспивах като къпан...

На моменти ужасно ми липсва...

Link to comment
Share on other sites

женско не може да ти е най добрият приятел

трябват ти 1-2-3 стабилни пича с който да не усещаш времето

 

жената,кучето ,парите и чашката идват като бонус пак

Link to comment
Share on other sites

женско ....

Ех как хубаво звучи, като пилешко или телешко за вечеря :P (не се въздържах)

 

От носно най-добрият приятел на мъжа можеби...любимата или самият той :unsure: .

А за тези които са посочили чашката тя не е приятел а ВРАГ ,дано го разберете по скоро.Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Ето една исторя с моето куче, което стана снощи за пореден път...

 

Лягам си аз и си затварям вратата, защото баща ми сутрин става рано да ги извежда, някъде към 8 и ако вратата не е затворена ме събуждат, което е много неприятно, при положение, че няма да ставам още...

Та лягам си аз и затварям вратата. След малко идва едното куче и почва да скимти от вън да го пусна. Аз не ставам и се опитвам да заспя, но то не спира и продължава да скимти и да джафка. Ставам аз ядосан вече и отварям вратата да го пусна да легне при мен. Лягам си, а то ляга до мен, при което си мисля, че ще се спи вече, но не би. То почва да си ближе лапичките и точно след 3 минути става, отива пак на вратата и започва да скимучи, ама тоя път за да го пусна, при което аз пак става и го пускам. Е, това ако ми е приятел...

Link to comment
Share on other sites

Ето една исторя с моето куче, което стана снощи за пореден път...

 

Лягам си аз и си затварям вратата, защото баща ми сутрин става рано да ги извежда, някъде към 8 и ако вратата не е затворена ме събуждат, което е много неприятно, при положение, че няма да ставам още...

Та лягам си аз и затварям вратата. След малко идва едното куче и почва да скимти от вън да го пусна. Аз не ставам и се опитвам да заспя, но то не спира и продължава да скимти и да джафка. Ставам аз ядосан вече и отварям вратата да го пусна да легне при мен. Лягам си, а то ляга до мен, при което си мисля, че ще се спи вече, но не би. То почва да си ближе лапичките и точно след 3 минути става, отива пак на вратата и започва да скимучи, ама тоя път за да го пусна, при което аз пак става и го пускам. Е, това ако ми е приятел...

Хе, ами какво искаш, бе приятелю, това ти нисша форма на интелект(кучето), то ако знаеше че ти прави секано, нямаше да скимти, ама мозъка му е колкото орех.

Link to comment
Share on other sites

Приятелката + Колата :)

иначе ако искам да си общувам с някой интелектуалец на моето ниво си говоря сам ... от много време го практикувам и до ся не съ ма затворили в жълтата сграда ;)

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за компа, щот кат ме ядоса нещо и с един рест се оправя.Докато ЖЕНАТА може да не иска да я рестваш и те принуждава да я шътдаунеш.

Link to comment
Share on other sites

Да, аз това искам да кажа, че не е най-удачния вариант за приятел на човека.

Aми кое е по-удачно?Я виж останалите отговори!Колата, алкохола, компа, презерватива...и темподобни невъудошевени(неща, които не дишат, не са живи) предмети.И аз съм съгласен с тебе, че не кучето е най-добрият приятел на мъжа, обаче този който е правил гласуването е можел да даде много по подходящи варианти за гласуване.

Link to comment
Share on other sites

Aми кое е по-удачно?Я виж останалите отговори!Колата, алкохола, компа, презерватива...и темподобни невъудошевени(неща, които не дишат, не са живи)  предмети.И аз съм съгласен с тебе, че не кучето е най-добрият приятел на мъжа, обаче този който е правил гласуването е можел да даде много по подходящи варианти за гласуване.

Толкова ли не разбра, че тази тема е опит за шега? А доколкото историята за кучето - отново бих могъл да кажа нещо, но ставам банален.

Link to comment
Share on other sites

Квото и да си говорим за мен кучето си остава най-добрия ми приятел. И да му се скарам пак си ме обича .Можеш да си говориш с него за всякви неща и то ще те погледне винаги с разбиране.винаги си те обича не кат жените правят си кефа и после "arivederchi". не може да те испорти...... и тн. и пр.

Link to comment
Share on other sites

кучетата и котките... някой беше казал, че който има нужда да получава любов, гледа куче, който иска да дава - котка (аз ги имам и двете).

(кучето чука котето)? :>

Link to comment
Share on other sites

Хе, ами какво искаш, бе приятелю, това ти нисша форма на интелект(кучето), то ако знаеше че ти прави секано, нямаше да скимти, ама мозъка му е колкото орех.

Добре, че си уточнил в скобите, че за кучето говориш :laughing:

 

Не разбирам защо има толкова народ, гласувал за компютъра, но май има нещо общо с това, че анкетата е във форум :P

Link to comment
Share on other sites

В парата е хавата :)

Link to comment
Share on other sites

А де,и аз това питам! :confused На единия ден ще е влюбен в колата си,на другия в пцто си,после изневиделица ще се влюби в Приятелката си! :blink: Или още по-лошо....в жена си! :huh: :wacko: И Ама то това за един ден.После ще си гушка шишенцетос ракийка,може да си гушне и кучето на другия ден,пък и друго може да гушне.... :wacko: :) :inqn Та,на периоди. :D

Link to comment
Share on other sites

На единия ден ще е влюбен в колата си,на другия в пцто си,после изневиделица ще се влюби в Приятелката си!

intense, ти правиш ли разлика между приятелство и влюбване?

Link to comment
Share on other sites

На единия ден ще е влюбен в колата си,на другия в пцто си,после изневиделица ще се влюби в Приятелката си!

intense, ти правиш ли разлика между приятелство и влюбване?

Правя,правя.Защо,ти не правиш ли? :huh: Малко 'поизкриви' значението на думата... :)

Link to comment
Share on other sites

Фройд бе, Фройд е най-добрия приятел на мъжа. Нали... к'во беше... винаги е прав ли, абсолютно е прав... нещо такова беше... та значи, мъже (нали ако по това се определя дали си мъж, аз май съм нещо друго), май Фройд ви е най-добрия приятел.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...