Jump to content
BulForum.com

Кой е наи-добрият приятел на мъжа?


Кой е наи-добрият приятел на мъжа?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Пепси или Кока кола?  B)

 

Pepsi or Coke? That is the question...

 

Между другото на много места в Америка тоя въпрос го има в разни анкети, които се попълват в университети или работни места...само че много малко хора го взимат насериозно. А то е от голяма обществена и персонална важност...

Link to comment
Share on other sites

М-да, ама в УСА пият само Пепси. Кока Колата е за Европа!

 

По мои наблюдения пият много повече Кока Кола, въпреки че е много гадна там. Пепсито е почти като това тук, но не съм забелязал да го пият много. Все пак това не е официална статистика...за твоята също не знам... И не ми казвайте, че е все едно. От това зависи животът на тази планета да продължи.

Link to comment
Share on other sites

По мои наблюдения пият много повече Кока Кола, въпреки че е много гадна там. Пепсито е почти като това тук. <...> И не ми казвайте, че е все едно. От това зависи животът на тази планета да продължи.

Това бъзик ли е или нещо сериозно имаш предвид? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, айде, ще се опитам да се направя на идиот и да влезна в тон на темата - кучето ми е най-добря приятел. Не знам същество, което да е способно да обича толкова силно и искрено...

Link to comment
Share on other sites

Абе кучето си е,мойте двама помиари ме гледат само в ръцето и колкото и да ги млатя ,тичат пак при мен да се галят.Виж ком'търа и колата се случва да поизневеряват,а за жената няма да говорим :cry .За другите неща просто без коментар :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Кучето разбира се.Компютъра и колата са несериозни предложения, а жената...няма какво да обяснявам.Кучето каквото и да му направиш, все те обича и ти е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Странно... Имал ли си куче? Ако си имал - как си се отнасял с него, че да напишеш такава глупост?

Смехувка - мерси. В случая ще го приема за комплимент.

Link to comment
Share on other sites

Имам 2 в момента и много си ги обичам. Държа се по възможно най-добрия начин с тях, но се случва и те да ти изневерят, така да се каже, по някой път. Според мен най-добрия приятел си сам на себе си.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, айде, ще се опитам да се направя на идиот и да влезна в тон на темата - кучето ми е най-добря приятел. Не знам същество, което да е способно да обича толкова силно и искрено...

 

Грешиш. кучето е най-лицемерното животно, което човек отглежда...

'ранъта пра'и бурбъта

Link to comment
Share on other sites

Грешиш. кучето е най-лицемерното животно, което човек отглежда...

'ранъта пра'и бурбъта

ако беше казал котка,щях да се съглася,ама пак не на цяло :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ръката :evil Всъщност гласувах за колата :punk Аз моята я целунах по волана след като ме докара от морето до Пловдив без проблеми миналата седмица-толкова си я обичам :love

Link to comment
Share on other sites

Грешиш. кучето е най-лицемерното животно, което човек отглежда...

'ранъта пра'и бурбъта

Нелепо изказване...

Знаеш ли, покрай мен има кучета от около 14 години. В ръцете ми са се родили 12 кученца. Пред очите ми са израстнали 3 кучета, две от които вече не са на този свят. Като на филм премина живота на майката на вскичките тези 12 кученца (от едно раждане) и пред очите ми почина. Последния й ден не съм се отделял от нея. Сина й, който запазихме съм го отгледал от самото му раждане, от една мръвка, до сега - 11 години и половина (да ми е жив и здрав).

И знаеш ли - твърдя, че изобщо не си прав.

Link to comment
Share on other sites

ако беше казал котка,щях да се съглася,ама пак не на цяло :wacko:

 

котките са искрени същества, когато им е зле, изобщо няма да го прикриват, а кучето, ще те излъже че го кефиш, само и само да му дадеш манджата..

Link to comment
Share on other sites

котките са искрени същества, когато им е зле, изобщо няма да го прикриват, а кучето, ще те излъже че го кефиш, само и само да му дадеш манджата..

Ти май освен куче, и котка не си гледал. Аз съм имала няколко и да ти кажа голямо лицемерие му удрят като огладнеят. То са баданарки, мъркания, искрен поглед...и като се наядат само едната баня и единия сън ги интересува.

Иначе котките са любимите ми животни :love

Link to comment
Share on other sites

гледал съм и кучета и котки и канарчета и папагали и костенурки и зайци и хамстери и риби и какво ли не в малкия си апартамент... имам известни наблюдения, над животинките ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...