Jump to content
BulForum.com

Кой е наи-добрият приятел на мъжа?


Кой е наи-добрият приятел на мъжа?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Няма нищо по-великолепно от приятелката!  :heart:

Може би е така, но говорим за приятелство, а не за великолепност :)

Btw познавам някой хора, които твърдо биха отговорили на въпроса на темата така: РЪКАТА! :D

Link to comment
Share on other sites

Btw познавам някои хора,които твърдо биха отговорили на въпроса на темата така: РЪКАТА!

 

Е да,ама аз не гледам на жената като на секс-машина!

Link to comment
Share on other sites

Жената разбира се!!! Нали е казано - зад всеки велик мъж , стои една жена!!! :punk

 

 

abosolutno sum suglasen s teb, no ponqkoga Jenata razbirane nqma!, i ponqkoga dori i da moje ne iska, i ponqkoga .... se6tate se ..... JENI! BEZ TQX NE MOJEM! :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Чесно да ви кажа най-добрия приятел е друг мъж.Не ме разбираите погешно не говоря за педали.А затова че човек супрекарва най-добре с приятели.И това е доказано научно че мъжете с повече приятели живеят повече

Link to comment
Share on other sites

И това е доказано научно че мъжете с повече приятели живеят повече
Аз си знаех, че ще умра млад :(
Link to comment
Share on other sites

Чесно да ви кажа най-добрия приятел е друг мъж.Не ме разбираите погешно не говоря за педали.А затова че човек супрекарва най-добре с приятели.И това е доказано научно че мъжете с повече приятели живеят повече

Не знам какви източници ползваш, като казваш, че "мъжете с повече приятели живеят повече", както го казваш, излиза, че самотните мъже с приятели живеят повече. Истината е малко по-друга. По-дълго живеят женените мъже, които обичат и са обичани. За жените статистиката не е толкова категорична Наличието на истински приятели, които те подкрепят допълнително, е още един плюс, но всъщност любовта в брака е тази, която за мъжете се оказва от съществено значение. Жените оцеляват по-дълго без брак, вероятно защото дори и разведени или овдовели, имат подкрепата на децата, които им дават любовта, от която имат нужда, чувстват се нужни и полезни.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какви източници ползваш, като казваш, че "мъжете с повече приятели живеят повече", както го казваш, излиза, че самотните мъже с приятели живеят повече. Истината е малко по-друга. По-дълго живеят женените мъже, които обичат и са обичани. За жените статистиката не е толкова категорична Наличието на истински приятели, които те подкрепят допълнително, е още един плюс, но всъщност любовта в брака е тази, която за мъжете се оказва от съществено значение. Жените оцеляват по-дълго без брак, вероятно защото дори и разведени или овдовели, имат подкрепата на децата, които им дават любовта, от която имат нужда, чувстват се нужни и полезни.

 

Право в целта.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какви източници ползваш, като казваш, че "мъжете с повече приятели живеят повече", както го казваш, излиза, че самотните мъже с приятели живеят повече. Истината е малко по-друга. По-дълго живеят женените мъже, които обичат и са обичани.

Май имаше някаква статистика, че мъжете рядко надживяват жените си... защо ли:)

За жените статистиката не е толкова категорична Наличието на истински приятели, които те подкрепят допълнително, е още един плюс, но всъщност любовта в брака е тази, която за мъжете се оказва от съществено значение. Жените оцеляват по-дълго без брак, вероятно защото дори и разведени или овдовели, имат подкрепата на децата, които им дават любовта, от която имат нужда, чувстват се нужни и полезни.

Или може би защото приятелството при жените лежи на по-различни равнини...

"Хей, твоя приятел те жадува"...

Link to comment
Share on other sites

edit. освен да гласувате, можете да кажете защо избрахте чашката пред жената примерно

 

Чашката не изневерява пък и да изневери кво ти пука ша сипеш нова :punk (ако не си в състояние има приятели ще помогнат)

Link to comment
Share on other sites

Май имаше някаква статистика, че мъжете рядко надживяват жените си... защо ли:)
Защото не са по-силният пол, естествено ;) Майтап, Уили. Едно от сериозните обяснения е, че мъжете предпочитат да държат всичко в себе си и да не изразяват емоциите си, което в крайна сметка води до сърдечно-съдови заболявания.
Или може би защото приятелството при жените лежи на по-различни равнини...

"Хей, твоя приятел те жадува"...

Не съм сигурна, че разбирам какво имаш предвид... В тази реклама, по-скоро "приятелството" на мъжа лежи на по-различна равнина - отново равнината на недоизказаните чувства, задържани в себе си... което вече казахме до какво води на по-късни години :wacko: :)
Link to comment
Share on other sites

Гласувам за парите понеже в момента само на тях може да вярваш...

 

Кратко и много точно И аз гласувах за кинтите ИМАШ ЛИ КИНТИ ИМАШ ЯКИ МАДАМИ ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...