Jump to content
BulForum.com

FUN Само за +18


break

Recommended Posts

Вижте на какво клипче попаднах само. Click me :D Не напразно клипчето се нарича "Само за извратени". Така че на който не му харесват дебелите жени и е гнуслив, препоръчвам да не гледа. :)

Link to comment
Share on other sites

Вижте на какво клипче попаднах само. Click me :D  Не напразно клипчето се нарича "Само за извратени". Така че на който не му харесват грозни жени, препоръчвам да не гледа. :)

Айдееее ше чистя клавиатурата. :)

 

НЕ искам да съм на мястото на това кръстче. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕЕЕ Баси моржа!Тая може да си вкара гърдите в джобовете :sick Тая тема не тряя да е 18+,а Гнусари+. :sick

Link to comment
Share on other sites

Незнам за другите ама на мен лично ми вкара много голям смях това кюфтенце :)

Link to comment
Share on other sites

Вижте на какво клипче попаднах само. Click me :D  Не напразно клипчето се нарича "Само за извратени". Така че на който не му харесват дебелите жени и е гнуслив, препоръчвам да не гледа. :)

 

 

ebahti i p...kata,hahahah tq taq nqma opravqne be :hump: ujas ,otkade q izkopahte :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми стана повече смешно отколкото гнусно въпреки , че не е хубаво да се смеем на чуждото нещастие .

Link to comment
Share on other sites

Хахаха тая щом може да си вдигне циците с ръцете , значи ще може да стане национална шампионка по вдигане на тежести ........ а пък не искам да си помислям кво ще ти се случи ако ти изгърми един тукат ?!?

Link to comment
Share on other sites

Вижте на какво клипче попаднах само. Click me :D  Не напразно клипчето се нарича "Само за извратени". Така че на който не му харесват дебелите жени и е гнуслив, препоръчвам да не гледа. :)

За тва гадже на видеото бих казал:You sexy motherfucker....:). :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Super яко много ме зарадва ... ако имате още такива ги дайте насам а за предложението за Гнусари+ ко па шъ рече ? Ко толкова гнусно има аз или съм кьорав или гнусотията не ми праи впечатление ...

Link to comment
Share on other sites

Бахахаха! :D

 

Като го видях това се сетих за една песен на Контрол: "Видях аз щастието, беше 100-150 кила..." :lol: Ама тая като я гледам май е надхвърлила 150-те... Иначе...ни ма кефи :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...