Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

хехехе ми за някой хора е така , но ...

1во влезнах в играта и графиката ме уби :) , но това не е от значение !

2ро ако харесвам една игра никога няма да използвам компютъра да е играе вместо мен :P

3то като ми омръзне да играя винаги мога да се захвана с нещо друго ... например да си довърша проектчетата , които толкова ме мързи да барам :lol: !

Хмз това съм го правил само на линеаге ам то , някои от мойте приятели като нямат компютри и им пускам ботчета .

То след lineage само wow ако си пуснеш няма да останеш убит о.О иначе за автото..ако има играч напред в играта ,който не е бил на авто никога евала..винаги ше се играе харесва ни или не ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
хехехе ми за някой хора е така , но ...

1во влезнах в играта и графиката ме уби :) , но това не е от значение !

2ро ако харесвам една игра никога няма да използвам компютъра да е играе вместо мен :P

3то като ми омръзне да играя винаги мога да се захвана с нещо друго ... например да си довърша проектчетата , които толкова ме мързи да барам :lol: !

Хмз това съм го правил само на линеаге ам то , някои от мойте приятели като нямат компютри и им пускам ботчета .

mi vinagi mojesh da spresh znam v toq server igrah 1 sedmica stanah 7 resa i neshto mi omrazna i kato mi se priigrae pak she vlezna:)

Lil Stenly ako ti se igrae bez AVTO (AFK) igrai v Aliens shtoto tam e zabraneno NO znai che servera ima mnogooooooo lag adminite ne gi interesuva za servera bannvat igrachi koito izobshto ne sa se provinili za da se napravqt che im puka za servera i tam igrachite sa istinska pomiq ne moga da povqrvam che sam igral 1 godina v toq mrusen gaden server ako iskash da e zabraneno AFK igrai tam NO SERVERA E MRUSNA POMIQ

Link to comment
Share on other sites

Абе аз си дръпнах пак клиента на играта ама сайта нещо е збагясан дето го е дал KILLERINCHO.Аре кажете от къде да са регна :D

 

 

Edit:ааа сичко си баца бе.Аре обаждайте се ся играчите да цъкаме

Link to comment
Share on other sites

А никъде не видях да пише как се става Soul Master ? Може ли да ми кажете?

Пише..не си прочел на kILLERINCHO поуста...

3а единствения Quest в играта
Когато станете левел 150 и имате 3 милиона Zen, отивате в Lorencia и говорите със Savina в кръчмата. Говорите с нея, тя ви взима 1 милион Zen и ви казва да намерите [i]Scroll Of Emperor [/i](нещо подобно беше).Зимаш го от бара в lorencia  и й го носиш..next next next дава ти малко stat points после.Ти иска [i]The Soul of the Prophet[/i] зимаш го от бара и й го носиш пак next а у и си Soul Master.

Абе аз си дръпнах пак клиента на играта ама сайта нещо е збагясан дето го е дал KILLERINCHO.Аре кажете от къде да са регна biggrin.gif

 

 

Edit:ааа сичко си баца бе.Аре обаждайте се ся играчите да цъкаме

 

This post has been edited by asd: Jun 28 2006, 11:29

 

Ти пак ли си anarhiq_99? :P dONbaRO ми е SM-ът.

Link to comment
Share on other sites

10х много :)

Прочетох всичко от обясненията на *Килл*,но като видях,че това е Quest и не мислих,че от него ще има полза - ясно съм сгрешил :)

Link to comment
Share on other sites

10х много :)

Прочетох всичко от обясненията на *Килл*,но като видях,че това е Quest и не мислих,че от него ще има полза - ясно съм сгрешил :)

Бе то и не е прекрасно обяснено ама да не го виним :) иначе може и както го е описал и принципно така се прави в по намалените сървъри/смисъл с по малак exp rate и т.н. / ама така си е добре :) ай лека

Link to comment
Share on other sites

Ам....нещо тоя Scroll of Emperor го няма в бара в Lorencia?! Що така?!

Виж в бара в Давиас

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mi ako vlqdo ili nqkoi ot adminite(ne spomenavam KILL 6toto nego ne go interesuva servera kolkoto i tupo da zvu4i a puk osven vlqdo drugi nz) se opita da me unbanne ot igrata,moje i az da razcukvam ot vreme na vreme ili da dam acounta si na nqkoi koito da mu se kefi.Vse pak geroi 63 res ne e za ispuskane...

Link to comment
Share on other sites

Сървърът се крепи на магия...през 10 минути е супер лагнат през 10 минути се ресва о.О не може се играе като хората..и вчера нямаше цял ден... :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Сървърът се крепи на магия...през 10 минути е супер лагнат през 10 минути се ресва о.О не може се играе като хората..и вчера нямаше цял ден... :sick :sick :sick

Ami da ti kaja ne sum i iznenadan ot tova.Lagut si go ima ot mn otdavna v toq server,no za resvaneto neznam.Vse pak povqrvai mi mn igri sum igral v mn server na drugi rpgtai i si4kite sa takiva.Daje bih kazal 4e ggbit si e gore dolu normalen server(da vidi6 kvo se kazva lagnat).Za tva 4e e bil sprqn 1 den ne e ni6to osobeno na vsqkade se slu4va(ima profilaktiki i drugi raboti),no e imalo period v koito go bqha sprqli za 1 sedmica mai,no tva be6e predi dosta vreme :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Един малко ламерски въпрос, но все пак играя от вчера....къде е Chaos Goblin-a в Лоренсия ?? :confused

 

Edit : Намерих го :))

 

А тая машина, с която се правят крила къде се намира ?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Точно гоблена е машината за крила и за правене на итемите до 11 :lol:

а ако изкаш да видиш изтинската машина дет 2 гоблена се тряпят да работят а 1 стои и си играе с 1 чаос

иди нориа :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хей,хора,търся една песен,която я има в тази игра.

Тази песен тече,когато си в град Noria. Тя е една така хем тъжна,бавна и хем една такава успокояваща.Със сигурност сте чували.Може ли да ми кажате как се казва или откъде мога да я дръпна?Благодаря! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Наскоро пак ми се приигра тази игричка :) отидох да се рег-на у саита и всичко е 6 от там си свалям клиента посочен http://play.evrocom.net:4/mu-online/ обаче не става това е стария клиент с който играх преди година и видях че има другио бутонче за даунлоуд което ме пренасочва към този адрес http://play.evrocom.net/dl/mu-online/ обаче и там нацелих гредата щот кавалите от плейевророма са затрили хавата и естествения ми въпрос е от къде мога да сваля клиента или поне да ми се каже коя е точната версия че да пребарам някой друг и да адд-на сървъра че играя в някаф на матрицата но там е мъка левел-а се качва за поне 30 мин и е адски бъгав.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро пак ми се приигра тази игричка :) отидох да се рег-на у саита и всичко е 6 от там си свалям клиента посочен http://play.evrocom.net:4/mu-online/ обаче не става това е стария клиент с който играх преди година и видях че има другио бутонче за даунлоуд което ме пренасочва към този адрес http://play.evrocom.net/dl/mu-online/ обаче и там нацелих гредата щот кавалите от плейевророма са затрили хавата и естествения ми въпрос е от къде мога да сваля клиента или поне да ми се каже коя е точната версия че да пребарам някой друг и да адд-на сървъра че играя в някаф на матрицата но там е мъка левел-а се качва за поне 30 мин и е адски бъгав.

Ами..с клиента на ма3х трябва да стане ,версията на ггбит сървъра е 0.97b ,обаче клиентът е едитван ..ама няма проблем да си със същата версия без да е едитван.С адд ше стане офертата..

Link to comment
Share on other sites

Версията на Ма3Х-а е 1.0GM но и 1.02d се стартра без проблеми и с него го добавих и не стана работата :(

 

 

ЕДИТ: Клиента който е на http://play.evrocom.net:4/mu-online/ е този стария и той си е баш версия 97b обаче с него не става пише нещо сорта че трябва да се ъпдейтне а-у че версията била стара или нещо от сорта :(

Link to comment
Share on other sites

Значи свалих ехе-то турих го пуснах го и от там през лънчъра стартирах играта после си въведох паролата и ми изписа Verifying Account нещо от сорта и се появи една макина дет се изпълва и след като свърши с изпълването започва на ново и така и така докат не ми писне :) същевременно горе в левия ъгъл където ми изписа че проверява акаунта малко след това ми даде Disconnected from Server и толкоз ... идеи ?

 

Edit: Успях да се оправя :) обаче следващия проблем е че нещо графиката е мноооого леш ! Не мога да прочета почти нищо половината работи са грозни до побъркване а пусна ли на по-висока разделителна всичко се омазва още повече. Идеи ???

Link to comment
Share on other sites

Значи свалих ехе-то турих го пуснах го и от там през лънчъра стартирах играта после си въведох паролата и ми изписа Verifying Account нещо от сорта и се появи една макина дет се изпълва и след като свърши с изпълването започва на ново и така и така докат не ми писне :) същевременно горе в левия ъгъл където ми изписа че проверява акаунта малко след това ми даде Disconnected from Server и толкоз ... идеи ?

 

Edit: Успях да се оправя :) обаче следващия проблем е че нещо графиката е мноооого леш ! Не мога да прочета почти нищо половината работи са грозни до побъркване а пусна ли на по-висока разделителна всичко се омазва още повече. Идеи ???

Тази иначе малоумна игра иска ако не друго то драйвъри..на мен ми я маже като не са ми наред на видеото шоферите,ако не стана с това..сигурно е от разликите в версиите,сигурен съм,че версията на aliens работи добре на ггбит сървъра.Ако не стане..ще се помъча да ъпна в дата-та на рар моята папка на играта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...