Jump to content
BulForum.com

Защо пилето е пресякло пътя?


Recommended Posts

Rafaello: Това не е никакво пиле пресичащо път, това е пета.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

cheese към пилето: По-добре половин пресечен път, отколкото цял непресечен!

Link to comment
Share on other sites

Незнам, ама това пиле стана доста спамерско и ако средностатистическите ми пилешки изчисления са достоверни след месец тази тема ще бъде от порядъка на 100 листа. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пилето стои до пътя с табела в ръка "Дайте ми два лева, за да стигна до КАТ и да си взема книжката". Баси пилето. Да имаш 100лв под крилото и да нямаш пари за такси!  :bgrin:

Въпросното пиле пресича пътя, защото една котка му е отмъкнала от другата страна 2 скумрии, 1 пъстърва, няколко кюфтета и наденички.

Link to comment
Share on other sites

E тук големите пилета не се подвизават, има криворазбрана пилешка свобода на словото  :D  :bgrin:  :P

Виж темата за клуб "Идиот" ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази ми е преподавала :) Беше невероятен купон! И тъй като аз и създавах най-много проблеми мога да кажа че е много хипнотизиращо като те погледне директно  :devil

 

Веднъж един съученик се бъзикаше с мен, и вика.. извади си ръцете изпод чина (все едно че съм мастурбирал) и тя някаква се обръща към мен: Даниеле, вади ръцете - това е училище!!!

А аз нищо не правих (даже)..  :cry

 

Друг случай (това вече към края на годината) седя нали до този същия тип и съвсем тихичко му прошепвам: "тая ся пак ще ни изпитва, да еба мама му да еба...) при което се оказа че Кошерова има изключителен слух и както си пишеше на дъската рязко се обърна и ме погледна с "онзи" поглед.. и ме изгони... да еба мама му  :D

 

Всъщност мисля че е Кошерова а не Кошарова, тъй като самата тя още в началото написа на дъската: Hello I'm miss. Beehive.  :D мис щото май е стара мома  :devil ама е готина..  :P

SAJELQVAM 4E NE SAM PO TEMATA

ko6arova e nakakva super luda daskalka edin ot na6iq klas i vika :

"6te doide ba6ta mi i ... kfo nai-mnogo da ti prasne mucunata"

unaq ni6to ne kaza a kolkoto do sluha ... tq e gluha kat ... dinq

nemoi te 4ue daje da vika6 ... ama gorkata ima golqmo samu4ustvie ti koi klas si v tet-a?

mai izleznah ot temata i to mnogo mnogo sajelqvam ...

Link to comment
Share on other sites

Усещам че с пилето сме от една порода и той е онанист като мен и обича да жулва бастунеца ... та пилето иска да пресече асфалта за да отиде да събере матриал ама пътя е страшен и опасен така че пишлето му се свива та даже влиза на вътре и става кокошка и за това се връщаме на на предишната исотория за кокошката в мензис.

 

Друг вариант: Пилето е Метъл Расист и вижда от другата страна да се разхождат черни пилета и заради това иска да пресече че да им накърти канчето, избие зъбите и да ги направи на сапун...

Link to comment
Share on other sites

Аз: Пилето е на "Пилешко неподчинение" и иска да спре камьоните с боклук към сметището :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

farell:

 

Седим си ведъж с моя в колата ( тя беше от другата страна на улицата, точно до кофтите, където моя съсед пилето обикновенно изхърляше боклука от кокошкарника ) и аз се натискам ли натискам и тъкмо тръгвам да му го вадя и пилето ( преди това пресекло улицата, за да изхвърли боклука ) ми се включва "ЕЕЕй кво  прайте уе",при което от зор си ударих главата в тавана.

Link to comment
Share on other sites

Жоро, май не са много тия дето ще разберат лафа :)

 

Black Metal трактовка: Пилето е сатанист и отива да принесе току-що снесеното си яйце на сатаната.

Power Metal трактовка: Пилето отива да се бие със армиите на света, защото пилетата са кралете на метъла!

Thrash Metal трактовка: Пилето отива да се сбие със всяко попаднало му от другата страна на пътя, понеже е потрошило от бой всичко от тази страна.

Rage Against the Machine: Пилето е комунист и отива да воюва със империалистите от западната страна на пътя!

Punk трактовка: За да се надруса

Offspring: Because it is a pretty fly for a white chicken!

Gothic Metal: От другата страна на пътя е прекрасната принцеса, в затвора на злия змей и пилето отива да я спаси!

KoЯn: Защото пилето е faget!

Limp Bizkit: Keep rollin' rollin', chicken!

 

to be continued...

Link to comment
Share on other sites

Heavy Metal трактовка: пилето отива да се намлати с бира и да си купи нови жици за китарата

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък пилето е пресекло пътя, за да мое всички тези "мислители" (начело с тоя боклук Маркс) да се плюнчат и до днес защо аджеба пилката е минала....

Link to comment
Share on other sites

Pileto ima kompleksi ,che e jylto ,debelo ,che krachencata mu sa 5 sm i kato vyrvi si nastypva trytlestata opashka, che ne moje da leti ,che ne moje da vi kaje kolko mu e mychno ,che samo mu se prismivate i kolko ste bezchuvstveni..s tova iska da pokaje vid protest kym nishtojnoto si syshtestvuvane, kym tova ,che e samo i che iska da byde zabelqzano i oceneno ,iska da pokaje moralnite si principi...predstavete si kolko kostva na edno pile da prekosi pytq izpylnen s opasnosti /demek karashti prevozni sredstva hora,koito predi tova sa bili u Grimjaur:))//otgovora e qsen..Pileto tyrsi vyzmezdie za tova che jivota go e napravilo malko i groznichko..i tyi kato ne e pate, ne se nadqva da se prevyrne v krasiv i bql lebed ot drugata strana,..Pileto dori ne tyrsi razbirane, to prosto iska da se osvododi ot cqltoto tova naprejenie u dolnata chast na opashkata si.. iska da se izaka .. :(.. egati stana mi mychno za Pileto :P

Link to comment
Share on other sites

Dreamer: "Sedia i si mislia, mislia i si sedia i ... zapochvam da se chudia...zashto li pileto e presqklo vsyshnost :huh: "

;)

 

Boro: Tova pile mai sum go e*al....

 

sled 1den. "Opa...ne e to"

Link to comment
Share on other sites

Май най-важния въпрос е чие кодово название е "Пилето" :)

Михаел Шумахер :laughing: :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...