Jump to content
BulForum.com

Защо пилето е пресякло пътя?


Recommended Posts

Защото смята живота си за лайнян, а са му казали, че от другата страна е по-приятно. Но то не знае, че от другата страна има просто още едно кравешко лайно.

(Coprophilia...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

За да убие бат Гошо Илиев.. :)) Защо никой не се съмнява в пилето.. Защото то няма мотив!!! А аз да го питам туй пиле къде е било снощи между 23:30 и 00:00 часа:)))????

Link to comment
Share on other sites

za6to pileto e presqklo li mi 6toto e osetilo 4e ve4e mu se duha i e re6ilo da stane obraten i v slu4aq mesto na drugiq lqv brqg e oti6lo na drugata strana na patia

Link to comment
Share on other sites

Доста от мненията в темата са наистина доста остроумни. fluffy, ако освен тъпанчето ти е пострадал и мозъка, т.е. не разбираш за какво става дума - моля те, не трупай мнения които нямат нищо общо с темата, критикувайки многото мнения на останалите.

Link to comment
Share on other sites

За да убие бат Гошо Илиев.. :)) Защо никой не се съмнява в пилето.. Защото то няма мотив!!! А аз да го питам туй пиле къде е било снощи между 23:30 и 00:00 часа:)))????

На мен това не ми е смешно, какъвто и да е бил Илиев.
Link to comment
Share on other sites

Не че нещо.........ама няма ли кой да я затвори тая тема :confused

Някои хора са се изявили с по 20 поста........ :angry1

 

Съгласен съм с Пухчето че тая тема супер много изтъпя и вместо място където да се посмеем се превърна в място за трупане на постове. В началото беше яка ама ся е :sick .

wall_8bhhgggggg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Въпрос е зададен подвеждащо, защото по принцип птиците могат да летят. Пилето не е преминало пътя, защото има крила и може да го прелети. :)

Link to comment
Share on other sites

надявало се е някоя кола или камион да го отърве от мизерния му пилешки живот, така или иначе предначертан да завърши в нечия чиния... :unsure:

горкото пиле... :cry но какво да се прави...обществото е виновно...всеки търси better life...във всеки се крие по едно малко изплашено пиле...

Link to comment
Share on other sites

Пилето пресякло пътя, за да създадат за него една приятна и развлекателна тема:)) в скоби ..предишното ми мнение е нямало за цел да бъде смешно на някого, а още по-малко пилето е виновно, че да му затваряте темата:Рр По темата:

синсити: На мен това пиле не ми е смешно, какъвто и път да пресича:))

Link to comment
Share on other sites

А аз си помислих,че пилето е мъртво!Абе,не му ли омръзна да пресича тоя път.... :huh: Дайте му малко почивка и поставете нов въпрос "Защо магарето е пресякло пътя" и ще е по-интересно! :blink:

Link to comment
Share on other sites

А аз си помислих,че пилето е мъртво!Абе,не му ли омръзна да пресича тоя път.... :huh:  Дайте му малко почивка и поставете нов въпрос "Защо магарето е пресякло пътя" и ще е по-интересно!  :blink:

та какво за магарето... :bgrin:

издевателствайте си над пилето, не ми закачайте магарето... :angry:

то няма да пресича никав шибан път, където могат да го смачкат, застрелат, изнасилят, изядат............

Link to comment
Share on other sites

то няма да пресича никав шибан път, където могат да го смачкат, застрелат, изнасилят, изядат............

Трагично :P

 

 

snatch: пилето пресича, за да вземе пратката от Варна.

Link to comment
Share on other sites

Аре,не се прави и ти,бе,майна.Баси злобните хора.Никой не ги е купувал и никой няма да ги купува и за напред.Като не разбирате пт футбол,а само слушате бтв и четете вестник Шок по-хубаво не се обаждайте.

Бъзикам се, въобще не ми дреме за футбола, нито чета вестници, нито гледам телевизия..

ама ми се вижда тъпо, да боготворите тази пиявица

Link to comment
Share on other sites

Бъзикам се, въобще не ми дреме за футбола, нито чета вестници, нито гледам телевизия..

ама ми се вижда тъпо, да боготворите тази пиявица

в брутален офтопик сме,ще трият яко постове,но държа да го кажа тук,а не на ЛС,за да го прочетат и други хора,които мислят като теб.Жоро Илиев може да е бил всякакъв,но той направи много за моя любим отбор и аз го уважавам.Затова не ми е приятно някви пикли заблудени като тая по-горе да се изказват неподготвени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

"up"

... с някои нови идеи. За по-новите - може да я разгледате по-назад темата - имаше доста добри попадения, поне в началото... Ето малко мои нови идеи:

 

 

zlobil - пилето отива до бюрото по труда да търси безработни пилета за новия курник

 

Grimjaur - пилето е закъсал алкохолик и отива до аптеката да си купи медицински спирт

 

AssasiN - Всички кокошки са курви!

 

djadomraz - отива да види малкото си пиленце

 

R_a_p_t_o_R - за да изпревари zlobil на автогарата и да вземе пръв бутилката от Grimjaur

 

sandman - за да си купи прашка и да изтрепе кокошките от съседния курник, които му се карат, че свири.

 

afx - защото са го баннали от курника...

(П.П. Дани, дано пак се видим в този форум :Р)

 

KILLERINCHO - за да си купи по-голяма тояга, с която да наказва пилетата-нарушители

 

Antares - за да избяга от сивите пилета от курника на обществото

Link to comment
Share on other sites

То пилето не е искало да пресича пътя ама гласа в главата му цял ден натяквал пресечи го ти безмозъчно пернато или ще умреш от кокушинки!!

То пилето е с маниакална депресия вервайте ми аз познавам психоаналитика и психиатара му!!

За сега по последни данни лечението върви добре :unsure: :P

Link to comment
Share on other sites

Весела коледа!

Пилето пресича, запътвайки се към отсрещната кръчма, където ще се офазани подобаващо, по случай празника.

 

-> letalis, по данни на пилешкия лекар, пилето има симптоми на птичи грип :)

По този случай е време отново да падне цената на пилешкото и яйцата :)

Link to comment
Share on other sites

а да одеве забравих да спомена че пилето всъщност е наркоман и алкохолик(по неволя все пак то е пиле какво е виновно какво му сипват) та от тук са се получили налудностите му !!

А за цената на яйцата и пилешкото то птичия грип не пречи яжте народе наще пилета са умни практикуват безопасен секс и не могат дас е заразят :rolleyes: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

zlobil - пилето отива до бюрото по труда да търси безработни пилета за новия курник

 

KILLERINCHO - за да си купи по-голяма тояга, с която да наказва пилетата-нарушители

 

Antares - за да избяга от сивите пилета от курника на обществото

 

Сега, като се зачетох, ми заприлича много една книжка на Васил Цонев/Дон Базилио/ - "В страната на бройлерите"... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...