Jump to content
BulForum.com

Защо пилето е пресякло пътя?


Recommended Posts

intense:

 

Абе,хора,вие които имате пилета, изчиствате ли след като си свършат работата от другата страна на пътя?а?  В повечето страни това е мнгоо строго наказавано....ако не се почисти.....ама в Бг...сигурно малко хора го правят,ако го правят?  Я кажете.....  :confused  

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply
Сашо Диков:

Ето нека видим тази спорна ситуация на повторението, дали Пилето наистина е в засада.

Малък едит.

 

Сашо Диков:

Йордане, дай на каданс да видим, дали Пилето наистина е в засада, но преди това да чуем следващия зрител.

:D :lol:

Link to comment
Share on other sites

intense:

 

Аз като бях малка ( демек млада и красива, сега съм само красива ),тук в квартала заедно със пилето, веднъж седмично се събирахме и чистихме навякъде, особено от другата страна на улицата!  Беше хубаво такова....забавно. Ама сега.....  западнала работа....

Link to comment
Share on other sites

intense:

 

Аз като бях малка ( демек млада и красива, сега съм само красива ),тук в квартала заедно със пилето, веднъж седмично се събирахме и чистихме навякъде, особено от другата страна на улицата!  Беше хубаво такова....забавно. Ама сега.....  западнала работа....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: стига бе ееееей,не мога да се събера от смях.ама че си!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

b0r3d : пилето има яка братовчедка,дали да не го придружа за да се запознаем?! :devil тя е от тия,с късите полички и перверзни физиономии :devil

afx : пилето слуша странна музика,която го подтиска,решило е да се самоубие!

Link to comment
Share on other sites

1.[ds]snolp:

 

Пилето отива да глевда директното предаване от МОК за изклучването на Батето по БТВ!

 

2.Слави Трифонов:

 

Веске моля покажи пилето на Видео СТената!

 

3.Жак Шимая Асса Бивас:

 

Шегичка! Пътят и пилето не са принадлежащи точки кам една Равнина!

 

4.Рене Артуа :

 

Много си глупава бе!

Пилето не пресича пътя ... просто пътя минав шътя на пилето!

 

5.Шекспир:

 

Да пресече ли Пътя или Да не Пресича Пътя ? Това е впроса!

 

6.Силвиа/2-ри Водещ в "Риск Печели Риск Губи"/

 

Дми и Господа ПИЕЛЕТО!

 

7.Шефа на [ds]snolp:

 

Ти си виновен,че пилето е пресякло пътя!/Визира се [ds]nolp

 

8.г-н Кошарова/даскал по Английски език в ТЕТ-а/:

 

Навън!

Неможе да ме питаш тъакива вапроси!

 

9.Директора на ***-а:

 

Даите ми една Бутилка Мераклииско и ще проследя пилето по права линия!

 

10.Майка ми:

 

Повече с т'фа пиле няма да си играеш!

От каде на каде ще пресича път без Тяхните ?!

Link to comment
Share on other sites

Който знае какво означава никът ми ще разбере кое е пилето :lol:

 

Aquila: Пилето емигрира от другата страна на пътя, защото не му се живее повече от тая скапана страна на пътя.

 

Mr_Vain: пресича за да иде на оранжевата планета отдругата страна на пътя, защото е идеална за него.

 

R_a_p_t_o_R: марш да те няма пиле, тази страна на пътя няма нужда от такива пилета - вие сте резила на тази страна на пътя.

 

AssassiN: Няма нужда всички да се нахвърляте на пилето, не е виновно само то. Политиката, която се води от тази страна на пътя, води до обезличаване на пилетата.

 

breakneck: Не виждам в какво да е виновно пък пилето. Това че иска да живее по-добре ли? Това ми прилича все едно за вица с пилетата на пътя, които нямало нужда някой да ги пази да не пресичат, защото а някое се е опитало и другите го придърпали обратно.

Link to comment
Share on other sites

Първо:

Всички, които са ме цитирали - Е не сте прави, ДВГНМ!.

Второ:

Пилето пресича пътя, не защото съм объркал магарето, не за да го сгази ТИР и не защото е пиле-скаут.

То пресича пътя, за да може да ви покаже на всички един голям среден пръст от безопасно разстояние _!_ :lol:

Link to comment
Share on other sites

8.г-н Кошарова/даскал по Английски език в ТЕТ-а/:

Навън!

Неможе да ме питаш тъакива вапроси!

 

Тази ми е преподавала :) Беше невероятен купон! И тъй като аз и създавах най-много проблеми мога да кажа че е много хипнотизиращо като те погледне директно :devil

 

Веднъж един съученик се бъзикаше с мен, и вика.. извади си ръцете изпод чина (все едно че съм мастурбирал) и тя някаква се обръща към мен: Даниеле, вади ръцете - това е училище!!!

А аз нищо не правих (даже).. :cry

 

Друг случай (това вече към края на годината) седя нали до този същия тип и съвсем тихичко му прошепвам: "тая ся пак ще ни изпитва, да еба мама му да еба...) при което се оказа че Кошерова има изключителен слух и както си пишеше на дъската рязко се обърна и ме погледна с "онзи" поглед.. и ме изгони... да еба мама му :D

 

Всъщност мисля че е Кошерова а не Кошарова, тъй като самата тя още в началото написа на дъската: Hello I'm miss. Beehive. :D мис щото май е стара мома :devil ама е готина.. :P

Link to comment
Share on other sites

Deftur-едно пиленце се разплакало по време на секс

farrell-много брутални пиленца

Jane_Doe дИтето пиленце,което е умничко и няма да пресече

LifeFeel-пиленца мускетари

Link to comment
Share on other sites

Deftur-едно пиленце се разплакало по време на секс

farrell-много брутални пиленца

Jane_Doe дИтето пиленце,което е умничко и няма да пресече

LifeFeel-пиленца мускетари

Say What? :confused

 

Терминатора:

НAsta la vista, Pile!

 

Морфиус:

Защото пилето започва да вярва... да, то е избрано да спаси света!

 

Ал Бънди:

ХРАНА!!! Ела тук малкото ми пиленце!

 

Митьо Пищова:

Тва пиле аз съм го хранил с кебабчета, съм го таковал в жакузитата, съм му купувал много скъпи подаръци

и то за т'ва ма обича и пресича при мен да дойде.

 

Албена Вулева:

Това е едно мизерно пиле с грозни криви крака, перушината му е демоде, за кривата човка да не говорим.

Просто се чудя защо някой изобщо се интересува от него.

 

Азис:

Накъде така ма, Парцал?

Link to comment
Share on other sites

Терминатора:

Asta la vista, Pile!

 

The Terminator:

Hasta la vista, Pile!

 

Rambo:

Pileee, your ass is mine!

 

Димитър Пенев:

Който може да подава, да подава, който не може да се мотае в центъра като пилето.

 

Любослав Пенев:

България има едно пиле с номер 9. Който го харесва, го харесва. Който не, да духа супата.

 

Patti Smith:

Because the night belongs to lovers...

Link to comment
Share on other sites

Пилето Рене Декар: Пресичам, следователно съществувам.

Link to comment
Share on other sites

Пилето пресякло,щото му се пресичало.Натам му бил пътя.Отивало към кланицата.Щяло да си прави харакири.

Това го казвам аз.

Но и това,което е казала The`Scorpion като вариант за мое мнение е вярно.

Link to comment
Share on other sites

HemophiliacInMe: Пилето пресича пътя, за да си пръсне мозъка. :P

Link to comment
Share on other sites

weasel: Било е при мен, за да ме види. Работя между кланицата и гробищата.  Сега пресича.  И в двата случая отива на правилното място.

(Вчера не беше в настроение, така че това е един напълно възможен отговор  :P )

 

Иво, добър пост!

 

;)

 

"И аз" казало пилето и пресякло пътя след патето.

 

Който е чел приказката знае за какво говоря :D

Link to comment
Share on other sites

Тодор Живков: Вече всеки ден, всеки час, навсякъде пресичат пилета.

 

Джоуи от "приятели": Трябва да се научи само да пресича улицата.

 

поклонници на Атака: Мама му и пиле. На кво се прави пък това че ще пресича пътя. Пилетата на сапун (във фурната с картофки :) ).

 

Aquila: Проблемът е в условията в които живеят пилетата. Ама то с едното ядене може ли да се живее.

 

bOr3d: Искам да се изфукам, че последния ми проект за стратегическо преминаване на пътя от пилето получи отлична оценка и се прие много отзивчиво :P :D :punk

 

VMS: Според мен причината е спечелването на кандидатурата на Лондон за Лятните Олимпийски Игри през 2012 г.

 

HemophiliacInMe: Хайде да боравим с факти и да не внасяме допълнителна паника?

И нека коментираме след като се изясни положението.

 

Clades: Пилетата са гадни и няма нищо гъзарско в това да пресичаш пътя. А според мен 90% от тези пилета дето го пресичат го правят само от гъзария. Незнам по важен ли ставаш, по интересен ли??? Тяхна си работа, аз не виждам нищо хубаво.

Лично мнение :)

 

R_a_p_t_o_r: Това е най-мощния спам от както няма вече warez.ru. Grimjaur, време е да разходиш нашия приятел.

 

Grimjaur: [имг]donkey[/имг] :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Един сервитьор с очи като френското знаме: Пилето пресича пътя, защото трябва да си вземе книжката от КАТ, а няма пари за такси. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пешо (същият сервитьор): Пилето стои до пътя с табела в ръка "Дайте ми два лева, за да стигна до КАТ и да си взема книжката". Баси пилето. Да имаш 100лв под крилото и да нямаш пари за такси!  :bgrin:

 

Баси пилето, има машина на времето, а пресича пътя :woot

Link to comment
Share on other sites

VMS: Според мен причината е спечелването на кандидатурата на Лондон за Лятните Олимпийски Игри през 2012 г.

Направо уби змея с ластик, бре човек! :laughing: :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...