Jump to content
BulForum.com

Защо пилето е пресякло пътя?


Recommended Posts

Пилето пресича пътя за да накара цял форум да седи и да се чуди защо аджеба то е тръгнало, за да може после то да седи и да им гледа сеира. И започва и то да се чуди защо има толкова любопитни хора.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

pyroman e прав. Ми вземете питайте пилето накрая де. То уста няма ли си. Цели две си имаме във форума :D . Цък1, Цък2. Даже един пост още не са написали. Сигурно вече са прегазени. Някой да провери. :lol:

Link to comment
Share on other sites

pyroman e прав. Ми вземете питайте пилето накрая де. То уста няма ли си. Цели две си имаме във форума :D . Цък1, Цък2.  Даже един пост още не са написали. Сигурно вече са прегазени. Някой да провери. :lol:

 

Мене що не ме спомена :( , тея са фалшиви пилета :pirate .

Link to comment
Share on other sites

Мене що не ме спомена :( , тея са фалшиви пилета :pirate .

E, ти си голямо пиле вече. Можеш да летиш. За какво пък ти е да пресичаш? :)
Link to comment
Share on other sites

E, ти си голямо пиле вече. Можеш да летиш. За какво пък ти е да пресичаш?    :)

 

Пилето пресича пътя, защото от другата страна е чушмата, където има среща с едно същество което пилето ОБИЧА(хм... слаба дума ама на пилето му е беден речника) и заради, което пилето би пресекло всички пътища, въпреки че въпросното същество иска да направи пилето на  пиле на грил и да си напълни падушката с перушината му .

Абе пилешка му работа  :wacko: .

 

Лети ти без пера и с хрупкава кожичка.

Link to comment
Share on other sites

Според мен - защото е пиле, а пилетата нямат много акъл и няма умисъл в действията им. Поради същата причина е можело и да не пресече улицата.

Link to comment
Share on other sites

Щом пилето е пресякло пътя - значи е имало защо.

Това е адресирано към един тъжен съфорумец, чието мнение прочетох страница по-назад...

Link to comment
Share on other sites

Ne 4e sam ot nai redovnite pisateli v toia forum ama sas sigornost moga i az da poso4a niakoi horica tuka :)

 

ZGAN: dobre de shto ne pi edno kafe sutrinta mi trqbvashe da postvash gluposti ?

 

VooDooMaN: Сега ми минава една мисъл през главата...

"Много тъпа тема".

 

Deftur: Понякога и на мен ми се случват подбни филми.

 

farrell: оле кво ще кажа на нащте за пилето,те мнооо ше се ядосат

 

LPFC: Минава ми през главата,че това е бая спамерска тема.

 

groover: ебати простотията и глупостта.

Link to comment
Share on other sites

проф. Вучков: Благодаря Ви за тези думи. Зная, че хората ме харесват, но простото и елементарно пиле не можа да схване крупния ми мисловен замисъл, породен от колосалната ми кондиция на флегматично екстравертен нефрон, чиято дейност аз благославям, защото не е лесно да си надарен с тотална липса на мозъчна празнота. А защо флегматично? Ще попитатате, Вие, уважаеми слушатели. Защото флегматиката е разколничето на бързата ми мисъл. Още народът е казал, че трябва да се бърза бавно...

Имаме зрител на телефона.

-Проф. Вучков, отклонихте се от темата-защо пилето е пресякло пътя?

-Изключете този господин, моля. Той не осъзнава колко е затлъстял мозъкът му. А моят е атински атлет, който скача над пет метра на овчарски скок!...

 

Маргарита Михнева: Укрива данъци! Как няма да пресече пътя. Нали след него е Мексико!

 

Мишо Шамара:Шото шъ му разбиъ главата! Бере бум бенг, бенг...

 

Ку-ку бенд: Видя какво се случи с патката- И шат, шат, шат, шат, шат, шат, шат, шат, шат на патката главааааата.

 

(забравих името на този екземпляр-май беше Милко....), а пилето просто го чу да казва:Елате пиленца при баткооооооооооооооо....

 

Някоя от многото чалга певици: падна от сцената, счупи си клюна в микрофона и трябваше спешно да открие лицево-клюнест хирург

 

Talibana: да си купи мекици

 

бутащите: Да си търси материал за бутане

 

Гогол:Защото отново трябвало да завие надясно и да продължи да деградира.

 

Булгаков: Защото Воланд му казал, че Анушка вече е купила олиото...

 

Херман Хесе: Търсило степния вълк

 

О`Хенри: За да продаде златния си часовник, за да купи на жена си подарък за разкошната й коса...

 

Шолохов: За да се върне при Тихия Дон.

 

juji:щото се е спънало в пътя и е искало да си му го върне.

 

Пилето: Защото съм пиле и не мога да летя, бе.

 

Последно: Защото умряло от скукааааааааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Булгаков: Защото Воланд му казал, че Анушка вече е купила олиото...

... и че една комсомолка ще му отсече главата!

 

:D :P :punk

Евала!!!

Link to comment
Share on other sites

Булгаков: Това всъщност е нормален човек, но са го намазали с мехлема ;]

 

Аркадий и Борис Стругацки: Защото Пилето е прогресор!

 

Айзък Азимов: Пилето е киборг и следва втория закон!

Link to comment
Share on other sites

Да бе... още малко люден ще го изкараш т'ва пиле. Прогресор е!

 

А може би пилето се връща от пикник край пътя :D :D

Link to comment
Share on other sites

Линкин Парк: Crawling in the street...

Юлиал Вучков: Докъде стигнахме, щом вече сериозните хора, наследниците ни, почнаха да се занимават с... момент, имаме зрител на телефона... вие сте простак, благодаря ви... та за какво говорих?

Гандалф: You cannot pass!

Link to comment
Share on other sites

Megadeth: Щото е започнал Countdown To Extinction за пилешката раса, кокошката станала Angry Again и си казала "абе аз Prince Of Darkness ли съм или кво?" И понеже била чула, че от другата страна на пътя бил Hangar 18 тръгнала натам, обаче......кръв, перушина, пилешки бутчета.....блъснала я 40 тонен самосвал движещ се с 130км/ч :punk

Link to comment
Share on other sites

Олелеееее-абе оставете си го да си присича на спокойствие-то си знае защо го прави......

Link to comment
Share on other sites

...едно пиле, козина по човката, така пресичало, пресичало докъто не го праснало по главата и вече не пресича...

който е чел - ще се сети ^^

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...