Jump to content
BulForum.com

Война на световете


Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

чуеш ли ,че е касов,че е най-добрия ,дъра-бъра!значи 10000% не го гледай!

много загуба на време,направен е по-скоро малките деца да се впечатляват и да ги е страх!филмът дори не е и за кино-главата най-много да ми стане на балон!

Link to comment
Share on other sites

Един от любимите ми филми, Reservoir Dogs (1992) е касов, това прави ли го автоматично, слаба творба?

добре де,ставаше дума в последно време,за който и филм да се тръби че е мноо хубав,всъщност е бати бозата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Toi filma ve4e po4naha da spirat da go davat po kinata zaradi drugite premieri. Koito iska da go gleda na kino da bega, ili da go 4aka na DVD !

филма доколкото разбрах аз, още не са почнали да го дават в пловдив. май в петък ще го пускат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На мен лично много ми хареса, незнам защо го плюете толкова. Филмчето е супер, но трябва да се гледа на кино. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен лично много ми хареса, незнам защо го плюете толкова. Филмчето е супер, но трябва да се гледа на кино.  :)

е кво точно ти хареса?как беше скалъпено всичко ей така без изобщо да има някаква логика,и как малката пискаше през цялото време,и ефектите които не бяха нищо особено ли?

Link to comment
Share on other sites

е кво точно ти хареса?как беше скалъпено всичко ей така без изобщо да има някаква логика,и как малката пискаше през цялото време,и ефектите които не бяха нищо особено ли?

Поне на ефекти съм се нагледъл та вече никой филм неможе да ме впечатли от тази гледна точка, и аз точно незнам, но с удоволствие го изгледах два пъти :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами продължава си тенденцията от Александър... да осират всичко в Холивуд.. Пък и направо да не повярваш, че филма е на Спилбърг.

Link to comment
Share on other sites

Ами продължава си тенденцията от Александър... да осират всичко в Холивуд.. Пък и направо да не повярваш, че филма е на Спилбърг.

 

 

 

мани мани то тва просто е нямам думи скоро гледах близки срещи от третия вид

тои е супер старо филмче и по ме изкефи от тоя :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Toi filma ve4e po4naha da spirat da go davat po kinata zaradi drugite premieri. Koito iska da go gleda na kino da bega, ili da go 4aka na DVD !

 

E как така спряха да го дават по кината като не са го пускали?

Link to comment
Share on other sites

На мен лично не ми харес а филма,книгата е много по-интересна.Няма ефекти и е филм с трима човека на кръст.Слаба актьорска игра изобщо пълна скръб и толкова нескопосани извънземни не бях глядал никъде :zzz

Link to comment
Share on other sites

На мен лично не ми харес а филма,книгата е много по-интересна.Няма ефекти и е филм с трима човека на кръст.Слаба актьорска игра изобщо пълна скръб и толкова нескопосани извънземни не бях глядал никъде :zzz

Книгата не съм я чел трябва да я прочета.Филма и на мен не ми харесва.Но в какъв смисъл няма ефекти като филма е пълен с такива.

Link to comment
Share on other sites

кой пусна мълвата, че филма тръгва по кината в Пловдив на 15 Юли? аз седа 2 седмици и чакам да дойде датата и познайте какво - утре пускат Фантастичната четворка!

Link to comment
Share on other sites

кой пусна мълвата, че филма тръгва по кината в Пловдив на 15 Юли? аз седа 2 седмици и чакам да дойде датата и познайте какво - утре пускат Фантастичната четворка!

 

 

 

Ами вероятно някой, който е минавал към Лъки-то и е видял, че пише "От 15-ти юли"

Link to comment
Share on other sites

Ами вероятно някой, който е минавал към Лъки-то и е видял, че пише "От 15-ти юли"

 

Верно ли така пише? Явно ще го пускат в някоя друга зала или ще го редуват с Fantastic 4. май тая Неделя ще ходя 2 филма да гледам :)

 

Едит: Айдееееее. Филма излезе. Неделята съм на кино.

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая го гледах! Филма наистина е страхотен! Пожелавам на всеки след мен да има страхотно преживяване.. И да не чете какво пише тук най - вече...

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая го гледах! Филма наистина е страхотен! Пожелавам на всеки след мен да има страхотно преживяване.. И да не чете какво пише тук най - вече...

 

Филма наистина е страхотен ,но от страна на ефекти.Замисъла му куца нещо...продължителността на филма трябваше да е по-голяма.Има някои наистина много добри моменти.На мен ми хареса когато се криеха в мазето на ония и когато се качиха на машината.Останалото беше боза.Можеше да бъде далеч по-добър филм. ;)

 

EDIT:Psihara^^ не съм тръгнал да се карам.Не съм и искал да става спор.Просто филма е ми хареса.Може наистина да не стм вникнал ,но нямам намерение скоро да го гледам отново...

Link to comment
Share on other sites

Филма наистина е страхотен ,но от страна на ефекти.Замисъла му куца нещо...продължителността на филма трябваше да е по-голяма.Има някои наистина много добри моменти.На мен ми хареса когато се криеха в мазето на ония и когато се качиха на машината.Останалото беше боза.Можеше да бъде далеч по-добър филм. ;)

Това говори само , че не си вникнал в него.. Не искам да споря на подобна дискусия , но идеята на филма далеч не е да покаже как се бием с тях!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...