Jump to content
BulForum.com

Война на световете


Recommended Posts

Би трябвало в кино Европа да го пуснат,защото там дават филмите на Съни! Ще видим,де! Аз нямам големи очаквания за този филм......дано не съм прав!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Хора,тва е война на световете!

На Хърбърт Уелс е !

 

Как е възможно да е лош филм.

1.На Спилбърг

2.По книга на Хърбърт Уелс (с хюго и небюла м/у другото)

3.Милиони долари са хвърлени

4.Фантастика е (любимия ми жанр)

 

Всички казвате че ще е холивудска тъпня,но пропускате че е по книгата на Хърбърт Уелс ,която впрочем най-вероятно никой от вас не е чел,а?

Link to comment
Share on other sites

Хора,тва е война на световете!

На Хърбърт Уелс е !

 

Как е възможно да е лош филм.

1.На Спилбърг

2.По книга на Хърбърт Уелс (с хюго и небюла м/у другото)

3.Милиони долари са хвърлени

4.Фантастика е (любимия ми жанр)

 

Всички казвате че ще е холивудска тъпня,но пропускате че е по книгата на Хърбърт Уелс ,която впрочем най-вероятно никой от вас не е чел,а?

Всеки си има вкус. Не можеш да накараш някой да го хареса, както и той не може да те накара да харесаш неговият любим филм нали? ;)

Link to comment
Share on other sites

Хора,тва е война на световете!

На Хърбърт Уелс е !

 

Как е възможно да е лош филм.

1.На Спилбърг

2.По книга на Хърбърт Уелс (с хюго и небюла м/у другото)

3.Милиони долари са хвърлени

4.Фантастика е (любимия ми жанр)

 

Всички казвате че ще е холивудска тъпня,но пропускате че е по книгата на Хърбърт Уелс ,която впрочем най-вероятно никой от вас не е чел,а?

Чел съм я :P няколко пъти. Това си е чиста класика в жанра и един от първите истински научно фантастични романи (и първата книга засягаща темата за контакта на човечеството с чуждоземен интелект).

Като гледам кой го прави и с кои актьдри се съмнявам да е "холивудска боза" (но да не забравяме "Изгубения свят" :sick ).

Link to comment
Share on other sites

Clades> охо,мога и съм го правил вече.Но не за този филм.Не можеш да харесаш или намразиш филм още преди да си го гледал,още по-малко ако не си чел книгата или си гледал класическата му версия ;)

 

Aquila> :woot :)

 

Въпреки всичко можем само да спекулираме дали филма ще е добър или не,но си знаем че всички ще отидем на киното и ще си платим за билета,нали? :P

Link to comment
Share on other sites

Една от любимите ми книги, един от любимите ми режисьори.

Няма начин да не ми хареса!

Някой разбра ли дали и в Пловдив ще го пускат както е официалната премиера на 29 от 00.00ч?

Link to comment
Share on other sites

Една от любимите ми книги, един от любимите ми режисьори.

Няма начин да не ми хареса!

Някой разбра ли дали и в Пловдив ще го пускат както е официалната премиера на 29 от 00.00ч?

 

Ами ще го пускат, но никаква идея нямам в кое кино.

 

Аз съм отчаян просто. Дано се договорят Съни и Александра за тоя филм нещо, защото в Пловдив незнам къде ще го дават освен в Европа и мисля, че Орфей или на филмовите нощи на Античния театър. Фламинго и Лъки Синема са напълно извън списъка. остава Фейсис, но то е такова кино, че просто нямам думи, а и не съм сигурен дали дават филми на Съни.

 

Май ще се чака DVDRip и това е положението. колкото и да ми е неприятно.

Link to comment
Share on other sites

А някой има ли идея дали някъде из нета може да се открият всичките серии на филма ? (имам в предид сериала, който се се излъчваше по БНТ преди години)

Link to comment
Share on other sites

Аз го помня. Даже го бях пускал като RQ

War of the Worlds TV series

aka War of the Worlds 2 - The Second Invasion

Link to comment
Share on other sites

ми има го вече на вареза май... :bgrin:

 

Ами свали го и го гледай тогава :) Аз ще изчакам нещо на което се виждат фигурите.

Link to comment
Share on other sites

War of the Worlds TV series-гледал съм го,и аз чакам братче  :bgrin:

 

О извинявай. мислех, че говориш за филма който излезе преди няколко дена. :)

Link to comment
Share on other sites

Във wareza има един филм, който е озаглавен пак с подобно заглавие "War of the Worlds" - от 53та година е, качеството е добро, но като всеки стар филм му липсват всякакви ефекти, мен лично не ме изкефи, дано втората част да мяза на нещо като идея и изпълнение :)

Link to comment
Share on other sites

Във wareza има един филм, който е озаглавен пак с подобно заглавие "War of the Worlds" - от 53та година е, качеството е добро, но като всеки стар филм му липсват всякакви ефекти, мен лично не ме изкефи, дано втората част да мяза на нещо като идея и изпълнение :)

Ами какви ефекти искаш от 53-та година, по онова време филма е бил нещо невиждано, първи по рода си и хората доста са се постарали с тогавашните възможности. И новия филм не е втора част а римейк насъщия филм. Вземи прочети книгата :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами какви ефекти искаш от 53-та година, по онова време филма е бил нещо невиждано, първи по рода си и хората доста са се постарали с  тогавашните възможности. И новия филм не е втора част а римейк насъщия филм. Вземи прочети книгата :angry:

 

Кво се палиш ся, прочети добре поста ми и виж какво съм написал "като всеки стар филм му липсват всякакви ефекти" - Ефектите в случая не могат да бъдат критерий за оценка, мен не ме изкефи като цяло самата идея, виж сериала беше перфектен, направо култов :punk

Link to comment
Share on other sites

Току що се обадих във Фламингото.. НЯМА ДА ГО ДАВАТ! НИТО УТРЕ , НИТО В ПЕТЪК!!!!!!!! .... Здравей Европа... :)

 

Toва отдавна беше ясно. Европа могат да ме хванат за п*нгата. Ще си го чакам на DVD, колкото и да ме е яд. в Европа даже звука не е звук.

Link to comment
Share on other sites

Филма вече го има dvdrip:

H.G.Wells.War.of.the.Worlds.STV.DVDRip.XviD-DVL @Arenabg

 

ПП Не вярвам да има чак толкова ефекти, че задължително да трябва да се гледа на кино.

 

ППП Опа грешка, не е това очаквания филм с Том Круз, а този: http://www.imdb.com/title/tt0449040/  :D

 

 

 

Да и аз този го свалих от локалния на ЛанГаме обаче се очудих че го няма Том Крус в него и явно съм го объркал ... та някой има ли идея какво подяволите е това ?

Link to comment
Share on other sites

Да и аз този го свалих от локалния на ЛанГаме обаче се очудих че го няма Том Крус в него и явно съм го объркал ... та някой има ли идея какво подяволите е това ?

 

Гудо, беше ли добър поне ?

Link to comment
Share on other sites

Гудо, беше ли добър поне ?

 

 

 

Мързи ме да го гледам щот нямах субс ;) иначе го прегледах на бързо и пак се разпавяше за некви извънземни хави ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...