Jump to content
BulForum.com

Война на световете


Recommended Posts

Как смятате дали филма ще си сртува? Искренно се надявам да става за гледане! Нека ако някой го е гледал или има любопитна информация да сподели с нас. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

И как някой да го гледа след като не е излезнал?

Трейлъра беше заинтригуващ, но това което гледах ми заприлича повече на Teaser, отколкото на трейлър.

Link to comment
Share on other sites

спорд мен филма ще си го бива

съдя по трейлара по писянията за филма

 

сигорно ще е един от най добрите тази година

Link to comment
Share on other sites

Пиши в гуугъла "War Of the worlds trailer" и ще ти излезнат трейлърите. няма как да ти обясня, защото и аз лично не знам за какво става въпрос. само знам, че извънземните нападат. днеска и още един трейлър гледах.

 

Филма излиза на 29 Юни, дано е световна премиера и да се ходи на кино.

Link to comment
Share on other sites

За какво става въпрос дайте малко инфо за "непросветените".

Оригиналното произведение "The war of the worlds" е на писателя Хърбърд Уелс и е написано някъде в края на по-миналия век струва ми се. Става дума за марсианско нашествие на земята. Творбата е преживяла множество трактовки - пълнометражни филми (единият от които може да се намери на нашият сървър), сериал (даваха го по националната преди години, беше много як :punk ), дори опера. Скоро излиза поредният филм с това заглавие, за това става дума. :)

Надявам се Том Круз и останалите холивудски "величия" да не осерат работата. Трейлърите ги има и в датата, но от тях не се разбира много за к'во става дума. :confused

Link to comment
Share on other sites

Скоро излиза по кината. Вчера гледах трейлър по телевизеята. Дано да се появи скоро и в "Япония"  ;)

 

Даже и да се появи. знаеш ли какво ще е качеството?

Link to comment
Share on other sites

Подобни филми не се гледат на ПЦ! Или поне аз така смятам. Аз съм на 1ви юли на примиерата в БГ , за вас не знам ..

 

Сигурен ли си, че ще го пуснат на 1 юли? иначе и аз мисля, че не се гледат на компютър, особено с качеството с което излизат в началото. поне на DVD трябва, иначе се губи ефекта.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че ще го пуснат на 1 юли? иначе и аз мисля, че не се гледат на компютър, особено с качеството с което излизат в началото. поне на DVD трябва, иначе се губи ефекта.

Да, другата седмица излиза на голям екран! Не си заслужава да се гледа на комп.

Иначе, моите очаквания не са много големи, но дано Спилбърг и Круз ме опровергаят! Дано не е някоя комерсиална бозичка..... :confused

Като малък си спомням, че гледах едноименния сериал и умрях от страх.....

Link to comment
Share on other sites

И аз! :bgrin: Иначе и в Европа сега го рекламирали и малко ме съмнява да излезе толкова скоро.Освен ако не е световна примиера, както някой каза.

Световна премиера ще има, но у нас го разпространява Съни Филмс и не знам в Пд къде ще го гледаме......май в кино Европа най-вероятно!
Link to comment
Share on other sites

Световна премиера ще има, но у нас го разпространява Съни Филмс и не знам в Пд къде ще го гледаме......май в кино Европа най-вероятно!

 

Верно? Ей сега стана голямата мизерия. всички хубави кина са на Александра. Тц тц тц. явно ще се чака DVDRip-a.

 

то няма смисъл да се ходи на кино само защото екрана е голям. трябва и тръпка от звука да има.

Link to comment
Share on other sites

Да, другата седмица излиза на голям екран! Не си заслужава да се гледа на комп.

Да обсадим кино салоните! Напрееед! :punk

Link to comment
Share on other sites

Филма вече го има dvdrip:

H.G.Wells.War.of.the.Worlds.STV.DVDRip.XviD-DVL @Arenabg

 

ПП Не вярвам да има чак толкова ефекти, че задължително да трябва да се гледа на кино.

 

ППП Опа грешка, не е това очаквания филм с Том Круз, а този: http://www.imdb.com/title/tt0449040/ :D

Link to comment
Share on other sites

Оригиналното произведение "The war of the worlds" е на писателя Хърбърд Уелс и е написано някъде в края на миналия век струва ми се. Става дума за марсианско нашествие на земята. Творбата е преживяла множество трактовки  - пълнометражни филми (единият от които може да се намери на нашият сървър), сериал (даваха го по националната преди години, беше много як :punk ), дори опера. Скоро излиза поредният филм с това заглавие, за това става дума.  :)

Надявам се Том Круз и останалите холивудски "величия" да не осерат работата. Трейлърите ги има и в датата, но от тях не се разбира много за к'во става дума. :confused

Забрави да добавиш, че най напред е бил радиопеса и хората помислили, че наистина извънземните нападат.

Link to comment
Share on other sites

Забрави да добавиш, че най напред е бил радиопеса и хората помислили, че наистина извънземните нападат.

Аа да и аз съм го чувал това. Преди доста време е било...

Още го няма по кината, а премиерата в САЩ мина тази седмица.

Link to comment
Share on other sites

ПП Не вярвам да има чак толкова ефекти, че задължително да трябва да се гледа на кино.

 

че той филма е само ефекти. все пак говорим за извънземни. гърмят мостове, къщи и какво ли не.

 

Аа да и аз съм го чувал това. Преди доста време е било...

Още го няма по кината, а премиерата в САЩ мина тази седмица.

 

тук идва на 29, но никаква идея нямам в кое кино ще го дават щом е на СЪНИ.

Link to comment
Share on other sites

http://kino.netinfo.bg/index.php?p=kpremiere&filmid=892 :blink:

http://kino.dir.bg/material.php?id=4233 :unsure:

 

За съжаление не се споменава нищо за Пловдив! :cry

А и "...едно американско семейство, борещо се за собственото си оцеляване." не ми звучи много обещаващо. Дори малко намирисва на "Следите". :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...