Jump to content
BulForum.com

любовница или съпруга?


Чия роля е по-добра?  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

afx, не е нужно двамата да са абсолютни непукисти. Просто трябва да си имат доверие и да не се следят. Нищо повече. Всеки си има лично пространство и време, които не са нарушими. Няма ровичкане по джобовете, няма проверка на телефона-смс-и и запаметени номера, обаждания, няма ревностни разпити, няма отчети... Просто е нужно само едно-всичко да е на ниво, когато са заедно. Смяташ да закъснееш-предупреждаваш от по-рано, но и се съобразяваш с човека отсреща. Имаше една приказка на мъж, който винаги, когато се връща от командировка, се обажда вкъщи, за да каже, че вече е в града. Та лафа е"За пет стотинки няма да си развалям семейството,я!".

Та има и такива варианти-хем вълкът да е сит, хем и агнето да е цяло... Пък и няма продължителна връзка без изневяра, нека говорим реалистично.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply
Имаше една приказка на мъж, който винаги, когато се връща от командировка, се обажда вкъщи, за да каже, че вече е в града. Та лафа е"За пет стотинки няма да си развалям семейството,я!".

да.. това верно е някакъв що-годе компромисен вариант ама пак.. остава червеят на съмнението. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм имала достатъчно продължителна връзка, за да стигам до изневяра...

afx, този червей винаги ще го има-дори и да си наел дедектив да следи жена ти...

Link to comment
Share on other sites

Какво значи според теб дълга връзка? Аз съм имал 3 годишна връзка и не съм изневерявал, дори не съм си и помислял да изневеря. Това за мен е най-долното предателство и никога няма да го направя.

Link to comment
Share on other sites

Какво значи според теб дълга връзка? Аз съм имал 3 годишна връзка и не съм изневерявал, дори не съм си и помислял да изневеря. Това за мен е най-долното предателство и никога няма да го направя.

Подкрепям те :devil

 

juji - детективи... абре.. викам да не се стига чак до такива крайности :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:) Никога не казвай никога :) Има време да си промениш мнението. Изневярата може да не е предателство, а просто разнообразие, откраднат миг, кратко бягство, тя не ти пречи да обичаш човека до теб...
Link to comment
Share on other sites

Аз не съм на същото мнение. Водя се от принципа "не прави това, което не искаш да ти направят на теб". Горе спомената връзка приключи с изневяра, не от моя страна, от което не се почувствах никак добре. Просто като си представя чувството...не го пожелавам на никого. А пък аз ако изневея, ще се чувствам адски гузно и в крайна сметка ще си призная, което ще сложи край на връзката, защото не отричай, няма човек или поне нормален, който ще прости изневяра с лека ръка.

Link to comment
Share on other sites

Моля, изтрийте поста! Извинете за безпокойството. ;)

Link to comment
Share on other sites

не мога да прецена ! незнам какво шече ли едната и какво другата ! пък може и двете да си делят ПЛЯЧКАТА :wacko: :wir :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Аз не съм на същото мнение. Водя се от принципа "не прави това, което не искаш да ти направят на теб". Горе спомената връзка приключи с изневяра, не от моя страна, от което не се почувствах никак добре. Просто като си представя чувството...не го пожелавам на никого. А пък аз ако изневея, ще се чувствам адски гузно и в крайна сметка ще си призная, което ще сложи край на връзката, защото не отричай, няма човек или поне нормален, който ще прости изневяра с лека ръка.

ей тва не го бях видяла! :blink: ами за 3 те ти години нормално е някой да изневери ,като вече ти каза juji!

и да има такива хора(ако се вписвам в тая графа)-прощавала съм с лека реъка не един път или 2 пъти! :ghost

ох,ядосвам се на моралистите и за тва я изрових :wacko:

Link to comment
Share on other sites

farrell

защо трябва да си моралист, за да не изневеряваш - аз лично, простете ми, ама не виждам връзката.

Не изневерявам на приятеля си, обаче не го правя, защото имам морал.

Просто тва са си някви мои принципи да кажем.

За кво трябва да наранявам човека до себе си, като той с нищо не ме е наранил?

Дава ми всичко, от което имам нужда, и не виждам смисъл да ходя да се занимавам с някви други.

За какво? Само, заради единия секс ли?

Ако трябва да му изневеря, само заради секса публично заявявам, че ще се разстрелям. :D

За да се случи това нещо, друго трябва да куца в отношенията.

Аз вярвам, че никога няма да си омръзнем. И не само вярвам, ами го виждам тва нещо. ;)

А брачните двойки вече са друго нещо, на съвсем друг етап от живота са.

Като минат известни годинки я няма оная тръпка, която в била в началото на връзката. 'Щото нали знаете тръпката, като се консумира отминава. Не са влюбени, те просто се обичат, свикнали са с един друг, навици и т.н. и т.н.

Ако един ден моя мъж ми изневерява - нека, но поне да прави така, че аз и детето ми (ако имаме такова ) да се чувстваме добре. Както вече се написа хем вълкът сит, хем агнето цяло.

Link to comment
Share on other sites

ей тва не го бях видяла! :blink: ами за 3 те ти години нормално е някой да изневери ,като вече ти каза juji!

и да има такива хора(ако се вписвам в тая графа)-прощавала съм с лека реъка не един път или 2 пъти! :ghost

ох,ядосвам се на моралистите и за тва я изрових :wacko:

Аз пък се ядосвам на циничните неморалисти. Farrell, след като си такава няма да те взема. Досега имаше някви шансове, ама като си такава ни та ща :excl: :)

Link to comment
Share on other sites

farrell

защо трябва да си моралист, за да не изневеряваш - аз лично, простете ми, ама не виждам връзката.

Не изневерявам на приятеля си, обаче не го правя, защото имам морал.

Просто тва са си някви мои принципи да кажем.

За кво трябва да наранявам човека до себе си, като той с нищо не ме е наранил?

Дава ми всичко, от което имам нужда, и не виждам смисъл да ходя да се занимавам с някви други.

За какво? Само, заради единия секс ли?

Ако трябва да му изневеря, само заради секса публично заявявам, че ще се разстрелям. :D

За да се случи това нещо, друго трябва да куца в отношенията.

Аз вярвам, че никога няма да си омръзнем. И не само вярвам, ами го виждам тва нещо. ;)

А брачните двойки вече са друго нещо, на съвсем друг етап от живота са.

Като минат известни годинки я няма оная тръпка, която в била в началото на връзката. 'Щото нали знаете тръпката, като се консумира отминава. Не са влюбени, те просто се обичат, свикнали са с един друг, навици и т.н. и т.н.

Ако един ден моя мъж ми изневерява - нека, но поне да прави така, че аз и детето ми (ако имаме такова ) да се чувстваме добре. Както вече се написа хем вълкът сит, хем агнето цяло.

не ме разбирай погрешно!нямам против това ,което каза-напълно съм съгласна!

 

но някой да дърдори глупсти,като" Това за мен е най-долното предателство и никога няма да го направя"-просто не мога да се съглася! :angry:

@Michal,по-добре цинична неморалистка,отколкото заблудена или ,още по-зле-лицемерна моралистка :wacko:

Link to comment
Share on other sites

не ме разбирай погрешно!нямам против това ,което каза-напълно съм съгласна!

 

но някой да дърдори глупсти,като" Това за мен е най-долното предателство и никога няма да го направя"-просто не мога да се съглася! :angry:

@Michal,по-добре цинична неморалистка,отколкото заблудена или ,още по-зле-лицемерна моралистка :wacko:

:love

споко аз те разбрах, както трябва ;)

Аз също се дразня на т.нар фалшив морал, щото и такива ги има.

Даже май много ги има :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз вярвам, че никога няма да си омръзнем. И не само вярвам, ами го виждам тва нещо. ;)

А брачните двойки вече са друго нещо, на съвсем друг етап от живота са.

Като минат известни годинки я няма оная тръпка, която в била в началото на връзката. 'Щото нали знаете тръпката, като се консумира отминава. Не са влюбени, те просто се обичат, свикнали са с един друг, навици и т.н. и т.н.

 

Последно? Хората омръзват ли си след време или не? или ти и твоя приятел сте изключения които никога, цял живот няма да си омръзнат? Моля ти се. колко време сте заедно, че така не виждаш момента на омръзването? 2-3 години?

Link to comment
Share on other sites

Последно? Хората омръзват ли си след време или не? или ти и твоя приятел сте изключения които никога, цял живот няма да си омръзнат? Моля ти се. колко време сте заедно, че така не виждаш момента на омръзването? 2-3 години?

Омръзване?....НЕ. Нужда от разнообразие(като не говоря за изневяра) ДА.Все ще съм на мнение,че обичаш ли човека до теб,няма да ти 'омръзне',защото това е крайност,ами ще имаш нужда от време без него било то ден,два,седмица.И после пак love sweet love.

Сигурно. :woot

Link to comment
Share on other sites

Последно? Хората омръзват ли си след време или не? или ти и твоя приятел сте изключения които никога, цял живот няма да си омръзнат? Моля ти се. колко време сте заедно, че така не виждаш момента на омръзването? 2-3 години?

Ай редактирах си мнението, няма смисъл да се ядосвам.

Ще ти кажа просто да прочетеш хубаво тва, което съм написала, а не да вадиш определени работи от него.

Докато го прочетеш и вникнеш отговора ще е, че 'ние с него сме изключения'.

 

 

И още нещо-не съм написала, че брачните двойки си омръзват, а просто тръпката отминава.

Къде е общото?

Или за тебе като отмине тръпката, човека ти е омръзнал?

Много изкривена логика имаш,готин.

ай със здраве.

Link to comment
Share on other sites

:) Никога не казвай никога :) Има време да си промениш мнението. Изневярата може да не е предателство, а просто разнообразие, откраднат миг, кратко бягство, тя не ти пречи да обичаш човека до теб...

 

Освен ако "краткото бягство" не стане маратосно бягане :D

Link to comment
Share on other sites

Ай редактирах си мнението, няма смисъл да се ядосвам.

Ще ти кажа просто да прочетеш хубаво тва, което съм написала, а не да вадиш определени работи от него.

Докато го прочетеш и вникнеш отговора ще е, че 'ние с него сме изключения'.

И още нещо-не съм написала, че брачните двойки си омръзват, а просто тръпката отминава.

Къде е общото?

Или за тебе като отмине тръпката, човека ти е омръзнал?

Много изкривена логика имаш,готин.

ай със здраве.

 

Mного добре прочетох мнението ти и не ми се налага да го препрочитам редица пъти, за да вникна в него. Никога не гледам само това което ми отърва, защото самия аз също много се дразня от такива хора.

 

Това, че за теб "минава тръпката" и "омръзва" са две коренно различни неща, не означава, че и за мен е така. Всеки си има разбиране и не мисля, че моето трябва да е като твоето или дори близко на него. Тръпката отминава ---> настава безразличие до някаква степен ---> всичко става навик и свикване. От там нататък ако ще и на 5 различни места да ходите дневно и 10 различни неща да правите, никога няма да се върне първоначалното чувство което го има при нова връзка. Тръпката минава за половин година, после започват да се показват характери, да се налагат мнения, да настава монотонност, да се появяват навици, а всичко това за мен е = омръзване.

 

Така че, щом вие сте изключения, погледнато от страна на годината ти на раждане, втора дълга връзка през живота си не си имала и не виждам какво право имаш да говориш на тази тема, при положение, че такова чувство не си изпитала? Освен ако не си започнала 1 годишни връзки от 14 годишна. Ако бъркам, поправи ме и ми кажи какъв опит в "сферата" имаш ти, че си толкова компетентна по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Освен ако "краткото бягство" не стане маратонско бягане :D

И кат се тръгне и няма спиране :woot Любимата ми дисциплина е "маратона" в леката атлетика :D :D

Link to comment
Share on other sites

Mного добре прочетох мнението ти и не ми се налага да го препрочитам редица пъти, за да вникна в него. Никога не гледам само това което ми отърва, защото самия аз също много се дразня от такива хора.

 

Това, че за теб "минава тръпката" и "омръзва" са две коренно различни неща, не означава, че и за мен е така. Всеки си има разбиране и не мисля, че моето трябва да е като твоето или дори близко на него. Тръпката отминава ---> настава безразличие до някаква степен ---> всичко става навик и свикване. От там нататък ако ще и на 5 различни места да ходите дневно и 10 различни неща да правите, никога няма да се върне първоначалното чувство което го има при нова връзка. Тръпката минава за половин година, после започват да се показват характери, да се налагат мнения, да настава монотонност, да се появяват навици, а всичко това за мен е = омръзване.

 

Така че, щом вие сте изключения, погледнато от страна на годината ти на раждане, втора дълга връзка през живота си не си имала и не виждам какво право имаш да говориш на тази тема, при положение, че такова чувство не си изпитала? Освен ако не си започнала 1 годишни връзки от 14 годишна. Ако бъркам, поправи ме и ми кажи какъв опит в "сферата" имаш ти, че си толкова компетентна по въпроса.

Ти кво засягаш годините ми изобщо, и датата на раждане?

Врачка или астролог си?

По твоето разбиране за омръзване,дано си намериш един ден съпруга, готин.

Няма за кво да ти отговарям по друг начин. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте ;) И двамата не сте прави :-D

 

w00x - всичко омръзва с времето, така е... и даже мислех да те подкрепя напълно ама.. нали в крайна сметка ще дойде един момент (като станем на по 30-35 години) когато стигнем до извода че си заслужава да се направят няколко компромиса за да не останем на стари години сами.

Pechenata - винаги ми става смешно като чета за някакви "teen-сероизни връзки". ;)

 

Омръзване?....НЕ. Нужда от разнообразие(като не говоря за изневяра) ДА.

Интересно ако и твоя приятел мисли така ;)

Link to comment
Share on other sites

Pechenata - винаги ми става смешно като чета за някакви "teen-сероизни връзки". ;)

Абе на теб ти е смешно, ама хората трупат опит, някои дори помъдряват, минават пред това-онова и на 25 вече са се пооформили и поназнайват разни работи, а ние с теб като не сме имали тийн изпълнения сме още млади и зелени :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе на теб ти е смешно, ама хората трупат опит, някои дори помъдряват, минават пред това-онова и на 25 вече са се пооформили и поназнайват разни работи, а ние с теб като не сме имали тийн изпълнения сме още млади и зелени :rolleyes:

Да, ама ще се запазим свежи за по-дълго време ;) :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...