Jump to content
BulForum.com

любовница или съпруга?


Чия роля е по-добра?  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aгххххх!  :angry:

Иначе за братско-сестринските взаимоотношения... Какво знаете вие за тях? Да, винаги има и период, когато си казвате "Имам сестра - това звучи толкова дебело", но в случая говорех за разбирането и близостта...  :angry:    :angry1  :angry:

тука нещо вече ти изгубих мисълта,дай малко инфо кво точно визираш :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Визирам близостта и разбирането, което можеш да получиш от човек, който чувстваш като брат именно заради посочените неща...

А не визирам типичните взаимоотношения брат-сестра, които често граничат с неразбираема непоносимост.

Link to comment
Share on other sites

Това зависи изцяло от характера на човека. Примерно, аз предпочитам не толкова ангажиращи връзки, защото така или иначе, каквото и да правя, просто не става. Все нещо има, което ме кара да се чувствам "вързан" към дадения човек. Има си други хора, които залагат на стабилността и сигурността в една връзка - е, аз не съм от тия. Та, по въпроса - мисля, че най-добрия вариянт е да си изиграеш така картите, че да имаш и 2-те. Ако не става - карай си само на айляшки връзки и т'ва е :)

Link to comment
Share on other sites

Мдааа. Двете "роли" са абсолютно несравними една с друга. Аз, като всеки порядъчен мъж, се грижа и за двете ;)

Защо мъжете изказват мнение по темата???? Иначе женския избор - snejko го е казала много точно ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам постоянната приятелка ... ама такива ни моат са намерят .... инак курви бол ...

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам постоянната приятелка ... ама такива ни моат са намерят .... инак курви бол ...

 

Защо да не могат да се намерят? могат... не си търсил достатъчно явно.

Link to comment
Share on other sites

да си любовницата може да е по-забавно,но все пак никой НЕ се жени за любовницата,а в един момент идва и това време...

Link to comment
Share on other sites

Защо да не могат да се намерят? могат... не си търсил достатъчно явно.

 

 

Е па ако 3 години не са достатъчно начи и цял живот не е достатъчен ...

Link to comment
Share on other sites

Е па ако 3 години не са достатъчно начи и цял живот не е достатъчен ...

 

Понякога и цял живот не стига.

Link to comment
Share on other sites

Aгххххх!  :angry:

Говорех за човек, който има хиляди лица и който никога няма да ви омръзне... За човек, в чието лице можете да откриете това, от което имате нужда...

Иначе за братско-сестринските взаимоотношения... Какво знаете вие за тях? Да, винаги има и период, когато си казвате "Имам сестра - това звучи толкова дебело", но в случая говорех за разбирането и близостта...  :angry:    :angry1  :angry:

 

Шизофреник ? :P

 

Аз предпочитам постоянната приятелка ... ама такива ни моат са намерят .... инак курви бол ...

За какво ти е, люляй курви, пък като одъртееш тогава си намери сериозна...

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е, люляй курви, пък като одъртееш тогава си намери сериозна...

И аз това му разправям, ама той не ми вярва. Просто незнае колко нерви си спестява ;)

Link to comment
Share on other sites

Е то нали знаеш, трябва сам да си счупи главата за да разбере :) Лошото е, че някои не разбират...Не че е лошо сериозна връзка, но точно на тези години по-добре да си живееш живота ;)

Link to comment
Share on other sites

Е то нали знаеш, трябва сам да си счупи главата за да разбере :) Лошото е, че някои не разбират...Не че е лошо сериозна връзка, но точно на тези години по-добре да си живееш живота ;)

На тези години човек трябва да прави грешки и да ги поправя...Когато станем малко по-големи, въобще няма да е толкова лесно и няма да имаме възмовност да трупаме ценен опит, който сега губим...казвам го от личен опит:)

Link to comment
Share on other sites

А има и такива, които са виждали... някои дори твърдят, че са общували с извънземни в сребърни костюми.

Та к'во излиза?!

Link to comment
Share on other sites

А има и такива, които са виждали... някои дори твърдят, че са общували с извънземни в сребърни костюми.

Та к'во излиза?!

Твърдят...но от друга страна, те са щасливи за себе си, тай че май няма голямо значение в какво вярваш, стига да вярваш истински...:)Естествено, ако се окаже че си вярвал в нещо "неистинско" и го осъзнаеш...болката ще е неописуема...

Link to comment
Share on other sites

Само нещо не разбрах....

Стига бре, ти направо го отказа 

 

Точно вярата че същестуват жени които не са к  ме крепи 

 

знаеш ли, има милиони хора, които вярват в НЛО....

Айде моля те, обясни ми дефиницията ти за к*ва

 

Иначе по темата май доста се отклони от замисъла си.

Когато я пусках имах нещо съвсем различно предвид.

Съпругата, майката на децата на мъжа винаги си остава човекът, при когото мъжът винаги ще се връща(в повечето случаи) най-малкото заради децата, навика, връзката, която са изградили заезно и т.н.

Любовницата е тази, която отприщва страстта, но рядко ролята й се променя.

Та въпросът ми беше кой компромис е по-добре да направиш:

-да знаеш, че мъжът ти винаги ще се прибира при тебе, без значение по кое време на денонощието и колко често, защото много работи...

-да знаеш, че виждаш една страна на мъжа, останала скрита дори за съпругата му, но в същото време именно заради тази страна никога няма да бъде сменена ралята ти.

Link to comment
Share on other sites

амии,ако мъжът ми е на място-да си гледа жената,децата,къщата,да е човек!!!!,нямам против да кръшка от време на време,нормално е,(поне според мен) ;)

ама ,ако е някъв гдаен курвар-шута :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм наясно, че една дълготрайна връзка не може да мине без изневери, кръшкания. Принципно погледнато, понеже както беше обяснено по-горе, беше конкретно за съпругата, а аз предпочитам брачния ми партньор да е от женски пол, та принципно погледнато съм толерантно настроен към изневярата. Все пак - малко разнообразие е хубаво нещо. Даже ако съпрузите си допадат, се обичат, една изневяра би била по-скоро укрепваща връзката. Стига да не стане навик :)

Бих простил изневяра, стига да ми бъде простена евентуална такава и на мен :]

Та на въпроса на темата - за сега съм на вълна любовница. И ако срещна някоя, която да успее да съжителства със животно като мен, с която да се обичаме - може и да се замислим за задълбочаване, гнездо, деца и т.н. И тогава вече бих могъл да мисля на темата за любовниците :Р

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a какво става когато той изневерява още преди самата сватба???а тя(жената) е адси ревнива??

Link to comment
Share on other sites

Той се кълне, че тя е единствената, а тя(жена му) се прави, че му вярва, но в същото време продължава да го обвинява и така, докато един ден не им писне да си играят на котка и мишка :D

 

edit:

и ще се развдат нали?

Най-вероятно, въпреки че има примери за толкова много двойки, които са огромни мазохисти и садисти в отношенията си и точно това ги крепи, а и не само... страхът от самотата е голяма работа...навикът също...

Link to comment
Share on other sites

Той се кълне, че тя е единствената, а тя(жена му) се прави, че му вярва, но в същото време продължава да го обвинява и така, докато един ден не им писне да си играят на котка и мишка :D

и ще се развдат нали? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

страхът от самотата е голяма работа...навикът също...

ммммхммм.. включва и бонус: хората започват да вървят срещу собствените си принципи.

 

не мисля че човек трябва да е адски ревнив за да му е кофти, като знае че носи рога. По тази логика перфектната връзка е между двама абсолютни непукисти. Ама вече си говорим за някакви крайности.

Щом се стига до изневери.. значи нещо липсва, значи нещо не върви както трябва. Тогава какъв е смисъла?! Тогава обаче идва и основния въпрос.. хайде.. поради изневяра, едния от двамата не изтрайва и бие шута на развратн(ият/ата) си съпруг(а), ама си представете че вече има и дете? Замислете се как ще се почувства то. На мен лично ми става гадно като се сетя за това :angry: Това и е причината поради която не съм от най-либералните в това отношение. Да ме прощават всички застъпници на.. практиката която съществува от древността. Е съжелявам ама ако ще си говорим за древна култура - нека добавя че тогава са били нагласите по-различни. И аз искам да съм султан със купища жени в харема, но не би...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...