Jump to content
BulForum.com

любовница или съпруга?


Чия роля е по-добра?  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Е ти за разнообразие не си ли чувал?

А ти не си ли чувал, че има и моногамни хора? :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply
моногамни за цял живот :confused

pls-разясни ми малко,как точно става тоя филм :unsure:

Първа сцена- Влюбваш се истински силно

Втора сцена- Оказва се, че и тя е влюбена в теб

Трета сцена- Сексът е страхотен

Четвърта сцена- Първите три сцени се повтарят неколкократно........

Нещо такова- не съм го патентовал все още, но може и това да стане!

Чакам критики!

Link to comment
Share on other sites

критика няма да получиш,само скромното ми мнение :)

и все пак мисля ,че точно тези сцени които ми описа,сам ги гледала тамън няколко пъти!и въпреки всичко не мисля че съм или че ще бъде моногамна личност.....не за друго ами защото ,то ти идва от вътре и така както се влюбваш(без да пита),така и ти идва и други работи да правиш(пак без да пита) :bgrin:

в общи линии се получава супер объркана и побъркана ситуация,от която трудно се излиза,но лесно се влиза.......

Link to comment
Share on other sites

критика няма да получиш,само скромното ми мнение :)

и все пак мисля ,че точно тези сцени които ми описа,сам ги гледала тамън няколко пъти!и въпреки всичко не мисля че съм или че ще бъде моногамна личност.....не за друго ами защото ,то ти идва от вътре и така както се влюбваш(без да пита),така и ти идва и други работи да правиш(пак без да пита) :bgrin:

в общи линии се получава супер объркана и побъркана ситуация,от която трудно се излиза,но лесно се влиза.......

Разбира се, че е така! Постъпвай, както ти идва отвътре! Аз също това правя! Само не се съмнявай, че има и моногамни хора!

Желая ти да ги пробваш тези "сцени" и с хора, които повече те заслужават! Животът е пред теб!

Link to comment
Share on other sites

Първа сцена- Влюбваш се истински силно

Втора сцена- Оказва се, че и тя е влюбена в теб

Трета сцена- Сексът е страхотен

Четвърта сцена- Първите три сцени се повтарят неколкократно........

Нещо такова- не съм го патентовал все още, но може и това да стане!

Чакам критики!

 

Дори и при този вариант.. разнообразие е нужно. дори и 1-2 пъти годишно. Няма начин да седиш с един партньор толкова време.

Link to comment
Share on other sites

Ох.....дано някога ви дойде акъла, дали ще е с възрастта или с опита незнам...дано някога разберете, че за да ти е интересно да си с някой дълго време трябва ти самия да си интересен и да си го правиш интересно, а не само да гледаш повърхността и да си мислиш "хм, пълен застой". Нямате представа колко много неща се случват под нея. Колкото повече ви чета мненията толкова повече започвам да се чудя има ли все още изкопаеми, които мислят като мен т.е. колкото по-дълго си с някой толкова по-хубаво става. Не ми се ще да вярвам, че всички сте "за" смяната на партьорите в момента, в който усетите полъха на досадата. Нима вече никой не се бори за любовта на човека до себе си, нима сте спрели да го възприемате като сложна плетеница, която би било чудесно да разгадаете? Или е по-лесно да сте плоски и повърхностни. Сигурно звуча като типична "съпруга" мамка му. Това разбира се трябваше да го напиша в една друга тема, но ме домързя да я търся.

Link to comment
Share on other sites

Нима вече никой не се бори за любовта на човека до себе си, нима сте спрели да го възприемате като сложна плетеница, която би било чудесно да разгадаете? Или е по-лесно да сте плоски и повърхностни. Сигурно звуча като типична "съпруга" мамка му. Това разбира се трябваше да го напиша в една друга тема, но ме домързя да я търся.

 

Има и такива хора, како.Ама ....има ли смисъл да ти давам пример? ;)

Link to comment
Share on other sites

за да ти е интересно да си с някой дълго време трябва ти самия да си интересен и да си го правиш интересно, а не само да гледаш повърхността и да си мислиш "хм, пълен застой".

Ами.....всеки си гледа собствената купичка и всеки сам си решава с колко човека ще бъде....аз лично съм си за голямата любов,ама колкото и да ми се смеете,знам че я има.Разнообразие мога да намеря и в човека до себе си нали?Мисля че един живот няма да ми стигне да го опозная напълно,но ще се опитвам :) И в никакъв случай няма да се съглася с варианта да си има 'любовница' :rolleyes: :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече ви чета мненията толкова повече започвам да се чудя има ли все още изкопаеми, които мислят като мен т.е. колкото по-дълго си с някой толкова по-хубаво става. Не ми се ще да вярвам, че всички сте "за" смяната на партьорите в момента, в който усетите полъха на досадата.  Нима вече никой не се бори за любовта на човека до себе си, нима сте спрели да го възприемате като сложна плетеница, която би било чудесно да разгадаете?

Наборке, и аз това се опитвах да обясня, но ти явно си по-красноречива! Абсолютно си права!

Темата ми се струва, че се преиначи от първоначалния й замисъл,обаче!

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече ви чета мненията толкова повече започвам да се чудя има ли все още изкопаеми, които мислят като мен т.е. колкото по-дълго си с някой толкова по-хубаво става. Не ми се ще да вярвам, че всички сте "за" смяната на партьорите в момента, в който усетите полъха на досадата.  Нима вече никой не се бори за любовта на човека до себе си, нима сте спрели да го възприемате като сложна плетеница, която би било чудесно да разгадаете?

:punk :punk :punk totaly agree!!!

Аз съм лудо влюбена в приятеля си и съм сигурна, че никога няма да ми омръзне!!! И както той казва... ако партньора ти дава всичко, закакво ти е друг(а)?! Аз не бих могла да му изневеря (а и не бих искала!), защото това би било изневяра на собствените ми чувства и желания! Предпочитам да съм приятелка(съпруга), отколкото любовница - к***а!

Link to comment
Share on other sites

Ne poznavam i ne sum 4uvala za muj koito ne izneverqva,DAMI!Az predpo4itam da sum sapruga-"Jenata bluska glavata",6toto ako muja ima malko akul 6te se vurne pri maikata na decata si......Mejduvpro4em,mnogo lekovato se otnasqte kam teq ne6ta(az kakto vinagi se stremq da opoznaq mneniqta i na dvata pola i da zakliu4a 4e)hi4 ne vi trqbva da izpadate v takava situaciq!!!Kazvam go za6toto pomagam na edna poznata da obere BA6TATA NA DECATA I 6toto muhlioto kru6nal i re6il 4e mu haresva i podal dokumenti,no liubovnicata vzela ta izbqgala :bgrin: :bgrin: :bgrin: ta sega advokatite mu sasipvat jivota!!!Sa6tevremenno sa4ustvam na poznat 4e vazliubenta mu bude6ta jena mu slaga takiva roga i taka go doi 4e nqmam dumi.....ta tva po otno6enie na iznevqrata!

Ako nqkoi den liubimiq mi SAPRUJEC mi kaje 4e mandjata e presolena,ili 4e ne sum izbursala poda,ili 4e ne sum mu izprala osranite ga6ti..............6te go zakolq dokato spi :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ох.....дано някога ви дойде акъла, дали ще е с възрастта или с опита незнам...

Странно е, че споменаваш опита, защото имено благодарение на него съм оформил сегашното си виждане за нещата! Както и смятам е станало с много други хора. Страхът от обвързване се корени не толкова в боязъна от омръзване, колкото избягване на предателството на близкият човек. Помисли само колко връзки свършват оставяйки дълбоки белези. Някои просто се пречупват във вярата си у другите. Според мен е нормално - естествена защитна реакция. Не можеш да виниш някой, че "избягва сериозните връзки", просто инстинкт за самосъхранение.

 

Има една английска поговорка: Better safe, then sorry. която на български се превежда като: Страх лозе пази! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne poznavam i ne sum 4uvala za muj koito ne izneverqva,DAMI!

I 6toto muhlioto kru6nal i re6il 4e mu haresva i podal dokumenti,no liubovnicata vzela ta izbqgala :bgrin:  :bgrin:  :bgrin: ta sega advokatite mu sasipvat jivota!!!

Ako nqkoi den liubimiq mi SAPRUJEC mi kaje 4e mandjata e presolena,ili 4e ne sum izbursala poda,ili 4e ne sum mu izprala osranite ga6ti..............6te go zakolq dokato spi :bgrin:

Точка 1 : Намират се такива , сещаш ли се в манастир живеят ;)

Точка 2 : Ще му съдерат кожичката, защото не си е опекъл работата навреме, иначе ще му вземе, хайде да не ти казвам кое :devil

Точка 3 : Добре, че съм се научил всичко сам да си правя, за да не попадна на жена като теб, че трябва да спя с каска на главата и бронежилетка :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами... За да не се стигне до изневяра - намерете си жена, която съчетава в себе си различни образи - на съпругата, любовницата, приятелката и сестрата, които бихте искали да имате. Всичко е в оттенъците.

Не ревнувам по простата причина, че връзките ми се градят върху една дума - доверие... И избирам хора, с които не бихме си омръзнали лесно... :beer:

Link to comment
Share on other sites

- намерете си жена, която съчетава в себе си различни образи - на съпругата, и сестрата, които бихте искали да имате.

Не е ли малко извратено това за сестрата???????
Link to comment
Share on other sites

Не е ли малко извратено това за сестрата???????

A малко. :blink:

Link to comment
Share on other sites

що бе вие пък и вие :lol:

сестра в смисъл отношенията брат -сестра,а не сексуални :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

що бе вие пък и вие :lol:

сестра в смисъл отношенията брат -сестра,а не сексуални :rolleyes:

Mерси,че ни каза. :D И въпреки това сравнението е тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Mерси,че ни каза.  :D И въпреки това сравнението е тъпо.

тъпо е,ако не знаеш за кви точно братско-сестрински отношения става въпрос ;)

EDIT:аааа,т'ва беше гадно :wacko:

и все пак говорим за отношения,не за обръщения ;)

Link to comment
Share on other sites

тъпо е,ако не знаеш за кви точно братско-сестрински отношения става въпрос  ;)

имам известен поглед върху братско -сестринските отношения и продължавам да твърдя,че сравнението е тъпо.Знаеш ли как ми звучи???Ето така-тук

ps.визирам по-конкретно мнението на Plopi в по-долната част на страницата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...