Jump to content
BulForum.com

любовница или съпруга?


Чия роля е по-добра?  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Много ми е интересно да разбера какво е мнението ви по въпроса.

Дали е по-хубаво да си любовница, или съпруга(постоянна приятелка)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

бързам да ти кажа,че няма решение на проблема :sayjin и двета неща имат своите плюсове и минуси....(много жалко ,че надделяват минусите)

ако питаш мен и двете на веднъж!!!!!!за мен няма друг вариант,още повече че ако стана съпруга един ден...................ще ми е трудно да остана само такава :woot

Link to comment
Share on other sites

Двете неща са взаимодопълващи се.

 

Разбира се, че съпругата трябва да играе основна роля в един нормален брак, иначе се губи самата идея. Не може да се говори за съпруги vs. любовници...имаш съпруга - имаш любовница...и така докато свят светува :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да преценя. От една страна любовницата не е толкова ангажирана както съпругата, но това не я прави в по-изгодна позиция. Съпругата при всички случаи има повече контрол. Двете се допълват една друга. Няма как.. полигамията владее света :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да преценя. От една страна любовницата не е толкова ангажирана както съпругата, но това не я прави в по-изгодна позиция. Съпругата при всички случаи има повече контрол. Двете се допълват една друга. Няма как.. полигамията владее света :)

 

И защо да не я прави в по-изгодна ситуация? Никой никъде не я кара да ходи, да домакинства и какво ли не там още. прави си секс и се маха. перфектно.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от самата жена, има жени, които са си родени да бъдат съпруги и други, на които ролята на любовница повече подхожда. Важното е всяка жена да намери своето място и роля, за да се чувства щастлива. Никоя любовница не би била доволна в ролята на съпруга и обратното. Накарайте някоя шафрънтия по душа да гледа къща и да ражда деца или пък домакинята да спи с женени мъже от дъжд на вятър и то предимно заради пари и авантюри...резултата ще е временен и накрая и в двата случая жените ще бъдат нещастни. Затова смятам, че всяка жена сама по себе си е или едното, или другото. Разбира се, нещата не са толкова черно-бели, в жената се преплитат много качества, но все едно от тях е в повече и това именно определя нейния темперамент и светоглед.

Link to comment
Share on other sites

Темата не е ли само за жени, че и мъже се изказват?

Поздравления за точното мнение на snejko!

Link to comment
Share on other sites

Темата не е ли само за жени, че и мъже се изказват?

Поздравления за точното мнение на snejko!

 

За жени е само доколкото заглавието се засяга (съпруга и любовница). нима не може и мъжете да са съпрузи или любовници?

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно да разбера какво е мнението ви по въпроса.

Дали е по-хубаво да си любовница, или съпруга(постоянна приятелка)?

Ами нека ти отговоря на този въпрос така:

Наскоро говорих с един човек(женен м/у другото) , и той ми вика:

-Добре, постави се на мястото на жена ми - по цял ден пере, чисти , мие, готви, пазарува, върти домакинството и си дойде някъв тъпанар вечерта и вземе я н***е :excl: :sayjin Ми аз ако съм на мястото на жена ми , ще го убия бе :love За това си имам любовница :excl:

Малко брутално , но рано или късно повечето бракове започват да изглеждат така :tongue

Link to comment
Share on other sites

Луди ли сте бе, к'ви сватби. Изпоженихте се сичките, като ви слушам... В близките поне 3 години нямам намерение/желание да се женя! И понеже не съм женен - не мога да дам друг отговор освен "не мога да преценя"...

Link to comment
Share on other sites

Ами нека ти отговоря на този въпрос така:

Наскоро говорих с един човек(женен м/у другото) , и той ми вика:

-Добре, постави се на мястото на жена ми - по цял ден пере, чисти , мие, готви, пазарува, върти домакинството и си дойде някъв тъпанар вечерта и вземе я н***е :excl:  :sayjin  Ми аз ако съм на мястото на жена ми , ще го убия бе :love За това си имам любовница :excl:

Малко брутално , но рано или късно повечето бракове започват да изглеждат така :tongue

За да не стигне брака до там, пращаш любимата си да бачка, по - възможност повече от 12 часа, за да няма време да мисли за глупости :D :devil

Link to comment
Share on other sites

Малиииииииииииииийййййййййййййй

Ама че отношение....

Зависи от самата жена, има жени, които са си родени да бъдат съпруги и други, на които ролята на любовница повече подхожда. Важното е всяка жена да намери своето място и роля, за да се чувства щастлива. Никоя любовница не би била доволна в ролята на съпруга и обратното. Накарайте някоя шафрънтия по душа да гледа къща и да ражда деца или пък домакинята да спи с женени мъже от дъжд на вятър и то предимно заради пари и авантюри...резултата ще е временен и накрая и в двата случая жените ще бъдат нещастни. Затова смятам, че всяка жена сама по себе си е или едното, или другото. Разбира се, нещата не са толкова черно-бели, в жената се преплитат много качества, но все едно от тях е в повече и това именно определя нейния темперамент и светоглед.

Добре казано, но по мои лични наблюдения точно тези, които си хойкат най-много до към 20-23 год. вече са си намерили мъже и си гледат децата...

А кои жени според вас се превръщат в любовници?

И темата не е само за жени...

Link to comment
Share on other sites

Луди ли сте бе, к'ви сватби. Изпоженихте се сичките, като ви слушам... В близките поне 3 години нямам намерение/желание да се женя! И понеже не съм женен - не мога да дам друг отговор освен "не мога да преценя"...

 

то горе шише "съпруга/приятелка"

Link to comment
Share on other sites

Добре, постави се на мястото на жена ми - по цял ден пере, чисти , мие, готви, пазарува, върти домакинството и си дойде някъв тъпанар вечерта и вземе я н***е :excl:

 

Тук не съм съгласен. Все едно я кара да прави нещо неприятно. Според мен при всяка двойка е различно, ако при тях специално е така не значи че е валидно за всички семейства.

 

Пък и тя да не е някаква слугиня. Според мен отговорностите трябва да се разпределят по равно.

Link to comment
Share on other sites

Твърде са различни ролите..задоволяват различни потребности...

...макар че съпругата е мултифункционална...като се замисля.. :huh: ?!!

Link to comment
Share on other sites

:punk Любовница! :punk

Без: "Скъпи, яденето е малко пресолено/загоряло/отровно, но ти не се притеснявай.", "Мама ще ни дойде на гости.", "Махни този мач, искам да си гледам сериала.", "Ооо скъпи, не сега -боли ме глава.", "Къде ще ходиш? С приятелите?! Ами аз? Ще ме зарежеш, за да се наливаш с тези идиоти?!", "Пак ли се напи бе, свиня?!! Колко е часа,а? Къде ходиш толкова време?", "Какъв е този косъм на яката ти? Защо миришеш на цигари/парфюм?", "Стига си я зяпал! Мръсник!!", "Скъпи, отиди да ми купиш дамски превръзки! Ама от онези дето са....." Да продължавам ли??

Според мен от любовната връзка се извличат много повече приятни моменти, отколкото от дълотрайното съвместно съжитестване. Няма я досадата!

Link to comment
Share on other sites

:punk  Любовница!  :punk

Без: "Скъпи, яденето е малко пресолено/загоряло/отровно, но ти не се притеснявай.", "Мама ще ни дойде на гости.", "Махни този мач, искам да си гледам сериала.", "Ооо скъпи, не сега -боли ме глава.", "Къде ще ходиш? С приятелите?! Ами аз? Ще ме зарежеш, за да се наливаш с тези идиоти?!", "Пак ли се напи бе, свиня?!! Колко е часа,а? Къде ходиш толкова време?", "Какъв е този косъм на яката ти? Защо миришеш на цигари/парфюм?", "Стига си я зяпал! Мръсник!!", "Скъпи, отиди да ми купиш дамски превръзки! Ама от онези дето са....." Да продължавам ли??

Според мен от любовната връзка се извличат много повече приятни моменти, отколкото от дълотрайното съвместно съжитестване. Няма я досадата!

Хахаха

Голям смях падна, много точно казано ,но ти даде само едната страна на въпроса. Незнам що така ама около мен все жени на около 40 и все разведени или стари моми. Гот е наистина - купони различни мъже повечко внимание в отделни моменти , екстремни изживявания , страхотен секс , подаръци и т.н. и т.н.

Толкова по тази страна на монетата. Само че като прехвърлиш определена възраст - сори ама за нищо не ставаш що то те сменят като носна кърпичка и тогава има мнооооооого ама мнооооого самота и ..... вибратори ( извинете).

Стават жалка картина.

 

Мен ако питате и жена и любовница - стига естествено да имаш сили физически и преди всичко финансови да ги издържаш!

Link to comment
Share on other sites

...макар че съпругата е мултифункционална...като се замисля.. :huh: ?!!

Това ме разби! Все едно за кухненски робот говориш :punk :punk :punk
Link to comment
Share on other sites

Ако един ден разбера,че мъжът ми има любовница,и на двамата ще им разкатая фалмилийките  :D  Ами...аз давам глас за съпругата!  :)  Пък и ме съмнява,че ако някой мъж обича и ако получава нужното от жена си,ще си търси любовница. :huh:  :rolleyes:  :)  Какви са тия бе....или ще е твой или ще му биеш шута!  :blink:  :)

 

Е ти за разнообразие не си ли чувал?

Link to comment
Share on other sites

Ако един ден разбера,че мъжът ми има любовница,и на двамата ще им разкатая фалмилийките  :D  Ами...аз давам глас за съпругата!  :)  Пък и ме съмнява,че ако някой мъж обича и ако получава нужното от жена си,ще си търси любовница. :huh:  :rolleyes:  :)  Какви са тия бе....или ще е твой или ще му биеш шута!  :blink:  :)

 

hah абе ти сериозно ли говориш или май аз нещо не мога да гледам(разбирам) :confused

Link to comment
Share on other sites

Ако един ден разбера,че мъжът ми има любовница,и на двамата ще им разкатая фалмилийките  :D  Ами...аз давам глас за съпругата!  :)  Пък и ме съмнява,че ако някой мъж обича и ако получава нужното от жена си,ще си търси любовница. :huh:  :rolleyes:  :)  Какви са тия бе....или ще е твой или ще му биеш шута!  :blink:  :)

Недей лежи на тая кълка.Хората рано или късно си омръзват малко или много,ама трябва ли да ти казвам нещо което го знаеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Мали съпротивата се обади :P :D Не бе..ми нека си омръзват,ама съм сигурна,че не е напълно пък и си имам разни други теории..... :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...