Jump to content
BulForum.com

любовница или съпруга?


Чия роля е по-добра?  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Оставете убавото момиче :) То така затова сме Koch Company Incorporated в този форум :P

Ти пък...оставете го....никакво оставяне, само гърч за жените докато не се научат как да бъдат "пичове".

 

Аре нема да доизяснявам точно какво означава една жена да е пич, който го знае, го знае.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

За какво са ни пичове.... за тази работа си има мъже. Жената трябва да е женствена.. то заглавието си говори само по себе си ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе нещо много избягахте от темата. Аз ли не виждам или най-разпостранения отговор го няма. Що пък да не може и с двете. В смисъл напоследък брака е все по сметка, а пък другото е ясно кво е! стига човек да може да си го позволи - финансово имам предвид. И другото не че нещо ама тука отговори да дават разни пубери по тази тема си е малко смешничко и наивно даже ама хайде сеир да става?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

После се завъртат още веднъж и вече не е ясно дали случайно някой не е брат на баща си или майка му му е едновременно майка и баба :P

 

... точно както в любимия ми сериал: "Дързост и Красота" :love

Link to comment
Share on other sites

После се завъртат още веднъж и вече не е ясно дали случайно някой не е брат на баща си или майка му му е едновременно майка и баба :P

 

... точно както в любимия ми сериал: "Дързост и Красота" :love

И после не си сигурен дали чичото на лелята на племеницата на вуйчото на сестрата случайно не ти е злият брат близнак :P .

Link to comment
Share on other sites

:lol: :laughing: oх,не мога :lol: :laughing:

да ,става тоя вариант доста често,щото като им избият шиповете в главата на женките,човек как да не си хване любовница :wacko: ;) :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

най-добре е любовница,развежда се той и се жени за теб :P :lol: :laughing: :lol:

И си вдигате приказна сватба върху трупа на дракона, който е убил, за да те спаси... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно да разбера какво е мнението ви по въпроса.

Дали е по-хубаво да си любовница, или съпруга(постоянна приятелка)?

 

За една година би трябвало да си разбрала вече, че е най-хубаво да си и двете B)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се въздържа да не си задам въпроса в тази тема и той е към момченцата, които са коментирали тук?

 

Вие съпруга или любовница в хомобрак ли имате мерак да бъдете? Питам, защото ми се струва, че темата е насочена към жените? Но все пак нали в модерно общество живеем, може би се чувствате като такива.

 

:)

 

Няма лошо! Няма лошо! Нали сме цивилизована европейска демокрация? Поне искаме да сме...

 

:devil:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...