Jump to content
BulForum.com

Клуб "Тя и Той"


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Много мило, но клуба циркулира тук основно с архивна цел будейки носталгия от време на време.

 

Официалните причини за затварянето му се крият в следното комиксче ;)

 

PBF210-Wishing_Well.gif

Link to comment
Share on other sites

OMG trqbva i az da pusna edno mnenie tuka .....

 

Лелеле , тая тема как съм я изпуснал ума не ми го побира. :confused

Колко е сладкооооо , почти като в адрес 4000 (предаване което спряха понеже беше много тъпо).

Чакай и аз да постна една визитка.

 

 

Аз съм скромно момче . Висок съм към 1,80 малко под 100кг , косата ми е леко кестенява , учил съм в строителният техникум , даже го и завървиш сега следвам у ПУ-то да го е'а. Като цяло съм много възпитан и културен човек с ранима душа и голямо сърце.

До сега не съм имал връзка ама познавам един където брат му е виждал гола жена ако се брои де.

Търся дама до 40 години от Пловдив със собствено жилище , неземно богатство и абсурдно желание да задоволява всеки мой каприз , може и разведена с до 1 дете. Задължително условие е да е и красива , от крокодили ме е страх.

Където и да си любима моя аз ще те чакам в студиото на булфорум. :love

Link to comment
Share on other sites

"Тя и Той" е sub-forum на "Адрес 4000" от години... не мога да разбера какъв ти е зора :) Като не ти допада пиши по другите теми - форума е достатъчно голям за всички.

 

Това се отнася за всички които си мислят че могат да си наложат простотията тук от известно време - това че "тя и той" винаги е бил по-свободен откъм тематики за сметка на останалите категории форуми съвсем не означава че не подлежи на контрол. За съжаление обаче няма модератори които да дават пример в полза на добрият тон... което реално не е проблем само по себе си тъй като и аз не съм длъжен да ви чета глупостите ... ама просто доскучава доста по-бързичко.

 

Освен това темата беше създадена изключително с цел срещи на живо а не връзки online в стил сайтовете за запознанства така че визитната ти картичка слабо ме интересува :D По-скоро от gepime или sladur биха проявили интерес :)

Link to comment
Share on other sites

Оф, ама си ми чувствителен като люляк в банкета на околовръст.Като не знаеш за кой адрес 4000 ти говори той какво си тръгнал да се обесняваш?!

Link to comment
Share on other sites

Ti pyk otkyde se vze da davash akyl na moderatorite kakvo i kak da pravqt i kakyv primer da davat. Tochno ti li mi govorish za primer ?? Pogledni se ti kakyv primer si i togava davai akyl na drugite kakvo da pravqt. Trevomanche nqkakvo sednalo za primer da mi govori. Radvai se che oshte pishesh iz foruma. I to pishesh shtoto osnovno tuka imash uchastie. Ako ti vidq glupostite iz po-vajnite forumi, izlitash s pyrva klasa napravo. Ebasi primerniq se izvydi.

Link to comment
Share on other sites

host - много добре знам за кое предаване става въпрос. По-скоро ти прецени защо форума е кръстен именно така

 

killer - достатъчно добър пример съм за тези които не са си затворили очите напълно. освен това аргумента ти с "тревоманче" директно ще откаже всеки един средно интелигентен човек които е решил да даде шанс на думите ти ако изобщо са останали тук такива ;)

Може и странно да ти прозвучи но достатъчно добре осъзнавам сегашната си ситуация или един вид позиция във форума и въпреки това съм решил да пиша защото вярвам че нещата които ви обяснявам ще накарат поне един човек да се замисли малко :)

 

Ако в някакъв момент стане така че не мога да пиша вече по една или друга причина определено губещия няма да съм аз а всички онези които ме ненавиждат защото гледам малко по-различно над нещата.

 

402702648_70c8a56f3b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lele male. Kolko trqbva da ti e promit mozyka, che da vqrvash, che moje da si izobshto nqkakyv primer. I koi te nenavijda ?? Mislish che na nqkoi mu puka za tebe dostatychno, che da te nenavijda ?? Trevomancheto ne e argument, a realen fakt. Samo nika ti e dostatychen, da ne govorim za pisaniqta ti po temata. Tova che povecheto hora tuka ti spestqvat istinata edva li e dostatychno za sredno inteligenten chovek da se zablujdava, che e primer za podrajanie. Sveta navyn ne e takyv kakyvto ti izglejda prez dima ot makinata. Dosta po-razlichen e. Hiparite zaginaha otdavna kato dvijenie, shtoto ne mojeha da oceleqt v realniq svqt. V kraina smetka shte doide momenta v koito i trevata nqma da moje da ti napravi sveta rozov, povqrvai mi. Rano ili kysno shte osyznaesh kyde si i mqstoto nqma da ti haresa. Ne znam koi shte progledne ot dumite ti, no se nadqvam, za tvoe dobro, ti samiq da proglednesh po-navreme, dokato oshte moje da stane neshto smisleno ot tebe. Lek den.

Link to comment
Share on other sites

хипарите загинаха защото на доста хора не им е изгодно да съществуват хора които няма как да им бъдат клиенти. по същия начин както децата в Ирак са клиенти на производителите на оръжия ;) но хипарите са живи с изкуството което създадоха и това че повлияха сериозно на много хора по света в начина по който той трябва да бъде възприеман.

 

реалността е това което искаш да видиш. въпросът е дали можеш да видиш позитивната страна на живота защото такава има. със канабис или без него... мисля че всеки човек трябва да я види защото решенията ти се влияят именно от това как намираш света около себе си. Аз неведнъж съм обяснявал че бях депресиран човек доскоро и това ми помогна да видя света в една по-добра светлина... ако ти можеш да видиш красивото около себе си без моята методика - чудесно. :) но при всички случай е добре човек да попрочете малко преди да говори наизуст: http://promena.org/

 

Въпросът е доколко толерантен си към избора на другия пък и доколко си доверчив мислейки си че пушенето на трева има нещо общо с успехите или провалите в живота... Лек ден и на тебе. :)

Link to comment
Share on other sites

d9thc - трябвало е да си промениш мисленето, за съжаление си избрал да избягаш от действителността и смяташ че това те е спасило или нещо такова и по този назин оправдаваш собствената си слабост. За 1 си прав - живота е такъв какъвто си го направиш и всичко зависи от субективните усещания и преди всичко от собствената ти мотивация да продължиш напред и съответно как да го направиш. Депресията се дължи на ред причини и може да се справиш с нея по много начини като за съжаление ти си избрал химията...

Link to comment
Share on other sites

d9thc - трябвало е да си промениш мисленето, за съжаление си избрал да избягаш от действителността и смяташ че това те е спасило или нещо такова и по този назин оправдаваш собствената си слабост. За 1 си прав - живота е такъв какъвто си го направиш и всичко зависи от субективните усещания и преди всичко от собствената ти мотивация да продължиш напред и съответно как да го направиш. Депресията се дължи на ред причини и може да се справиш с нея по много начини като за съжаление ти си избрал химията...

като цяло съм съгласен освен с две неща: първо не мисля че съм избягал от действителността - мисля че го обясних добре.

второ: всичко е химия тъй или иначе, но ако използваме "химия" в разговорния му смисъл имай предвид че то е нарицателно за синтетичните и полу-синтетичните вещества, а не за естествено растящите билки ;) а "съжаление" единствено изпитвам към хората които отричат нещата без да се запознаят с тях поне от обща култура.

 

Определено ми омръзна да се защитавам по този въпрос така че нека не разваляме и тази тема с това :)

Link to comment
Share on other sites

Сайт писан от хора тревомани за други тревомани ;).

Нищо лично и не взимам страна в темата. Направило ми е впечатление, че всеки път когато някой се опитва да обясни защо пуши трева и винаги дава този сайт...

Link to comment
Share on other sites

Весо, Ники, Ванка - всякакви обяснения са излишни. Не го ли виждате напушения какви ги ръси непрестанно? Той е много над и във нещата, той е прав и разбира, всички други са криви и не са наясно. Неговите очи са отворени, всички други са слепи. Той вече е измислил как ще оправи света и е прозрял вселенските въпроси, всички други са в тотално неведение и живеят в заблуда. ТОЙ Е!

 

Има ли смисъл да коментираме? Има си съответна диагноза по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък когато пуша трева я пуша, щото искам временно да затъпея, да се смея като мисирка само от мисълта за пръст (дори и без да ми го показват) и за да не се занимавам/мисля за глупости (а да ги правя) :D

Link to comment
Share on other sites

Весо, Ники, Ванка - всякакви обяснения са излишни. Не го ли виждате напушения какви ги ръси непрестанно? Той е много над и във нещата, той е прав и разбира, всички други са криви и не са наясно. Неговите очи са отворени, всички други са слепи. Той вече е измислил как ще оправи света и е прозрял вселенските въпроси, всички други са в тотално неведение и живеят в заблуда. ТОЙ Е!

 

Има ли смисъл да коментираме? Има си съответна диагноза по въпроса.

 

 

Аз пък когато пуша трева я пуша, щото искам временно да затъпея, да се смея като мисирка само от мисълта за пръст (дори и без да ми го показват) и за да не се занимавам/мисля за глупости (а да ги правя) :D

 

Teq raboti sa qsni na povecheto tuk. Vyprosa e da se otvorqt ochite na tiq deto oshte si msilqt che pusheneto na makina e edva li ne ebahti velikoto sybitie i ako go pravqt po-chesto shte sa mnogo cool i jivota im shte e pesen. Qsno e che toq na kogoto go pisha nqma da se pogledne otstrani da vidi shto za gledka predstavlqva, pone tiq deto chetat da ne sa mu posledovateli. Poznavam hora deto pushat treva, no rasyjdavat v pyti po-dobre ot tiq gluposti deto gi pishe afx tuka. Ne e za vseki da pushi trevica i da ne mu vliqe na lichnosta i na nachina mu na mislene. Jalka rabota e. Napushil se, razligavil se i sednal da mi govori kak trqbvalo da vyzpriemam sveta. Give me a fuckin brеак. Ako iskash da otida pri nqkoi nasmyrkan da go pitam nego kak da vyzpriemam sveta, a? Shtoto toi go vyzpriema po-rozovko ot tebe. Otkoga pyk raznite mu narkomancheta i drugi podobni lekenca stanaha primer za podrajanie i horata deto opredelqt kak da se vyzpriema sveta. I na vsichkoto otgore imat naglosta da si nalagat mnenieto i na drugite hora bez nikoi da im go e iskal. Vyzpriemaneto na sveta v kakvo se ssystoi. V bezpoleznoto kisnene po cql den v razni gradinki li ?? Pushim i zqpame lqstovichkite, a ? Mnogo polezno i polzotvorno, spor nqma. Vie deto ne stava nishto ot vas, vie shte ste tezi deto shte spasite sveta.

Link to comment
Share on other sites

Работата е там че ми се струваше че не е чак толкова загубено момчето и се опитвах да го провокирам да помисли малко как стоят нещата реално но ми се струва че взима нещата прекалено навътре и това е едната от причините за първоначалната му депресия а след това и за вманиачаването в тревата...

Link to comment
Share on other sites

Работата е там че ми се струваше че не е чак толкова загубено момчето и се опитвах да го провокирам да помисли малко как стоят нещата реално но ми се струва че взима нещата прекалено навътре и това е едната от причините за първоначалната му депресия а след това и за вманиачаването в тревата...

Донякъде си прав - наистина депресиите идват от това че човек взима нещата прекалено навътре. Но същото това човешко качество може да бъде насочено в друга по-добра посока стига веднъж да сe промени нагласата. За това става въпрос. По-горните post-ове няма да ги коментирам тъй като са пловдове на страха от непознатото. На тях препоръчвам да се абстрахират за момент от предразсъдъците си и да се поровят из wikipedia. ;) Лека вечер на всички :)

Link to comment
Share on other sites

.......... тъй като са пловдове на страха от непознатото. На тях препоръчвам да се абстрахират за момент от предразсъдъците си и да се поровят из wikipedia.......

 

Безнадежден случай... Ако не ми се налагаше да го наблюдавам отдавна да ми е в игнор-листа...

Link to comment
Share on other sites

Но същото това човешко качество може да бъде насочено в друга по-добра посока стига веднъж да сe промени нагласата. За това става въпрос.

 

Да но не по този начин. Това е малко като "пия за да забравя". От забравяне или промяна на възприятията ПО ТОЗИ НАЧИН нищо не се променя. Работата е човек да си промени мисленето и от там как възприема света и живота и да погледне към небето за да виде звездите, а не просто да се "удари с чук" (образно казано) за да започне да вижда звездите

Link to comment
Share on other sites

Донякъде си прав - наистина депресиите идват от това че човек взима нещата прекалено навътре. Но същото това човешко качество може да бъде насочено в друга по-добра посока стига веднъж да сe промени нагласата. За това става въпрос. По-горните post-ове няма да ги коментирам тъй като са пловдове на страха от непознатото. На тях препоръчвам да се абстрахират за момент от предразсъдъците си и да се поровят из wikipedia. ;) Лека вечер на всички :)

 

I kak reshi che sym nezapoznat ?? Ili taka e po-udobno za da omalovajish istinata za samiq sebe si ??? Ili za drugite ot tvoqta poroda. Lesno izmykvane. Taka e lesno. Vie nishto ne razbirate, ne ste zapoznati, imate predrasydyci, az sym prav. Maiche teb te e strah ot nepoznatoto. Ot tova da si otvorish ochite i da se poglednesh ot drugiq krai na staqta. Tam kydeto ne se e natrupal dima ot makinata. No nqma nishto, shte doide i toq den. Malko da porastnesh oshte i shte stanat neshtata. Gospod da ti e na pomosht, kogato se sluchi tova. I vsqka druga pomosht do koqto uspeesh da se dokopash.

Link to comment
Share on other sites

По-горните post-ове няма да ги коментирам тъй като са пловдове на страха от непознатото. На тях препоръчвам да се абстрахират за момент от предразсъдъците си и да се поровят из wikipedia. ;) Лека вечер на всички :)

Кво те кара да мислиш , че си единствения , който знае кво е трева? Не ти ли писна да пляскаш линка на промена с надеждата да изглеждаш над другите и да ги образоваш по някъв начин? Факт е , че от всичките хора редовно пушещи трева , които познавам ти си най-зле.. , ама толкова зле , че чак си се кефиш и вярваш на простотиите дето бълваш в high състояние :) Лека вечер и на теб :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...