Jump to content
BulForum.com

Защо слушате музиката, която слушате?


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Слушам си черната музика и много се кефя но има едно нещо което не понасям и това е метъла със всичките му подразделения  :sayjin

 

И аз много обичам да гледам черна музика - без звук. Умирам от кеф да гледам стойките и чалъмите на неграта - та то си е жив цирк.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply
Умирам от кеф да гледам стойките и чалъмите на неграта - та то си е жив цирк.

 

Offtopic:Ами от маймуни какво друго да очакваш, освен маймунджолъци??

Допълнителен е факта, че сега рапът няма нищо общо с началото,когато се е създавал като стил - сега си е чалга с малко по-различен ритъм.Едно време е било музика.Сега е драйф.

Link to comment
Share on other sites

Goa & Psychodelic предимно !!!!

Но като цяло - TRANCE RuLzZzZz

 

Една от любимите ми Goa групи са Astral Projection ,които ме карат да се отпусна и да се понеса по мелодията на песните им, като отлетя из онесеното ми мелодично съзнание, докато за Psychodelic-a са определени песни на групи, който ме вадят извън контрол и освобождавам цялата си енергия ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Слушам САМО Rammstein от метъл групите. А иначе techno и trance. :punk

 

Мразя чалга!

 

П.С. Някой ще ми каже ли кво е тва Ska.

Link to comment
Share on other sites

Когато съм ядосан слушам метъл по този начин си го изкарвам не на някои друг а на музиката,когато сам весел настроен за купончета и мацки си слушам бясната чалгиика,а когато няма кво да правя и си седя сам вкъщи и си чатя си надувам електронното и си издивявам :) . Според мен всяка музика си има своето предназначение и ваздеиства по различен начин в определени ситуаций.Сега например в момента сам си веселяк и сам си надул Азис-Обречи ме на любов :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами... слушам доста стилове, коренно различни един от друг. Без чалга, разбира се :))

Отговора на въпроса, съдържащ се в заглавието е един и е логичен - ЗАЩОТО МИ ХАРЕСВА!

Link to comment
Share on other sites

П.С. Някой ще ми каже ли кво е тва Ska.

 

Пънкарийка.

Намери си на Кокошо глава поесничката "Лятна ска" -тя е добро олицетворение.По принцип ската е весела мелодийка с незатормозяващ текст.Абе майтапчийско е :)

Link to comment
Share on other sites

Слушам любимата си музика:

1. За забавление

2. За излизане от депресия

3. Ех, хубави спомени ми носи!

4. От скука понякога

5. В кръвта ми е

6. По навик

7. Другата не ми допада

8. Приятелите ми също я слушат

9. За да разбере по-старото от мен поколение, че И сега се прави стойностна музика!

10.За да се хваля с музикалния си вкус :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами аз да ви каза слушам страшно много ROCK(изобщо тва ми любимия стил).Така значи казах кво слушам а сега тря да поясня за кво го слушам(бати тъпия въпрос маина).Все пак слушам го, защото ме зарежда с енергия особено когато надуя уредбата на мах(бати кефа).Имам чувството че сам некоя рок звезда и съм на концерта(откачено нали).Много ме кефи!!!По друг начин не мога да ви го обясня!? :punk

 

 

 

YO

Link to comment
Share on other sites

Слушам hardcore, Oi!, Ska, Hip-Hop, punk, metalcore... мразя елементарната музика, която щом я чуеш в автобуса напът към даскало ти се върти цял ден в главата. А горепосочената музика я слушам, защото благодарение на нея (музиката) и текстовете живея! Много крайно, но има голямо значение каква музика слушаш, защото текста ти се набива в главата и ти действа подсъзнателно (според мен). И ако цял ден слушаш как някой друса или обира поредната 90 годишна бабичка за да си купи грамаж => дори не съзнателно се подражава на това.

 

много се олях...това е от мен.

 

П.П. Слушам и Prodigy, не знам поради какви причини, но ме размазват понякога.

Link to comment
Share on other sites

Слушам музиката , която харесвам , защото в нея има послание и доста смислъл, а освен това ме кефи.Говорим за БГ рап (old skull :bgrin: :D )

Link to comment
Share on other sites

slusham psychedelic zashtoto mi haresva burzoto mu tempo i mnogoobrazieto ot zvuci koito postoqno se promenqt i "razpadat"

upliftinga puk me kefi zaradi "vdigashtoto" si svoistvo kogato go slusham vsichko mi vri /bez znachenie ot situaciqta/

Goa i tranca gi slsuham poradi podobni prichini.Kato cqlo muzikata bez tekst e predpochitana ot men v tva chislo i nqkoi kitarji kato stiv vai ili vini mur.Prosto ne mi haresva da se zaangajiram da slusham i usmislqm teksta na nqkoq pesen i taka avtorat i ili izpalnitelqt da si nalaga mnenieto.

Link to comment
Share on other sites

Музиката подсилва чувствата и усещанията ми затова и нямам любим стил, всичко е до момента и настроението.

Link to comment
Share on other sites

Защото никой друг не я слуша или поне малко хора, защото няма друга такава, защото се връзва напълно със личноста и съзнанието ми, защото ми показва правилния път и защото имам прекалено хубави спомени от нея за да не я слушам :punk

Link to comment
Share on other sites

Ти какво, Nine Inch Nails искаш да кажеш, че ги слушат малко хора ли?;)

 

 

Аз пък слушам музиката, която слушам, за да избивам комплекси да се правя на интересен и на много различен.

Link to comment
Share on other sites

именно това искам да ти кажа приятелю...но мисълта ми не беше само за тях, както и да е...

Е, сега можеш да се хвалиш, че си ги чувал...

Дано да си интересен и различен както казваш, и най-вече това да те прави щастлив...

Link to comment
Share on other sites

Слушам рок, рап,поп, техно и малко метал.Всичко според момента - дали аз си я пускам или от някаде я чувам.Понякога ме зарежда с енергия, понякога се разтоварвам с нея, а понякога не мога да я слушам(например чалгата).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Музиката за мен не е просто някакъв музикален съпровод на ежедневието ми,тя е част от моя живот.Кара ме да се усмихвам.Кара ме да плача.Кара ме да крещя.И стилът няма абсолютно никакво значение,защото добрата музика не е подвластна на граници...

 

Иначе като се замисля какво слушам-ами почти всичко-pop-rock,rock,alternative,metal(хубаво е да има някой,който да крещи вместо теб:)),retro...понякога даже и лигав поп,ама това е като се изчаткам съвсем. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Музиката за мен не е просто някакъв музикален съпровод на ежедневието ми,тя е част от моя живот.Кара ме да се усмихвам.Кара ме да плача.Кара ме да крещя.И стилът няма абсолютно никакво значение,защото добрата музика не е подвластна на граници...

 

:punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...