Jump to content
BulForum.com

Защо слушате музиката, която слушате?


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Стилове в музиката доволно много, групи - колкото си искаш.

Всеки е свободен да избира какво да слуша.

И тук идва въпросът ми - защо слушате точно тази музика, която слушате? :)

Какво ви доставя? Как ви кара да се чувствате? Зарежда ли ви с енергия или ви помага да разпуснете? Или пък я слушате, за да ви приемат в някаква компания или за да впечатлите някой?

Признайте си :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Аз слушам метъл, за да впечатля боговете, и най-вече Зевс :D Майтап, слушам го, защото има много басссс, жици, бичкии и т.н. Знам, че обяснението не е от най-нормалните, обаче тва чувствам. Другите почитатели не таз' велика музика ще ме разберат :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз слушам Хип Хоп когато съм много весел (в повечето време). :confused Незнам защо но много хора които са метали гледат на хората които гледат на хората които слушат Хип Хоп като на някакви тапаци :tongue . Слушам и метъл но това е само когато съм ядосан. Аз нямам нищо против всякаква музика освен прословутата българска БОЗА Чалгата :sick

Link to comment
Share on other sites

Това, което го слушам, го слушам, защото е моята музика, защото ме кара да се чувствам цял е нейно присъствие, защото има смисъл за мен, защото изразява идеи и усещание, които са ми присъщи и го прави по моя начин...

Link to comment
Share on other sites

Слушам хип-хоп, защото без него ще полудея :wir

Слушам когато съм весел, тъжен, ядосам (оправя ми настроението :music

Link to comment
Share on other sites

kogato mi e adski kef slu6am bqsna elektronika!

kogato mi e super ailqk-G.P.

kogato mi e prosta6ko-Offspring!

kogato mi se tancuva-j.lo,antique!

kogato mi e piqno-4algica

kogato mi e gadno-Sugababes!

kogato mi e qdosano-garbage!

i v suotvetnite nastroeniq -proizvodnite stilove(grupi,izpulniteli)!

Link to comment
Share on other sites

Мога да слушам много неща ама МЕТЪЛ И ТЕХНО не мога да понасям Тва са двата най гадни стила в музиката Иначе си наблягам на ЧЕРНОТО щото си ме кафят римите и живота който водят изпълнителите на тая музика :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм много нервен и темпераментен човек,слушам музика подхождаща за настроенията ми.

Когато съм весел - слушам пънк.

Когато съм тъжен - слушам дуум метъл и малко готик

Когато съм ядосан слушам траш,блек,блек-дет,дет,грайнд,грайнд-кор.

Когато не съм в някое от горните настроения просто слагам Shuffle On и се отдавам на музиката.А я слушам,защото с ръка ми харесва :P

Link to comment
Share on other sites

Ми по принцип когато с съм с компанията някаде на дискотека или купон

слушам чалга и други нови парчета.Ако когато съм сам и ми е кеф си пускам

някои стари но златни парчерта,но по слушам повече бавни песни,балади или

някви лирични песнички.Най-много се кефа на Savage Garden,щото музиката

им е такава какъв то сам и аз/тва мисля че е тъпо ама../

Link to comment
Share on other sites

Ако не слушам музика ще полудея!

I AZ I AZ I AZ I AZ .ina4e sum mnogo dobre mnogo sum dobre , mdaaaaaaa

:bgrin: :bgrin:

Muzikata otpri6tva skritata energia v du6ata i tialoto.Tia su6testvuva ot dulgi vremena i e iasno za6to i dnes ia ima.Tia prosto se haresva i dava raznoobrazie.Drugo si e da useti6 kak 4rez neia se izraziavat emocii 4ustva sabitia,kak 4rez neia se pravi pokana i t.n i t.n.GOT E ....slu6aite za da razberete

Link to comment
Share on other sites

Всеки слуша различна музика :punk обаче не мисля че заради музика 2-ма човека тряа да се карат :) BTW аз слу6ам чужд рок :) по точо NICKELBACK :punk

Link to comment
Share on other sites

Слушам Puff Daddy и 50 cent главно както и Eminem, Fat Joe, Lil John и тн.Слушам тази музика защото просто ме изпълва с енергия(най-често за простотии :P )а иначе като съм на дискотека мога да слушам квато и да е музика и да се разцепвам :punk

Link to comment
Share on other sites

Признавам си :D Слушам класика и джаз. Харесва ми звученето, идеите...

(естествено, има и недомислици...) :D

Link to comment
Share on other sites

Защо я слушам ли?!

Слушам музика като си почивам за релаксация.

Слушам музика като ми и гот.

Слушам като не ми е гот - за да ми дойде кефа.

Слушам я за да заглуша чалгаджията до мен.

Слушам я защото мисля, че е стойностна. "Моята" музика олицетворява истинските неща от живота, тя е сурова, твърда и нежна едновременно - като самия живот. Тя е отричана и обичана; забранявана, заклеймявана и възкръсвала отново. Тя е нещото, което ми помага да намирам сили в ежедната ми работа..... - Е ТВА Е!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...