Jump to content
BulForum.com

Защо слушате музиката, която слушате?


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Аз слушкам класика, щото ми харесва, щото това ми е работата и щото само тя ми доставя стойностно удоволствие. Иначе...всичко, което се слуша по дискотеките...всъщност каквото се слуша в Мармалад, че аз другаде май не ходя :blush: Btw... класика немога да слушам по всяко време...страшно ме натоварва емоционално. А комерса ме разтоварва, пък и ме кара да се движа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply
Ако не слушам музика ще полудея!

 

 

Аз слушам почти всички видове музика и ми действа доста добре ,зарежда ме с енергия  :tongue

 

 

Ami az slu6am kvato muzika ma "kefi" ,toest tq mi dostavq udovolstvie :)

 

Слушам музика, защото тишината ме подлудява. По някой път, пускам нещо да дрънчи, докато съм на ПЦ-то и се ровя из нета. Глвавно слушам това, което пускат по радио Витоша и радио Едно. :music

Слушам балади, когато ми е тъжно, за да се натъжа още повече.:cry

Слушам нео метъл(Линкин парк, П.О.Д.) за разсънване - басите ми влиаят добре при събуждането.:zzz

Слушам мазни кючеци, когато съм изключително весел, но само по 20 сек., че иначе не се трае повече :sick . Просто ей така, малко да се посмея и защото кючеците ми напомнят за една :love

Слушам Нана, Енигма, Кени Г. Бари Уайт, когато разпускам. :laughing1:

Слушам техно и хаус, когато искам да си повдигна настроението. :punk

Слушам хип-хоп, когато абе, когато пак ми е весело

С музика всичко е :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Защо я слушам ли?!

Слушам музика като си почивам за релаксация.

Слушам музика като ми и гот.

Слушам като не ми е гот - за да ми дойде кефа.

Слушам я за да заглуша чалгаджията до мен.

Слушам я защото мисля, че е стойностна. "Моята" музика олицетворява истинските неща от живота, тя е сурова, твърда и нежна едновременно - като самия живот. Тя е отричана и обичана; забранявана, заклеймявана и възкръсвала отново. Тя е нещото, което ми помага да намирам сили в ежедната ми работа..... - Е ТВА Е!

Ето това сега е мнение:) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

zavisi v kvo nastroenie sym......ako mi e kef...si puskam 50 cent, eminem ,lil jon i mnogo dr. , a pyk primerno nqkoi ako me qdosa.....otivam kym jicite(malko rock :) ) a pyk 6tom sym s malko peve4ko kompaniq -> chalga rulezzz....

a pyk v diskotekata na si4ko se kefa :P

Link to comment
Share on other sites

Az slu6am razli4na muzika.Vseki stil spored nastroenieto mi.lubimi grupi sa mi GODSMACK,DEPECHE MODE,THE 69 EYES,RAMMSTEIN,IRON MAIDEN i MANOWAR,ENIGMA,SAVAGE GARDEN,BTR i o6te mnogo drugi... :music

Ne znam kak moje da ima hora koito ne ponasqt muzikata i nikoga ne biha sednali da slu6at po sobstveno jelanie :confused :blink: Az naprimer vseki den slu6am kvoto se setq(lo6oto e 4e v daskalo ne davat da se slu6a dori v 4as po muzika :( )

Vseki haresva opredelen stil ot muzikata,taka 4e ne kritikuvam nikoi(dori i tezi koito slu6at gadnata 4alga :sick ).6tom vi kefi be hora-mi SLU6AITE!!!

Link to comment
Share on other sites

Защо я слушам ли?!

Слушам музика като си почивам за релаксация.

Слушам музика като ми и гот.

Слушам като не ми е гот - за да ми дойде кефа.

Слушам я за да заглуша чалгаджията до мен.

Слушам я защото мисля, че е стойностна. "Моята" музика олицетворява истинските неща от живота, тя е сурова, твърда и нежна едновременно - като самия живот. Тя е отричана и обичана; забранявана, заклеймявана и възкръсвала отново. Тя е нещото, което ми помага да намирам сили в ежедната ми работа..... - Е ТВА Е!

Евала! По-добре и аз не мога да го кажа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А така.

 

Ами, знам ли и аз. Слушам chillout, когато е много жега и много ме мързи. Слушам black, защото в него има много мощ, много сила. Слушам Manowar, защото ми напомнят за младините ми в прогимназията. Слушам Radiohead, защото правят най-прочувствената музика от Острова. Слушам Blackmore's Night, защото обичам носталгични, ренесансови мелодии. Слушам Acoustic Alchemy, защото обожавам интелигентни парчета за акустична китара, а и се мъча да свиря, та се вдъхновявам. Слушам industrial отчасти, защото готините хора го слушат, отчасти, защото има и кадърни музиканти. Слушам Aphex Twin, защото е забавно да си блъскаш малко главата и да мислиш и да внимаваш докато слушаш нещо и се мъчиш да горазбереш и да го смелиш. Слушам джаз, по причини, които не могат да се обяснат с думи. Слушам и тонове музика от игри, по чисто носталгични причини. И естествено, слузеста, мазничка чалга на маса с алкохол. :P

Link to comment
Share on other sites

По принцип слушам сяква музика ма най ме кефи БГ рапа просто тва е музиката за мен

Link to comment
Share on other sites

Слушам точно тази музика, защото отговаря на настроението ми и ме кара да се чувствам така, както АЗ искам - тъжна, потисната, нещастна, когато съм такава или пък точно обратното - на 7мото небе от щастие ...:) Дава ми това, което искам от музиката...

Link to comment
Share on other sites

taka vidqh mnogo narod koito izpisa po temata ne tova koeto iska6e da znae samiq psihoPAD :P ta sega

 

SLU6AM si tova koeto iskam no metal ne ponasqm za6toto mi dere sarceto

 

ina4e si4ko 6to e electronno mi aresva

 

G0A;victory GoA;G0A trance;techno;trance(v pove4ko)= i vsi4ko tova go slu6am za6toto me izpala sqka6 vlaga ne6to smisleno v men i me kara da se 4uvstvam po dobre tova e

 

 

BLAGODARQ ZA VNIMANIETO :)

Link to comment
Share on other sites

Пред вас е един заклет фен на черната музика :punk Ако мога да го изразя накратко, тази музика ме зарежда с енергия, както никоя друга! Като чуя пулсиращия бас и се побърквам! Винаги ме дига :punk :P Страшно глупаво е да слушаш определен стил, само защото така ще те приемат в определена компания! Музиката е да разведрява и ободрява , не да се натрапва!

Link to comment
Share on other sites

ебаси странният въпрос :huh:

 

ми щото хаус музиката ме кефи,кви повече обяснения ви трябват :)

Естествено, че никви обяснения не ни трябват :confused :excl: Това не е разследване, просто ако имаш желание ще хвърлиш малко яснота около твоя избор, ей така , да стане лафа :punk

Link to comment
Share on other sites

Защо я слушам ли?!

Слушам музика като си почивам за релаксация.

Слушам музика като ми и гот.

Слушам като не ми е гот - за да ми дойде кефа.

Слушам я за да заглуша чалгаджията до мен.

Слушам я защото мисля, че е стойностна. "Моята" музика олицетворява истинските неща от живота, тя е сурова, твърда и нежна едновременно - като самия живот. Тя е отричана и обичана; забранявана, заклеймявана и възкръсвала отново. Тя е нещото, което ми помага да намирам сили в ежедната ми работа..... - Е ТВА Е!

Mi huu ama ne sum mnogo suglasen 4e Metalica e mnogo stoinostna muzika, po skoro e edno ot nai komersialnite v kategoriqta nekomersialni

Link to comment
Share on other sites

Mi huu ama ne sum mnogo suglasen 4e Metalica e mnogo stoinostna muzika, po skoro e edno ot nai komersialnite v kategoriqta nekomersialni

 

Виж какво, момченце - явно не си дораснал да си изказваш мнението по някои въпроси, така че един съвет:

Когато нещо не разбираш, най-добре си трай! Иначе рискуваш да станеш за смях.

А и май не можеше да четеш - погледни още веднъж темата преди да пишеш глупости.

За да съм по-ясен ще си позволя да перефразирам Йовков:

"БОЖЕ, КОЛКО ПРОСТОТИЯ ИМА НА ТОЗИ СВЯТ"

Link to comment
Share on other sites

Mi huu ama ne sum mnogo suglasen 4e Metalica e mnogo stoinostna muzika, po skoro e edno ot nai komersialnite v kategoriqta nekomersialni

 

Това за Мetallica просто не заслужава дори да бъде коментирано!! :confused :angry1

Иначе по темата,когато ми харесва нещо го слушам,слушам го защото ми харесва! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Слушам тежка музика.Слушам я защото открих че това е музика която се прави от истински професионалисти.Минал съм през повечето стилове и открих че метъла е това което съм търсил всички тези години.Харесва ми звученето на ел.китарата,наситените каси,зверския бас,начина по който вокала на групата изразява чрез гласа си текста на песента и това което той чуства когато я пее.Ами...това е в общи линии. :punk

Link to comment
Share on other sites

Виж какво, момченце - явно не си дораснал да си изказваш мнението по някои въпроси, така че един съвет:

Когато нещо не разбираш, най-добре си трай! Иначе рискуваш да станеш за смях.

А и май не можеше да четеш - погледни още веднъж темата преди да пишеш глупости.

За да съм по-ясен ще си позволя да перефразирам Йовков:

"БОЖЕ, КОЛКО ПРОСТОТИЯ ИМА НА ТОЗИ СВЯТ"

1.A, dorasul sum, ama kat gledam ti mai si poizkufql, taka 4e zapazi si gi za sebe si suvetite.

2.NE6TOTO go razbiram i to mnogo dobre, a kolkoto tova dali 6te stana za smqh - ne me e strah da izrazq poziciqta si, kolkoto i da ne ti haresva. Tva e moeto mnenie i tva 4e ti ne si suglasen s nego e tvoi problem.

3.To4no po temata pi6a, no tipi4no za 4ovek, koito ne moje da argumentira poziciqta si, kogato e predizvikan, puska6 tupi laf4eta i obijda6 iziskaniq mi vkus

4.Izob6to ne stava6 qsen i zemi citirai ne6to po-originalno drugiq put, a ne izturkani 6lageri, a o6te po-dobre kaji ne6to avtorsko

Link to comment
Share on other sites

1.A, dorasul sum, ama kat gledam ti mai si poizkufql, taka 4e zapazi si gi za sebe si suvetite.

2.NE6TOTO go razbiram i to mnogo dobre, a kolkoto tova dali 6te stana za smqh    - ne me e strah da izrazq poziciqta si, kolkoto i da ne ti haresva. Tva e moeto mnenie i tva 4e ti ne si suglasen s nego e tvoi problem.

3.To4no po temata pi6a, no tipi4no za 4ovek, koito ne moje da argumentira poziciqta si, kogato e predizvikan, puska6 tupi laf4eta i obijda6 iziskaniq mi vkus

4.Izob6to ne stava6 qsen i zemi citirai ne6to po-originalno drugiq put, a ne izturkani 6lageri, a o6te po-dobre kaji ne6to avtorsko

 

Здравей малко пъпчиво детенце,

Нямаше ме няколко дни, но ето че успях да намеря малко време и видях твоето поредно бисерче в този иначе готин форум. Какво да ти кажа:

1. Че не си дорасъл - не си. Ти си още малко крокодилче, което не гледа по-далече от акнето си.

2. и 3. Абсолютно нищо не разбираш - и си правя труда да ти отговарям, защото е срамота такива "стойностни изказвания" да остават без коментар.

ПО ТЕМАТА: "Защо слушате музиката, която слушате?" - коя дума точно не ти е ясна, за да те светна. Коментарите за групите си имат свои отделни теми; мястото не им е тук. Защитавай мнението си и позицията, ако въобще ги имаш, някъде другаде.

4. Ако отново не съм ясен - ами потърси си някой друг форум, примерно за олигофрени. А колкото за оригиналното и авторското - това за теб са непозанти територии.

 

P.S. Моля да бъда извинен от останалите потребители, които четат тази тема. Михалчето просто не на мястото си и въобще не в час. Не се стърпях да му тегля една реч.

Link to comment
Share on other sites

Здравей малко пъпчиво детенце,

Нямаше ме няколко дни, но ето че успях да намеря малко време и видях твоето поредно бисерче в този иначе готин форум. Какво да ти кажа:

1. Че не си дорасъл - не си. Ти си още малко крокодилче, което не гледа по-далече от акнето си.

2. и 3. Абсолютно нищо не разбираш - и си правя труда да ти отговарям, защото е срамота такива "стойностни изказвания" да остават без коментар.

ПО ТЕМАТА: "Защо слушате музиката, която слушате?" - коя дума точно не ти е ясна, за да те светна. Коментарите за групите си имат свои отделни теми; мястото не им е тук. Защитавай мнението си и позицията, ако въобще ги имаш, някъде другаде.

4. Ако отново не съм ясен - ами потърси си някой друг форум, примерно за олигофрени. А колкото за оригиналното и авторското - това за теб са непозанти територии.

 

P.S. Моля да бъда извинен от останалите потребители, които четат тази тема. Михалчето просто не на мястото си и въобще не в час. Не се стърпях да му тегля една реч.

Здравей голямо изкуфяло дъртаче,

Като не знаеш колко съм дорасъл, по добре не се обаждай неподготвен и недей да говориш на изуст, макар че видях че само т'ва можеш. Колкото до т'ва до къде ми стига мирогледа - до много по-надалече от теб явно, щтом като още си живееш с примитивната музика от едно време, когато не е имало голям избор да се слушат жици и к'вато и боза да излезне всички джангър-маняци са кофеели на нея, така че не ми казвай на мен къв ми е мирогледа, а по добре се замисли за твоя, който е доста ограничен след като още живееш в миналото(когато метъла още се е зараждал) и не искаш или не можеш да проумееш истината.

А относно това колко разбирам аз - кой си ти да ми казваш на мен колко всъщност разбирам, а дори и да си някой се аргументирай, щото и аз много лесно мога да кажа за теб че си "ограничен и комплексиран псевдо-метъл без никакъв глобален поглед в/у музиката", но не го казвам, щото не искам да падам на твоето ниво и щото не "удрям под кръста" както ти правиш - ако имаш нещо да ми казваш - ОК, но се аргументирай. Явно си от хората, на които като не им изнася нещо се издухват и почват да обиждат, което всъщност е защитна реакция, когато няма к'во да кажат в своя защита.

Смятам че тук е достатъчно подходящо място да отстоявам позицията си, след като СПОРЕД МЕН музиката, която слушам е много по стойностна от METALLICA.

P.S. Няма к'во да се молиш на останалите потребители, ако си напълно сигурен в позицията си, което показва че не те бива много за "теглене на речи" и освен това ти липсва голяма доза конструктивност.

P.S. на PS-а

"ch" на английски се чете "ч", а не "х", пич, ама т'ва или е от годинките или въобще не си го знаел, ама простено ти е - все пак си на възраст.

P.S. на PS-а на P.S.-a

4estit velikden ti pojelavam i mn zdrave i kusmet

Link to comment
Share on other sites

Тука голям купон било , то малко като при gsm - четата се получи :punk

 

Михаиле а ти каква музика слушаш , която нали били по стойностна от тази на металика ...

 

Иначе за мен Dmx r0x ...

Link to comment
Share on other sites

Тука голям купон било , то малко като при gsm - четата се получи  :punk

 

Михаиле а ти каква музика слушаш , която нали били по стойностна от тази на металика ...

 

Иначе за мен Dmx r0x ...

ne sum Михаил, а Мичал ch=ч

Slu6am predimno proto metal, alternative rock i industrial, no ne se ograni4avam samo s edin stil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...