Jump to content
BulForum.com

obeskosmqvate li se ?


Recommended Posts

@Stenli...взе ми думите от устата.

 

Ето още една гледна точка. Държа мъжете, с които съм да се оезкосмяват там, където ги лижа и под мишниците. Първо - хигиенично е, второ - след това не плюя топки косми. А и за самия мъж е далеч по-хубаво ако имам неограничен достъп до разни тайни местенца. За гърди, ръце и крака нямам претенции. Последният ми приятел беше косматичък, но аз обожавах да галя косъмчетата на гърдите му след секс.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Такам... Няма нищо педалско в това, мъжете да се обезкосмяват навсякъде, особено ако има се налага като спортисти. Но космите по краката и ръцете не биха пречили и не мисля, че има момиче, за което бръснатите крака на момчето до нея са по-важни от всичко останало. Има представители на силния пол, които са по-секси даже с брада на 2 дни... Но за интимните части и мишниците съм съгласна, по-приятно е за момичето да сте обезкосмени.

Що се отнася до дамите - при тях е задължително да се обезкосмяват нявсякъде (евентуално на ръцете не е необходимо, ако нямат нужда). Все пак трябва да изглеждаме добре :)

Link to comment
Share on other sites

Четох, четох и като гледам май няма да се стигне до истината - кое е по-добре. То истина няма де, защото всичко си е строго индивидуално.

Например тези дето плюете онези с "пуловерите" - определено не сте окосмени като тях, защото в противен случай щяхте да знаете че е невъзможно да се обезкосмиш - по-скоро последиците са доста страшни.

И това беше супер - Щом жените могат, то и мъжете могат. Въобще как им идват на ум такива мисли на някои хора? Ако мъжът е със същото количесто косми - може би, но надали това често се среща. То има много неща, които мъжете правят, а жените не. Това е още една от многото неща, които ни различават от жените, а не както някои казаха "...онова в гащите".

Другите пък били "педали" - абе хора, от това ли зависи половата ориентация?

Щом могат и им харесва - нака го правят.

Всичко си е до кожа и косми - някои могат да се обезкосмяват/без странични ефекти/, други искат но не могат....Всичко се свежда до пари, време и поносимост:)

Лично аз се обезкосмявам, освен по краката и ръцете. И го прява защото на мен ми харесва и тялото ми позволява.

 

PS. Мненинето ми не е миродавно, не искам да засегна никого, както и да звуча философски - просто идеята ми е да има малко повече търпимост във форума и да не бъдете толкова крайни, защото истината не е една..., пък и не може да се разсъждава едностранчиво и плоско...

 

Peace... :D

Link to comment
Share on other sites

Като четох из темата забелязах че някой намекваше нещо и за скубането на мужките вежди!!Ами не мисля че в това има нещо лошо ако се прави примерно да ти се раздели едната вежда и да станат две :bgrin: (на мен лично са ми ги разделили) Много по добре изглежда един мъж когато има ясно разграничени ДВЕ вежди а не една :bgrin:

Ама ако пък някой си ги направи едни тънки и изписани смело мога да заявя че е Гей!!! :devil

 

Само не мога да разбера защо има някои жени които пък изобщо не се сещат че с единична вежда и мустак никой муж няма да ги хареса!! :sick Още по кофти е пък като такива започнат да ти се натискат и да те свалят ... :sick Не мога да разбера такива момичета немарливи ли са , мързеливи ли или просто не им пука как изглеждат :angry1

 

Относно космите в носа аз нямам такъв проблем и за това не ги барам :D Дядо ми казва един лаф : "Започнат ли да ти излизат косми в носа значи вече си одъртял" ама като гледам някои хора тук в форума го опровергаха това мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Само не мога да разбера защо има някои жени които пък изобщо не се сещат че с единична вежда и мустак никой муж няма да ги хареса!! :sick Още по кофти е пък като такива започнат да ти се натискат и да те свалят ... :sick Не мога да разбера такива момичета немарливи ли са , мързеливи ли или просто не им пука как изглеждат :angry1

Мани, ами се и натискат упорито, вместо да се погрижат за външността си, че да бъдат малко по-тежки. На никой няма да му е приятно да срещне жена с дебела свързана вежда, необръснати крака от месец или изобщо небръснати и с мустачки като на Филип Тотю. За жените е просто задължително. Дори и мъжът със сключени вежди не изглежда приятно. И аз си скуба веждите, защото ми се сключват и от тук от там обирам някой косъм да заприлича на нормална мъжка. Разбира се не толкова че да изтънее. За брада, може, стига да ти отива. За мишници и долу, задължително бръснач. За крака, гърди и ръце, според окосмението. При мен в краката ми е в границите на приемливото, по ръцете ми са редки, а по-гърдите нямам, така че не са ми проблем, за сега. :P

Link to comment
Share on other sites

задължително

Леле майко...още малко ще кажеш, че е нелегално. Стига, стига, казах стига!

Нито си имам проблеми с приятелката, нито с хигиената, нито с нищо.

Всеки си има предпочитания за останалите и за самия себе си.

Като те притесняват толкова много момичета с мустаче или скючени вежди - избягвай ги. Като видиш такова момиче по улицата, иди в някое ъгълче, повърни и си продължи спокоен пътя.

Спирам да пиша, че тези дни ме е ударило нещо и не си меря приказките...

Да сте живи, здрави, без значение бръснати или космати :)

Link to comment
Share on other sites

Като те притесняват толкова много момичета с мустаче или скючени вежди - избягвай ги. Като видиш такова момиче по улицата, иди в някое ъгълче, повърни и си продължи спокоен пътя.

Там е работата, че те сами идват, без някой да ги е викал. И защо трябва да повръщам. Ако ми се случи такова нещо ще пусна тема "за или против обезкосмяването", подобно на "за или против тютюнопушенето". Щом ме карат да се чувствам некомфортно, значи трябва да има закон за това. :D ;) Щом с твоята приятелка нямаш проблем, това може само да те радва. Няма ли да ти е по-добре да виждаш по пътя една добре поддържана жена, вместо някоя която дори я мързи да си направи прическата както трябва?

Link to comment
Share on other sites

breakneck, e za tva lafih do odeve,nai-posle nqkoi se suglasi :D kakto kazva6 za jenski pol su6toto se otnasq i za mujki taka 4e obezkosmqvaite se kakto mojete ,no da e da gladko :lol:

Link to comment
Share on other sites

...........za jenski pol su6toto se otnasq i za mujki taka 4e obezkosmqvaite se kakto mojete ,no da e da gladko :lol:

а кат не можем, ще мрем. няма проблеми, щом казваш.

то света е направен, за да ти угоди, че какъв съм аз, та да му противореча. ей сега отивам да се самоубия, понеже съм космат и не влизам в естетическите ти норми!

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta,teglete si po edin brusna4 pod mi6nicite ot vreme na vreme-da re4em prez 2-3 dni,za pod mi6nicite naistina e po-higieni4no da nqma6 vata :D Su6to taka i podstrigvaite dolnata rastitelnost-ne e zaduljitelno da q brusnete!S sigurnost 6te se po4uvstvate po-dobre!Taka mislqt pove4eto ot jenite-ne e zaduljitelno da si se izgladil kato za svetovno!Za kraka,race,garbove i tnt nqmame pretencii (osven ako ne ste s dojivoten pulover i 4orapoga6tnik :bgrin: ,no daje i da ste kosmati,ne e tova opredelq6toto v vzaimootno6eniqta nali?)Ako imate samo edna vejda-razdelete q-tova e samo v va6a polza!Ako vi star4at kosmi ot nosa-mahnete gi-tova su6to e samo v va6a polza!A ako si se haresvate kosmati,produljavaite si v sa6tiq duh-v kraina smetka nai-vajnoto e da se 4uvstva6 dobre v kojata si,nali? ;)

Link to comment
Share on other sites

Като те притесняват толкова много момичета с мустаче или скючени вежди - избягвай ги. Като видиш такова момиче по улицата, иди в някое ъгълче, повърни и си продължи спокоен пътя.

 

Както каза @breakneck такива момичета има много които сами се натискат!! :angry1 :angry1 На мен ми се беше случвало и не ми беше никак приятно така да се каже!!!Аз ли трябва да и кажа на такова момиче директно в учите да се разкраси или може сама да се сети!!!Просто ще е много кофти аз да и го кажа :sick

Link to comment
Share on other sites

учите

Неее, кажи й го на Ошенце ;)

И друго - много ми е смешно как се оплаквате, че ви налитали момичета...направо ужас, как не са ви откъснали парченце от ухото за спомен...пардон - Охото. ;)

Прекалено много тръшкане за маловажни неща.

Link to comment
Share on other sites

Чат-пат си подбръсвам оплодителните органи,мишниците - задължително...

Ама това за жените ме разби :) Вие на момиче с косми между гърдите попадали ли сте,а?Е аз съм попадал...и хич не е красиво :sick

Link to comment
Share on other sites

Един "истински мъж" не се оплаква, ако му налитат жени :)

Той се наслаждава на живота :)

 

Знаете "кои" се оплакват :P :P :P

Защо ти която ти падне ли забърсваш. Не ги ли подбираш поне малко :D .

 

Вие на момиче с косми между гърдите попадали ли сте,а?Е аз съм попадал...и хич не е красиво  :sick

:woot :laughing: :laughing: :D това е яко. Ако тръгна с такава първата ми работа ще е да и платя за козметичен салон да и премахнат космите между гърдите и мустаците с лазерна епилация. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз лично се подлагам епизодично на такива досадни занимания! Просто така се чувствам по-комфортно, особено през лятото! Въпрос на личен избор! Не е задължително да си гладък като бебешко дупе :P , за да се харесаш на нежната половина от Земното кълбо :punk :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ако тръгна с такава първата ми работа ще е да и платя за козметичен салон да и премахнат космите между гърдите и мустаците с лазерна епилация.

 

Мога да кажа в защита на девойката,че беше много стройна и симпатична.По тялото нямаше косми.....ама между гърдите.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Неее, кажи й го на Ошенце ;)

И друго - много ми е смешно как се оплаквате, че ви налитали момичета...направо ужас, как не са ви откъснали парченце от ухото за спомен...пардон - Охото. ;)

Прекалено много тръшкане за маловажни неща.

 

Направил съм грешка и "кво от тва"?? :angry1 Не съм все пак в час по български а и особено както бързах не съм видял какво съм написал!!Сега ако искаш ми направи забележка и за запетайките дето ги няма "щото нещъ" да ги пиша!! :angry1 В никакъв слуай не мисля че това е маловажно нещо!

 

Един "истински мъж" не се оплаква, ако му налитат жени :)

Той се наслаждава на живота :)

 

Знаете "кои" се оплакват :P :P :P

 

Какво да направя че превличам жените с нещо и ми налитат??(не се мисля в никакъв случаи за красавец) :D На вас като не ви налитат значи нещо ви куца!!Замислете се дали не е така??Не е нужно да си фотомодел да си намериш хубава приятелка! Пък и друго аз не съм като някой хора които бодът всичко наред!!!Аз не искам някаква грозотия която на всичкото отгоре е тъпа да ми се натиска и да спя с нея!!Все пак е важно да има "някакъв" чар и малко акъл !! :punk

Link to comment
Share on other sites

аз се обезкосмявам само под мишниците:)

 

обаче не е верно,че да си с обезкосмени крака е гейско...то тогава футболистите,плувците...:)

Link to comment
Share on other sites

Пък и друго аз не съм като някой хора които бодът всичко наред!!!

 

 

Offtopic: и това ли го сбърка от бързане?Или не си наясно с пълен и кратък член...Както и да е..не сме в час по БЕЛ.

Link to comment
Share on other sites

Taka.. murze6e me da pro4eta vsi4ki postove makar 4e na sa mnogo...az su6to se obezkosmqvam...kato zapo4nem...hodq na kozmeti4ka oforvqmam si vejdite,pravq si kola maska na krakata,kore i gardite.. ne 4e imam koi znae kolko kosmi no bez kosmi se 4uvstvam po dobre..brusna si mi6nicite...posle poloviqt organ+topkite i su6to taka razbirase si brusna bradata i mustaka.. moje da vi zvu4i sme6no.. ama mrazq kosmi malko sum manqk na taq tema.. tova e ot men :D

 

*kore* - korema

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: и това ли го сбърка от бързане?Или не си наясно с пълен и кратък член...Както и да е..не сме в час по БЕЛ.

 

оффтопик:Ми престави да бързам отивам на дискотека с МАДАМИ защото ме поканиха! :P

Link to comment
Share on other sites

Шанс....ако отиваше на дискотека,нямаше да висиш във форума(аз също бързам,но не бъркам,даже знаците си слагам).Пък и жената чакам да излизаме. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

уоу, как ви завиждаме всички!

браво на вас(Гримяур и Джозо), обезкосмени и популярни сте. а сега може ли по темата ако обичате?

щото иначе аз можех да задам философския въпрос задръстен ли съм, щото съм космат или съм космат, щото съм задръстен? въобще защо всички свързват окосмението с някакви черти на характера?! замисляли ли сте се?

 

аз пък забелязвам че най-ревностни защитници на пълното обезкосмение са все хора, които дали поради ранна възраст или ген нямат какво толкоз да бръснат. то тва стана кат лафа дет на старците и децата най-много им се работи, щото те най- не могат!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...