Jump to content
BulForum.com

obeskosmqvate li se ?


Recommended Posts

Аз имам много приятели, дето си бръснат и краката...

Познавам ги от 4-5 години и нямам впечатления да са педали..

За краката и ръцете-въпрос на избор, за останалите места.. ми е малко гнусно като видя косми  :D

Nqma6 vpe4atleniq ili si sigurna 4e ne sa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Abe za gardite,mishnicite i onezi mesta-razbiram.No ne moga da razbera maj da si maha kosmite na racete????

Link to comment
Share on other sites

Mislish che kato ne smurdish ugajda6 na okolnite???

.........gadno e da bude6 otbluskvan.............

е те това никой дотук не можа да ми го обясни на прост народен език: що свързвате космите с миризма и липса на хигиена?!

или иначе казано що толкоз лесно се поддавате на холивудските митове за наличието на лоша хгигиена у косматите хора или че по балканите всички сме космати и че от всеки прозорец в париж се вижда Айфеловата кула или че пък всички телефони в америка почват с 555-ххх ххх....... да не изброявам.

"А пък един мармот, завива шоколада с лапички и....."

Link to comment
Share on other sites

Абе мацките много нагли станаха дмем , максимум да обръсна мишниците и то поради причини познати на всички , всичко друго е болест в главата , а за тези които си махат космълъците на оназ работа много им здраве и аз го направих след 6 месеца рязаха , едно косъмче решило на въпреки да расте , а да питам мацките ми беше идеята ади някоя да ми обясни как може мацки да ми ходят с мустаци и бради по големи от моята , да не говорим кат заголят нежното кръстче косморадара какво показва ... :punk

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv,to4no za tva staa ? !!!!kakto na teb ne ti e priqtno da gleda6 takiva 'macki'(kamo li da prai6 drugi raoti s tqh) taka i na nas ne ni e priqtno da .........kosmati .........(i si4ko ostanalo-se6tai se)!

po toq povod otivam da si udarq edin epilator :P

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv,to4no za tva staa ? !!!!kakto na teb ne ti e priqtno da gleda6 takiva 'macki'(kamo li da prai6 drugi raoti s tqh) taka i na nas ne ni e priqtno da .........kosmati .........(i si4ko ostanalo-se6tai se)!

po toq povod otivam da si udarq edin epilator :P

 

farell много ми е интересно ку те свалям в диското как ша разбереш дали отдолу съм космат , пък кат сме се свалили ще си доволни пийнала и кат си легнем няма да ти прави впечетление :P :allien

Link to comment
Share on other sites

аре уе,така ли мислиш :P майтапа на страна,ама ако ти изкочи една космата сл***,би ли?или не би?щото не за друго,ами мъжете са много по-претенциозни на тази тема(спрямо женски пол) така че зада не се налага да "не ни прави впечатление" -да живеят обезкосмяващите средства и процедури :D

Link to comment
Share on other sites

inloveindreams почваш да ме кефиш , фарел ми не ми отговори на по - горния пост за диското , иначе дали е космата или не се е с***** :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аре уе,така ли мислиш :P майтапа на страна,ама ако ти изкочи една космата сл***,би ли?или не би?щото не за друго,ами мъжете са много по-претенциозни на тази тема(спрямо женски пол) така че зада не се налага да "не ни прави впечатление" -да живеят обезкосмяващите средства и процедури :D

A we k'vo mi se ligavite samo jenite. Istinata e taq - kato e mujko - da e kosmato, kato e kosmato - pone da miri6e na mujko :) Ina4e kvo se polu4ava mi kat se obrusne 1 mujko i celiq mu 4ar otiva po dqvolite. Mi jenski, kat tolkova si padate po obrasnati stanete lezbiiki i si brusnete krakata vzaimno i vsi4ki sa dovolni. K'vo se nau4iha tiq jenski samo da im ujgajdat? Are 4aul i mnoo pozdravi na si4ki pi4ki po cvi4ki i na DMX fenovete

Link to comment
Share on other sites

A we k'vo mi se ligavite samo jenite. Istinata e taq - kato e mujko - da e kosmato, kato e kosmato - pone da miri6e na mujko :) Ina4e kvo se polu4ava mi kat se obrusne 1 mujko i celiq mu 4ar otiva po dqvolite. Mi jenski, kat tolkova si padate po obrasnati stanete lezbiiki i si brusnete krakata vzaimno i vsi4ki sa dovolni. K'vo se nau4iha tiq jenski samo da im ujgajdat? Are 4aul i mnoo pozdravi na si4ki pi4ki po cvi4ki i na DMX fenovete

 

Напълно те поддържам , поздрави и на теб :punk

Link to comment
Share on other sites

sq kolkoto i da si razpraame koi kvo misli,ostaame se na razli4ni mneniq, a puk da trygvame da se ubejdavame -smiul nikuv!taka 4e za vseki vlak si ima putnici i krai na spora,ok???

Link to comment
Share on other sites

бе за мъж не е хубаво да се баца....просто картинката става много грозна след 6 месеца,джунглите почват да никнат за три дена,вместо за 15 както е било първите няколко пъти.

трябва да тръгнеш да ходиш на кола,или да си купиш епилатор за да се подържаш...иначе като почнеш да се бръснеш всяка седмижца по два пъти ти се ебава майката на кожата....грозна картинка е

Link to comment
Share on other sites

Аз си махам космите от краката,мишниците,брадата,оная работа.......И несам ГЕЙ таиче тези с остарялите представи затова кой прилича на гей да си малчат.И немисля че лятото ви е особенно приятно да се возите в рейса до някой ПОТЕН КОСМЯСЪЛ ЧОБАНИН.

Link to comment
Share on other sites

Верно е спестявам си неприятни за окото гледки на гладки мъжаги  :wacko: . ади \/ peace  :blink:

 

Добре де секи си има право на мнение аз оважавам твоето мнение вапреки че несам сагласен.Айде стига FLOOD.ПОЗДРАВИ.

Link to comment
Share on other sites

Аз си махам космите от краката,мишниците,брадата,оная работа.......И несам ГЕЙ таиче тези с остарялите представи затова кой прилича на гей да си малчат.И немисля че лятото ви е особенно приятно да се возите в рейса до някой ПОТЕН КОСМЯСЪЛ ЧОБАНИН.

 

хех...гледам си на 16,предполагам че от скоричко гои практикуваш тия занимания.

ще си говорим пак след две години

Link to comment
Share on other sites

хех...гледам си на 16,предполагам че от скоричко гои практикуваш тия занимания.

ще си говорим пак след две години

аз пък предлагам да си говорим с него след 10 години кат му свърши окончателно пубертета и му дойде нормалния хормонален баланс.

лесно е да се правиш на смел когато имаш да махаш 3 косъма :)

Link to comment
Share on other sites

Мили жени/момичета, да ви питам нещо(май някой го зададе тоя въпрос, но никой не си направи труда да отговори)-приятно ли ви е когато краката на гаджето ви са по-гладки от вашите?

Още нещо-защо задължително свързвате космите с нечистоплътност? Малко на Сталин ми избива цялата работа-"Има косъм-има проблем, няма косъм-няма проблем". Ми айде скубете се, но се къпете веднъж на седмица, да видим дали няма да се размиришете. Но нека приемем условно, че хората без косми са по-чистоплътни. По какъв начин обезкосмяването на ръцете и краката ви помага за личната хигиена? Незнам аз ли нещо съм повреден, но поне моите косми по ръцете и краката не задържат неприятни миризми.

Link to comment
Share on other sites

e Rottenbrain ,ti sq maina ,kvo?mi mnoo qsno 4e kosmite na rucete i krakata ne задържат неприятни миризми.no za drugoto nqma kvo da si govorim(nito ot gledna to4ka na higiena ,nito na estetika)!puk i nikoi ne govori males da sa s po-gladki kraka ot nas!!!prosto vsqko ne6to trqaa da si ima nqkvi granici-imaite si kosmi no da sa ponosimi! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...