Jump to content
BulForum.com

obeskosmqvate li se ?


Recommended Posts

Toky sto si obrasnah kra4encata 4uvstvam se mnogo dobre. Napravo letq. :D

Бая косми си смъкнал тогава :D

По темата: бръсна си единствено подмишниците и топките(като изключим брадата). Подпъпната област само я подстригвам(много късо). Скубя си веждите(имам едвам забележим "мост" между тях), НО краката и ръцете не си ги давам!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply
миналото лято с veet ама мно скъпо и требе да събирам от закуски :Д

ae tva veet kolko struva ne be6e li okolo 5lv, az se bqh navil minalata godina da polzvam ama ne6to ne se re6ih ne e li nqkva kiselina :unsure: nqkoj polzval li e :confused

 

ina4e az ako ne vzimam merki stava opasno mnogo, a sega idva lqto ako ne zaradi drugo pone da si mi e dobre na mene :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Бръсна си подмишниците и с ножица си подрязвам половите и коремните косми.

Крака, ръце - там не пипам, на гърдите са ми прекалено малко и рядки космите и няма нужда.

Link to comment
Share on other sites

:) тва според мен значи лицето и гадзът :)

по темата .... не само за твой комфорт ... но и да е по-приятно и на половинката до теб .. според мен е задължително обезкосмяването ........ единстеното място на което небарам омразните за мен косми ... е ръцете ... но и тяхния ред ще дойде ...

Link to comment
Share on other sites

ae tva veet kolko struva ne be6e li okolo 5lv, az se bqh navil minalata godina da polzvam ama ne6to ne se re6ih ne e li nqkva kiselina :unsure: nqkoj polzval li e :confused

 

ne veet ne e kiselina, a krem. Ima go i kato sprei ama taka e 13 kinta ;) dokato krema e 8lv :D

Link to comment
Share on other sites

ae tva veet kolko struva ne be6e li okolo 5lv, az se bqh navil minalata godina da polzvam ama ne6to ne se re6ih ne e li nqkva kiselina :unsure: nqkoj polzval li e :confused

 

ne veet ne e kiselina, a krem. Ima go i kato sprei ama taka e 13 kinta ;) dokato krema e 8lv :D

a pomaga li nqkoi polzval li go e ili samo reklami ?!?! 6toto sam 4uval 4e ni6to ne stavalo s nego

Link to comment
Share on other sites

Аз пробвах с някакво Strep, струва 5 и нещо , обаче не ми хареса, с бръснача си е по-добре. Пък и са гадни химикали, които ти влизат в организма. Това мирише малко на сяра.

Link to comment
Share on other sites

Направо по темата:

Да обезкосмявам се защото това за мен е въпрос на лична хигиена.Немога да се трая иначе...

Link to comment
Share on other sites

Гърди, корем, ***, мишници и лице

просто е супер гадно да се съблечеш пред някоя мадама и да си някъф рунтав

 

 

Kato gledam lavcheto e dovolno runtavko :D

Kolkoto do komentara za madamata i da si runtav, ne trqbva li parvo neq da pitash ???? Az lichno si imam kosmi na gardite, dori i da ne sam tonove, no momichetata mi kazvat che v tova mi e chara :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си,аз сам лудогорието...мен ме кефи да има супер мн косми... :P :beerchug така по-естествено....мн яко...Пробваи и ти!!!!

Ми,ай Наздраве!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ХАХА :) Къв топик само!!! На мен лично окосмяването ми е в нормални количества и за това не виждам смисъл да се обезкосмявам(с изключение на брадата :) )

Link to comment
Share on other sites

аз се обескосмявам под мишниците и ку..а също.веднъж моята приателка опита да ми прави кола на гърдите(моите),но много болеше и се отказах :)

Link to comment
Share on other sites

Гърди, корем, ***, мишници и лице

просто е супер гадно да се съблечеш пред някоя мадама и да си някъф рунтав

are be ti pak kvo naistina li te e sram ot kosmite te? :laughing:

i otkade znae6 ,che jenite ne haresvat runtavi muje?

po skoro ne bih si mahnal i edin kosum, ta da stana kato baba meca :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам много приятели, дето си бръснат и краката...

Познавам ги от 4-5 години и нямам впечатления да са педали..

За краката и ръцете-въпрос на избор, за останалите места.. ми е малко гнусно като видя косми :D

Link to comment
Share on other sites

Темата не е малумна.Нека някои хора разберат как изглеждат и дали са приятни на околните........или и ти е болна тема

6to da ne sa priqtni? Puk i da ne sa priqtni 6to puk trqbva postoqnno da se ugajda na okolnite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...