Jump to content
BulForum.com

obeskosmqvate li se ?


Recommended Posts

ако се обезкосмиш не те прави по-малко мъж или ако пък си с косми да те прави повече. за момичетата мога само да кажа, че ако сте космясали супер много и им се покажете по-потник на 1-ва среща ще ги отвратите :blink: иначе не играе абсолютно никаква роля дали сi бръснеш задника или не :P по дразнещо за тях е да ходиш с косми по-лицето, затова се бръснете :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Лошо в обезкосмяването на мишници и интимни части не виждам.Вече краката и ръцете....изглежда странно,дори на моменти смешно,ня някои спортисти им се налага,простено им е,но за останалите мъже..НО си е право на избор.Аз краката и ръцете не си ги давам.За гърди-знам ли,ако космите са ти като пуловер може,но иначе не виждам голям смисъл.Брадата-кой както му е удобно.Аз се харесвам с брада на 2-3 дни и предпочитам да ходя така.

Link to comment
Share on other sites

бръсна се под мишниците и там долу , краката си ги обезкосмявам с кола и не мисля че съм гей , а гърдите и ръцете - нямам и мъх даже и няма кво да обезкосмявам. Според мен НЯМА нищо ЛОШО в обезкосмяването КЪДЕТО И ДА БИЛО нито ще ти навреди нито пък ще те направи гей ... само може да те направи малко по-добре изглеждащ , аз не го правя с цел да ме забелязват момичетата по плажовете , а просто се поддържам в добра визия разбира се всеки си има мнение...

а относно брада и мустаци - винаги си ходя перфектно обръснат

 

ЕДИТ : не мразя космите , просто на мен не ми прилягат

Link to comment
Share on other sites

ама мъжете да тръгнем да си бръснем краката и ръцете  :sick  :sick  :sick  Тогава къде ни е мъжкото...????

 

Ами на мен мъжкото ми е в гащите :punk За теб не знам :laughing:

 

ама там гърдите никога пък и аз не съм чак толкова космат там за го правя

 

Добре ти не си, но ако имаш мнго косми според теб на някое момиче ще и е приятно ли, когато тръгне да те целува по гърдите :confused :confused

 

.........гадно стърчаща,мазна,потна,миризлива,засукана на масури,гъста гора подавайки се от потника....мишници,гърди или шкембе....

 

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

ама да си обезкосмяваш краченцата ,съгласи се, гейско е!!!

 

Значи се опитваш да ме убедиш, че 90% от всички спортисти по света са педали :woot Това е смешно и ако наистина мислите така значи нещо не сте добре(никой да не се обижда)

Link to comment
Share on other sites

Гейско? :confused Ще кажа - като имате толкова дълги косми по краката, че да почнат да цъфтят, почваш да се замисляш. И особено като ти казвал - "лелеее колко космати крака" . Като дойдете на нащо място ( по-окосмените), ще запеете друга песен. Краката ги подстригвам с машинка за подстригване, но не и да ги избръсна. Мишници и там долу също подстрижка, не и бръснене. Гърди пак подстрижка. Ръцете не си ги давам. Космати са в повечко, но не съм решил да ги махам. Просто на мен лично ми е неприятно да се гледам толкова космат, а за околните какво ли остава. Просто се потдържам. Който си мисли, че е гейско, станете като мен и тогава пак ще си говорим :angry:

 

едит: No_Nick Потдържам, това което каза ;)

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има право на избор,при мен лично така стоят нещата че по добре да не ги махам на краката и гърдите ,защото нямам малко,махнах си ги 2-3 пъти и по гардите ми се появиха адски много пъпки,и тамън пъпките се махнаха и те си пораснаха,пробвал съм с всякви коли,същата работа,кое е по добре да си с косми по гърдите или цирий...аз избирам първото.Ако имах по малко или ако не ми се получаваше така сигурно и аз щях да си ги махам,но уви :P ;),аз лично нямъм комплеки на тая тема просто не ми пука,не е толкова съществено това според мен,ти може и да си си кюсе ама не прече да си кирясъл като пор,или да миришеш като него.

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Да, навсякъде :) Косми имам само на главата, по-специално коса, вежди и мигли :) Не виждам нищо педалско в това, много е хигиенично даже, преди спортувах и ми беше почти задължително, но след като спрях си продължих да се обезкосмявам...в началото и аз бях на принципа "много е секси да ми викат мечо", но след като се оскубах за сефте си ми хареса. Ще ви препоръчам първо да пробвате, после да говорите (на тези, които са против обезкосмяването и го мислят за педалщина) ;) Верно, мъжко си е да си окосмен, аз лично по принцип имам много голямо окосмение, но така си ми харесва повече :rolleyes: За мишниците и интимните части няма да коментирам, там е просто задължително...особено лятото :huh:

Link to comment
Share on other sites

Темата е яка ама проблема си остава (с обезкосмяването). Имам предвид, че ако се обезкосмиш 50% ще ти кажат - ГЕЙ, а ако оставиш пишната "растителност" да вирее по тялото ти другите 50% ще кажат - НЯМА ЕЛЕМЕНТАРНА ХИГИЕНА ееееее или сме мърльовци или гейове -> добрата стара БЪЛГАРЩИНА :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Темата е яка ама проблема си остава (с обезкосмяването). Имам предвид, че ако се обезкосмиш 50% ще ти кажат - ГЕЙ, а ако оставиш пишната "растителност" да вирее по тялото ти другите 50% ще кажат - НЯМА ЕЛЕМЕНТАРНА ХИГИЕНА ееееее или сме мърльовци или гейове -> добрата стара БЪЛГАРЩИНА :(  :(  :(

Ще ти казват че си гей, ако си комплексар и незнаеш какво да им отговориш и как. Това не е българщина, можещ да го срещнеш навсякъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

аз пък нямам чак толкова косми като за 18+ годишен :)

т.е. по гърдите нямам чак което ми е мнооооого по добре :)

 

иначе си се бръсна и си усещам че като съм обръснат по малко се потя например .. да не говорим за гледката да ти се подават космите през ръкава на тениската :D xaxa

 

и "долу" както го наричате от месец и малко си се бръсна редовно и ми е много по комфортно :)

 

ПС: нема вече презерватива да фане някои косъм като го махам :D xaxaxa :)

Link to comment
Share on other sites

Maham si kosmite pod mishnicite s kola maska i na intimnite mesta s kremove.Po racete i gardite nqmam,a za krakata ne bih posmql........

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa елементарна хигиена... ами почнете тогава да се къпете веднъж месечно, бе :P Аз не се обезкосмявам и си се къпя през ден, лятото всеки ден. Мноо ми пука някоя селска курва от плажа кво си мисли за моето окосмяване. Като ще ме оценява някое момиче не ща да е по някакви си косми там - дали ги имам или не. Фактът, че огромна част от хората, които се обезкосмяват, го правят именно по тази причина (да се харесат на селянките), говри за тях и тяхното самочувствие... Главата си режа ама космите - не!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa елементарна хигиена... ами почнете тогава да се къпете веднъж месечно, бе :P Аз не се обезкосмявам и си се къпя през ден, лятото всеки ден. Мноо ми пука някоя селска курва от плажа кво си мисли за моето окосмяване. Като ще ме оценява някое момиче не ща да е по някакви си косми там - дали ги имам или не. Фактът, че огромна част от хората, които се обезкосмяват, го правят именно по тази причина (да се харесат на селянките), говри за тях и тяхното самочувствие... Главата си режа ама космите - не!

 

Аз пък не разбирам такива като тебе с какво смятат, че са по-различни мъжете от жените...

Ако примерно ти и приятелката ти решите да правите нещо...и тя докато си сваля тениската виждаш, че има косми под мишниците как ще се почустваш? Или когато и свалиш панталона и видиш че космите стърчат от двете страни...

 

Краката и ръцете не са толкова дразнещи според мен, но поне тези две места, са задължително дори и от хигиенна гледна точка...

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха! Продължихме със забавните теми! Пак някой е скучаел... Та...

До преди 2 години смятах обезкосмяването на мъжете за гейска работа, но сега, когато карам 17-тата година от живота си и х*я ми е толкова, не мога да си позволя да го държа зад гора от 5-сантиметрови косми, нали? :) Нехигиенично е, бла-бла... и освен това скубе при много ситуации :) , повечето от които неудобни за да си бъркаш в гащите. За мишниците... че то си е направо гадно лятото да си вдигнеш ръцете и въздухът около теб да смени цвета си... Освен това е грозно. И колкото и да твърдят, че тези косми еволюцията ги е турила там, за да задържат привличащи другия пол аромати... Дааа... :) Така че съм ЗА бръсненето, респективно скубането при по-смелите, на космите под мишниците и по половите органи :) .

Само че съм ПРОТИВ бръсненето на всички останали части на тялото. Освен в случаите, когато това е крайно необходимо... ха-ха!

Айде стига, нека го пращам това преди да съм се осъзнал какво пиша :)

Link to comment
Share on other sites

Абе според мен това си е въпрос на личен избор : едно време в казармата имаше канони кой какви косми къде може да носи.

Така да уважаваме мнението на всеки - който иска да се бръсне и дупето, а който иска да се тупа по вълнистите потни гърди и да вика "Булгар !!! Булгар !!" :D

Аз лично съм от вторите :P

Link to comment
Share on other sites

Ами аз мисля да си обръсна и петите. Какво ще кажете по вапроса? Мисля 4е някои хора само там не коментираха. А онва високо-интелектуално девойче ,дет коментираше разни кореми и такива хави, искам да е питам следното : А ти кат си била девствена смяли ли са ти са?

А отностно онзи мембер коит каза че спортистите са били педали по нечия логика няма да е зле ако започне ДА ЧЕТЕ форума!!!

Link to comment
Share on other sites

davam jensko mnenie vidqlo i 2te strani :excl:

1.s kosmi kude li ne-mnoo e mujko naprao nqaam dumi :sick emi to da ti se ot6te be maina!ako na vas vi se poqvi nqkva kosmata sliva kvo?vednaga si digate cipa i da vi nqma,ama za vas e mujko,nali?6om az moga da se podlagam na sqkvi proceduri(kakto i 90% ot jenite) za da mi e dobre na men na purvo mqsto!i na vtoro 6oto ako trugne6 kosmata proso se obri4a6 na gibel :sayjin zna4i i vie mojete i ne samo- TRQBVA da se obezkosmqvate(bez zna4enie zima-lqto)

2.bez kosmi-super :love ve4e nqma zna4enie dali si gi mahate na rucete i karakata(za men e se taq no predpo4itam da sa po- malko)

za drugite mesta e absolutno zaduljitelno,kakto i gurdite,daje tam e ujasno da vidi6 nqkuv pulover :sick

i pak vi kazvam ne samo 4e trqaa da se pravi 6oto e ? na higiena,6oto taka ti e po-dobre ,ami i 6oto mnoo si otvarqte ustite na tema jeni i tehnite defekti!-tva za si4ki koito sa protiv i se kefqt na estestvenite si vulneni zaleji :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Добре ти не си, но ако имаш мнго косми според теб на някое момиче ще и е приятно ли, когато тръгне да те целува по гърдите 

 

Ами в повечето случаи на мен ми се налага да целувам по гърдите някое момиче не тя мен!! :D Ами ако съм космат сигурно няма да хареса на момичето да се целува с гора от косми :)

Link to comment
Share on other sites

Маte така като си трагнал и дупарата ще обръснеш, само защото е модерно..........!!!!!

Хубаво е човек да поддържа някаква хигиена- бръснати подмишници, ниско подстриган, подстриган и от долу (по предпочитание), ама мъжете да тръгнем да си бръснем краката и ръцете  :sick  :sick  :sick  Тогава къде ни е мъжкото...???? Как ще се отличаваме от жените, само с един атрибут ли...???  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Съгласен съм, не случайно окосмяването при мъжете е "вторичен полов белег". Хигиената е хубаво нещо, но определено не би ми било приятно ако някой по погрешка ми пусне ръка под масата и започне да гали гладките ми крака :sick Стават и грешки само да не вземе да ви хареса :lol:

То ако продължавате в същия дух ще започнете да си скубете и веждите- лошо няма, но се запитайте дали си заслужава да го правите за хора, които не ви познават и искате да ви харесват заради ТОВА.

 

PS. За космите в носа подкрепям!

edit: Гърдите ги оставям според случая всеки да решава, но ситуацията сваляш пуловера и отдолу още един не е лицеприятна.

Link to comment
Share on other sites

ти пък вземи говори като нормална млада дама уе баси... говориш все едно идваш от някво село много далече от цивилизацията. а уж се водиш за готина мадама дето се бръсне навсякъде :pirate поне като ще плюете някой бъдете с едно ниво над него! братовчед ми дето е на 4 години говори по-възпитано и по-смислено от теб :blink:

Всеки си има право на мение и повярвай ми драга ми farrell ако наистина обичаш едно момче (момиче) няма да ти пука къде има косми :ph34r:

 

ся ще ме наплюете ама тва на нищо не прилича баси. всеки пост на "дамата" е написан с някакво огромно презрение към останалите участници във форума или поне към тези, които са на различно от нейното мнение.

 

 

 

едит:много съжалявам за offtopic-а ама прост не се сдържах. няма повече да пиша в темата :)

Link to comment
Share on other sites

abe kakvo da vi kaja

shibal sym lysnati, shibal sym i kosmati

razlikata e edinstveno kato q lijesh no ako i brysnatata si e zabravila nekoe kosymche razlikata e pochti nikakva - syshtata gnus - malko se pootvlqkoh

ta iskam da kaja che ako naistina pichkata ili picha e qka shibalka nqma nikakvo znachenie kyde kolko kosmi ima ili syotvetno kyde nqma

ako ne vi haresva gadjeto koeto ste si hvanali edva li tochno kosmite sa mu problema

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...