Jump to content
BulForum.com

obeskosmqvate li se ?


Recommended Posts

e Rottenbrain ,ti sq maina ,kvo?mi mnoo qsno 4e kosmite na rucete i krakata  ne задържат неприятни миризми.no za drugoto nqma kvo da si govorim(nito ot gledna to4ka na higiena ,nito na estetika)!puk i nikoi ne govori males da sa s po-gladki kraka ot nas!!!prosto vsqko ne6to trqaa da si ima nqkvi granici-imaite si kosmi no da sa ponosimi! :D

po ponosimi - koi go kazva - mackata s avatara s nai kosmati vejdi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply
e Rottenbrain ,ti sq maina ,kvo?mi mnoo qsno 4e kosmite na rucete i krakata  ne задържат неприятни миризми.prosto vsqko ne6to trqaa da si ima nqkvi granici-imaite si kosmi no da sa ponosimi! :D

Еми тва казвам и аз-без косми само където трябва. Което не включва ръцете и краката.

...puk i nikoi ne govori males da sa s po-gladki kraka ot nas...

Да не са по-гладки от ваще викаш...бе според мен не е много естетично да видиш наболи косми, било то и по мъжки крак. Друг вариант с "малко-повече-косми" не виждам. В крайна сметка ако си решил да си щавиш краката, поне го прави както трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

само под мишниците се обезкосмявам.2 пъти си махнах космите на

_)_,за което да ви кажа доста съжалявам,защото ся са по-големи и по-твърди и ми се налага да си ги режа с ножица чат пат;)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на самоуважение е според мен. Подмишниците винаги и периодично си скъсявам космите над члена.

 

Два-три пъти съм си бръснал и топките и веднъж сложих одеколон. Екстремно преживяване е :)))

Link to comment
Share on other sites

Подмишниците и около кура... ташаците ако ми се занимава ама периодично им обръщам внимание... Останалото го оставям на пуберите...

Предлагам да Оважаваме мнението им, макар и да не сме докрай сАгласни...

 

Относно путките... Бръсната е по-яко откъм лизането... Ама пък от друга страна след 10-ина бръснати ти се приисква да си го мушнеш в гората... :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си казал мнението по напред, така че сега само изкам да направя едно предупреждение: НЕ СИ БРЪСНЕТЕ КУРА СЪС НОВО MACH 3 TURBO!!! СТАВА КРЪВ И ОРХИДЕИ... :cry :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Относно путките... Бръсната е по-яко откъм лизането... Ама пък от друга страна след 10-ина бръснати ти се приисква да си го мушнеш в гората... :D

Ей заради подобни изказвания си отварям форума понякога като ми е гадно:) AssassiN-а направо ми залепи усмивката на лицето днес:)

Link to comment
Share on other sites

Е че много ясно че без косми е по добре.Аз само да лизна косъм и мога да повърна.

Жени моля бръснете се или си правете кола маска на интимните части(няма да пиша п....а че имам warn вече) :) много обичам бръснати п......а :)

Link to comment
Share on other sites

Бе хубаво е да са бръснати ама да има и малко оставено. Нещо като това - Shaved pussy - цък то see

 

Олеее, тоя, който е направил това на котенцето заслужава да го разпнат.... :sick

 

Не всеки, който убива животни впоследствие убива човек, но всеки, който убива човек, преди това е убивал животни...

Link to comment
Share on other sites

Олеее, тоя, който е направил това на котенцето заслужава да го разпнат.... :sick

 

Не всеки, който убива животни впоследствие убива човек, но всеки, който убива човек, преди това е убивал животни...

Или може би това е монтаж ;)

 

 

 

 

Блиц - само подмишниците ;)

Link to comment
Share on other sites

Или може би това е монтаж ;)

 

Найт, обезкосмяваш ли се? :P :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

Е че много ясно че без косми е по добре.Аз само да лизна косъм и мога да повърна.

Жени моля бръснете се или си правете кола маска на интимните части(няма да пиша п....а че имам warn вече) :) много обичам бръснати п......а :)

Пич с тебе сме от една партия. :P :P И аз съм на тва мнение бръснато е П..Е е велика работа :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Я кажете кво се прави като почне да ти расте косъм навътре!? Зачервява ми се кожата и после остава шибан белег, дайте някакви идеи.

Link to comment
Share on other sites

em nai dobriq na4in e da si go izkara6 sam smisal a igla az pone na kraka taka mi be6e stanalo i sam si napravih operaciq i mina uspe6no

 

ama ne zbravqi da si q dezinfekcira6 iglata 6toto 6te ima mekeke

Link to comment
Share on other sites

666 sq kato 4eta gledam mnogo ste se otpusnali smisla s glupostite nqkvi putki kurove hahah smao taka

adminite nzm kak o6te ne sa q zatvorili taq tema ina4e otvnosno dali se prasna affff'course mada fackaama predpo4itam putkite(kakto vie kazvate :P ) da sa ne brasnati a kola maskata da si e svar6ila rabotata po udobno nqma da e 6kurka awe mucka ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...