Jump to content
BulForum.com

obeskosmqvate li se ?


Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply
Пък и друго аз не съм като някой хора които бодът всичко наред!!!
Offtopic: и това ли го сбърка от бързане?Или не си наясно с пълен и кратък член...Както и да е..не сме в час по БЕЛ.
Шанс....ако отиваше на дискотека,нямаше да висиш във форума(аз също бързам,но не бъркам,даже знаците си слагам).Пък и жената чакам да излизаме.

off/

Извинявам се, но чета си тук и се забавлявам и изведнъж се започват едни офтопици... ум да ти зайде, ама просто не можах да се сдържа на тази груба проява на високопоставеност от страна на една завидна личност в този форум... Никога до този момент не съм се блазнила да поправям нечии грешки, защото и аз си ги допускам-пунктуационни, правописни-в общи линии пука ми-нали си ги знам къде са...Но такава груба граматическа грешка просто не можах да подмина... Мисля, че ще се наложи да влезем в час по БЕЛ...

Така написаното бодът е глагол, а глаголите не могат да бъдат членувани... :bgrin: Членуват се само съществителните имена...

Най-вероятно човекът от бързане е забравил да сложи скобичките за фонетична транскрипция, при която важат правилата на условния правопис,т.е. правоговорът. А точно този глагол БОДАТ е 1 спрежение, трето лице, множествено число, сегашно време и според условния правопис А преминава в Ъ.

Grimjaur, когато поправяш някого по толкова груб начин поне проверявай някъде нещата, когато не ги знаеш...

 

 

По темата(че току-виж почнали да се подмятат печати... :D ):

Повечето ми познати(мъже) бръснат или подстригват нежеланите косми. Някои са наистина вманиачени и понякога дори краката им са по-гладки от моите :bgrin: , което ми действа много стресиращо...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не разбирам такива като тебе с какво смятат, че са по-различни мъжете от жените...

Ако примерно ти и приятелката ти решите да правите нещо...и тя докато си сваля тениската виждаш, че има косми под мишниците как ще се почустваш? Или когато и свалиш панталона и видиш че космите стърчат от двете страни...

 

Краката и ръцете не са толкова дразнещи според мен, но поне тези две места, са задължително дори и от хигиенна гледна точка...

 

Ако и е неприятно ще ми каже и ще ги махна. Но такива, които дори няма да се захванат с мен понеже имам косми там...

Link to comment
Share on other sites

Космите са най-важния фактор за хигиената, не само, че изглеждат кофти и пречат, ами и задържат миризмата от потта. Задължително се махат (или поне подстригват) на слабините, мишниците и брадата. А, тая педерестия (с извинение), дето я измислиха да си бръснеш краката - :sick Че то какво мъжко ти остава...

Link to comment
Share on other sites

А, тая педерестия (с извинение), дето я измислиха да си бръснеш краката - :sick  Че то какво мъжко ти остава...

 

Ами това между краката ти остава ;)Все пак това си е въпрос на личен избор.Аз изобщо не смятам ,че махането на космите на краката и гърдите прави някой по малко мъж или пък го прави педал.Това изобщо не е вярно.И има много примери ,които доказват,че не е вярно.Просто въпрос на личен вкус.

Link to comment
Share on other sites

Е, то т'ва винаги остава :)

Link to comment
Share on other sites

Затова НИКОГА НЕ РЕЖИ ПИЛ!!!

Link to comment
Share on other sites

Лятото и по 2 пъти да се къпете вълната между краката и под мишниците пак си намирисва. Аз немога да си представя да си легна с жена и да знам, че мириша кофти, дори да е ..лекичко. Зимата вече е въпрос на избор, макар че пак е желателно...

Но всеки си решава сам, въпроса е да не вземе да си остане сам заради избора си :)

Link to comment
Share on other sites

На краката е яко, въпреки , че не бих се подложил на такова мъчение :)

Иначе колкото мои приятели са си ги махнали разправят, че е супер.След това де :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове седя и си чета вашите отговори и нещо ме накара да напиша следното.Ако мислите че всеки който се обезкосмява е педал то тогава над(забележете НАД) 50% от Българските мъже са педали..не мисля!Аз лично започнах да се обезкосмявам тва лято.Краката не си ги пипам макар че има работа и там(доста боли с кола а колата е единственото нещо което ги маха трайно).А хората който си ги махат и на краката не са педали.Имам един приятел който си прави цялостно обезкосмяване ама определено не е педал повярвайте ми.За ръцете САМО ако положението е трагично(при мен не е така)и това пак не е педалско.За Торса(от главата до оная работа без ръцета)Мишниците ЗАДЪЛЖИТЕЛНО особенно ся кат почват жегите ако не искате да ви отбягват на главната щот смърдите(тея сухи дезадоранти само смесват миризмата)просто ги махнете.Корема зависи ако имаш много косми да ако са търпимо количество личен избор.А относно за четала Определено щот повечето момичета не духат там където няма въздух :D

 

ИЗВОД:ХОРАТА ДЕТ СЕ ОБЕЗКОСМЯВАТ НЕ СА ПЕДАЛИ!!!

Link to comment
Share on other sites

ИЗВОД:ХОРАТА ДЕТ СЕ ОБЕЗКОСМЯВАТ НЕ СА ПЕДАЛИ!!!

 

Абе толкова яростно го отричаш че човек ще си помисли обратното!

мАЙТАП ЧОВЕЧЕ! Педала го прави мозъка а не хигиената му...

Link to comment
Share on other sites

:P по дразнещо за тях е да ходиш с косми по-лицето, затова се бръснете :punk

Правото на мъжа да си пуска брада е свещенно!

На жената също :P

Link to comment
Share on other sites

mnogo qsno to si e vapros na elementarna higiena !!

да се обезкосмяваш е въпрос на елементарна хигиена :wtf: значи аз съм бахти нехигиеничното копеле и трябва да мириша на... и аз не знам на кво :blink: взехте да пишете глупости вече и е крайно време темата да бъде затворена...

Link to comment
Share on other sites

dosega samo edin pyt sam si strigal kosmite pod mi6nicata

tva e moeto obezkosmqvane, ako ne broim i brysneneto edin pyt sutrin i ponqkoga i ve4er.

a tova , 4e obezkosmenite bili po-higeni4ni ot nas s kosmite ,6te otbeleja ,4e priqtelkata mi kazva dve ne6ta za men: nikoga ne e vijdala 4ovek s pove4e kosmi ot men, a vtoroto e ,4e nikoga ne sam miri6el na lo6o , vinagi parfium ili dezodorant , abe -na 4isto.Ako stava vapros, nqkoi smqtat i obezkosmenite maje za pedali , no to si e vapros na li4en izbor, samo ne mi kazvaite ,4e tiq s kosmi miri6at kat ko4ove ,6toto prosto ne e taka....mitove i legendi.

Link to comment
Share on other sites

ся имам нужда от едно цялосно обезкосмяване ама мноо болка и ме е страх с кола маска ... миналото лято с veet ама мно скъпо и требе да събирам от закуски :Д

ина4е постоянно си ги махам от оная работа и под мишниците

даже мислех ся малко като порацне да си оформя сицилянска бради4ка ама с някви разклонения ... мноо добре седи

Link to comment
Share on other sites

Аз ли4но се обескосмявам навсякъде само без краката и гърдите.[a и да под4ертая, МЪЖКО СЪМ] :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...