Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

ролан гарос е края на месеца-27май...

ша има сигурно още нещо на червено по евроспорта преди него :unsure:

Я кажи някакви дати/часове
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

какви часове?...първата седмица е почти п оцял ден, а втората по половин :)
Не за Ролан Гарос, там е ясно. За тоя турнир на червен корт, преди Ролан-а
Link to comment
Share on other sites

Не за Ролан Гарос, там е ясно. За тоя турнир на червен корт, преди Ролан-а

Явно Евроспорт са се концентрирали върху женския тенис.

От утре нататък ще предават турнира в Рим за жени.

Link to comment
Share on other sites

приказката за рафа свърши. в един много интересен двубой най-накрая загуби от световния номер 1
Мдааа.... а водеше с 6:2 ... 81 и свърши :(
Link to comment
Share on other sites

Е, все някога щеше да стане това. Даже и бая продължи тая поредица - аз си мислех, че още минала седмица в Рим с/у Давиденко или вчера срещу Хюит щеше да падне (голям зор видя и в двата мача). Но 81 победи е нечовешко! Кой ли ще е следващият, дето ще направи 82?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам дали тук е мястото, но ако може някой да внесе малко информация за тренировки по тенис. Как е положение на гребната (пари/дни...) и до Зала Строител ... ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тая тема нещо много замря никой ли не гледа ролан гарос? страшен финал се получава и малко ме е срам да си призная, но съм за надал. втория сет малко се изложи, но дано бие :punk

Link to comment
Share on other sites

тая тема нещо много замря никой ли не гледа ролан гарос? страшен финал се получава и малко ме е срам да си призная, но съм за надал. втория сет малко се изложи, но дано бие :punk
Чул те Господ ! :) И аз съм за Рафа, но втория сет нещо не стана, дано в 3-тия и 4-тия да го бие :)
Link to comment
Share on other sites

малко ме е срам да си призная, но съм за надал. втория сет малко се изложи, но дано бие :punk

 

Радвам се, че е така, понеже в предишен пост беше казал:"Пича просто не ме кефи" :P

Доволни ли сте от турнира, от представянето на вашите любимци?

Аз разбира се да! Мойта Рафа влезе в историята на RG! А представете си ако беше спечелил Хамбург, щеше към началото на турнира да има 82 победи, + още 7 от тези 2 седмици и общо щяха да са 89, при това серията оставаше отворена!!

Но особено изумителен беше начинът, по който Надал взе 1-я сет: 15/40, 0/40 при негов сервис, 10 шанса за пробив, и въпреки това.... - 6:3 за Рафа. Затова го обичам - защото е голям боец и има изумителна психика!

Вчерашният финал м/у жените обяснява защо не си падам по женски тенис - голямо разочарование!

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че е така, понеже в предишен пост беше казал:"Пича просто не ме кефи" :P

абе все още не ме кефи, но федерер ме издразни къв късмет извади срещу давиденко и сега исках да падне.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

По-драматичен финал на Уимбълдън от много години не е имало. Роджър чак от вълнение се разплака след победното разиграване. Вече е легенда. На 25 години с пет поредни титли на Уимбълдън - звучи невероятно.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Oх, какво да кажа.... На някои моменти самата аз се задъхвах от тези главозамайващи разигравания!! Колко близо беше Рафа - в 2 последователни гейма стигаше до 15:40 (имам предвид за решителен пробив в 5-я сет) и тогава Роджър сервираше безпощадно. Мислех, че най-вълнуващият мач между двамата беше финалът в Рим миналата година, но днешният оглавява моята класация безапелационно. От една страна - какво още да се направи, че тенесист, различен от Федерер, да спечели турнира; от друга - Рафа отправи сериозно послание за следващия Уимбълдън, сериозна заявка за играта си на трева. И в заключение да кажа - тия двамата не са човеци, не са хора!

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Дано и други са гледали финала на US Open. :) Заслужаваше си да стоя до 2.30!

Ехх как Федерерчо прибра 2.4 млн. $$$ и Лексус...

Link to comment
Share on other sites

Тоя е машина просто и за пореден път го доказа. Джокович си игра играта според мен, ама просто толкова си може. Да са му честити всичките милиони и награди на Федерер

Link to comment
Share on other sites

Няма друг такъв късметлия .. няма и да има. Всеки път с Tie Break ... да не говорим, че когато Djokovich имаше 2 set ball-a топката беше на няма и милиметър аут... след това когато Федерер сервираше, тя беше толкова вътре... еми така е ... да му е честита :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мачът беше интересен и оспорван и като никога беше по удобно за мен време за разлика от всички вас. И аз бях за Джоката, но той сам си е виновен. Истина е, че Роже имаше късмет в някои от ключовите моменти - няколко мрежи, няколко out/in ситуации. Обаче като цяло проблемът е в психическата неустойчивост на Джокович. Да си беше взел първия сет, а не да прави 7 (или там колкото точно бяха) непредизвикани грешки в един гейм, при положение, че предишните 11 е направил 8...че и 4 от тях на set point. Същата работа и втория сет. Федерер не беше по-добрият технически в тоя мач, но беше много по-стабилен, а това печели титли. Да са му честити всичките награди и чекове...заслужи си ги.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ааа мача м/у Федерер и Типсаревич беше уникален. 3-2 за Федерер. 5-ия сет 10 на 8. Много добър мач се получи!

Link to comment
Share on other sites

Ааа мача м/у Федерер и Типсаревич беше уникален. 3-2 за Федерер. 5-ия сет 10 на 8. Много добър мач се получи!
Много ме е яд... как се измъкна :s... Дано Джокович го прегази...
Link to comment
Share on other sites

ЕЕх тоя сърбина заслужаваше да излпющи едно мошно Федерер ма пак успя да се измъкне с кофтия и накрая грозната му и антипатична приятелка се кефеше се едно мъжа и е спечелил Олимпиадата

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

федерер наистина дразни малко с победите си вече ама си е машинка, не може да му се отрече.има данни да стане най успешния тенесист в историята и да направи за първи път голям шлем в една година ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...