Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

А то кои бяха точно турнирите преди това
Мисля, че във Вашингтон и ЛА. Не съм много сигурен.

Сега разбрах, че Надал ЩЕ участва на Олимпиадата... даже и медал искал (то оставаше и да не иска)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ранглистата се обновява на 18ти август, когато Надал ще стане първи. Нямам обаче идея, защо не я обновиха сега, тъй като доколкото знам няма други турнири преди това. Надал ще е първи поставен на US Open...за олимпийските игри не съм сигурен, тъй като те почват на 8ми. Може би и това е врътката...да оставят Federer да е първи поставен на игрите...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност тъй като точките се защитават от миналата година, миналогодишните турнири (тогава беше в Монреал и Синсинати) бяха с 2 седмици по-късно от сегашните. За това чак на 18-ти ще стане първи. Разбира се щеше да е много по-добре все някъде да пишеше това, тъй като от доста време се знае, че Надал ще стане първи, но причината защо ще е на 18 не беше ясна...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Мъри започва да играе все по-силно, което мен лично ме дразни :angry: Турнирът се очертава доста интересен и като гледам всеки един е с реален шанс да спечели :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

рафа май е на финала, не вярвам мъри да успее да направи нещо повече от почетна загуба 3-1 примерно :)

мачът на турнира за мен ще е родик-джокович :punk

ако им върви сервиза и на двамата ще се получи финал преди финала :punk

да стискаме палци и на нашето момче георги димитров ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

^ Робредо обвинил Джоко в симулация :)...

Според мен от останалите 5 мача, 4 от тях ще са класики. Само Федерер и Мюлер едва ли ще стане много добър мач... а Рафа - Мъри миналата година на Хард направиха един от най-добрите мачове за годината... Джоко - Родик също ще е вълнуващ мач и победителя срещу Федерер... и след това баш класиката - финала ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега като гледах повторение на Надал - Фиш и коментаторър нали кава че това е късния мач от програмата на турнира и продължава вече до 2 часа през ноща местно време и ми изникват няколко въпроса след като там е толкова часа колко се пада да е в България и освен тва тва не е първия късен мач в някой турнир но ми се струва е са го направили прекалено късен можеха мисля си да го изтеглят за по- ранен час а не да кибичат там сумати народ до 2 часа

Link to comment
Share on other sites

Сега като гледах повторение на Надал - Фиш и коментаторър нали кава че това е късния мач от програмата на турнира и продължава вече до 2 часа през ноща местно време и ми изникват няколко въпроса след като там е толкова часа колко се пада да е в България и освен тва тва не е първия късен мач в някой турнир но ми се струва е са го направили прекалено късен можеха мисля си да го изтеглят за по- ранен час а не да кибичат там сумати народ до 2 часа
Аз стоях до 6 часа да го гледам. Трябваше да започне в 3:15, но поради дългия мач на Мъри и Дел Потро, а и след това на сестрите-изроди... започна чак към 6... това е така, за да може всички мачове да бъдат излъчени по ТВ-то...
Link to comment
Share on other sites

Айде Фед е полуфиналист :punk

 

все си мисля че няма да остане на сухо откъм титли тази година - прекалено е велик за да е капо.А и има да си връща на Джокович :devil

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

^ Първият полуфиналист? Честно ? А Мъри, Надал ? Освен това не се знае дали ще играе срещу Джоко... той има контузии, а Родик изглежда е в добра форма ;)

Link to comment
Share on other sites

Джокович няма никва контузия тва е пълно лайненце и симулантче :angry1

Да ходиш на село с тия мохабети... 1 балканец имаме. Ако ще и бомби да пуска преди мач, ще го подкрепям.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...