Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

Ми бъди за тоя дето бие
Демек за Надал... този мач, който направи срещу Алмагро - безценно. Дано играе така по-дълго време... а и честит му рожден ден :0
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ми бъди за тоя дето бие

Не е в това проблемът. Проблемът е, че я няма тръпката. Сега нещата са прекалено прости - или ще спечели Федерер, или надал и реално никой не може да ги спре :(

Link to comment
Share on other sites

Е, сега и Джокович се намесва. Вярно е, че не е кой знае какво утешение, но 3 е по-добре от 1, както беше доскоро. Аз лично пък съм за по-техничните играчи, но те не са особено успешни, та викам за всички такива - Coria, братята Rochus, Santoro, Nalbandian...

Link to comment
Share on other sites

Е, сега и Джокович се намесва. Вярно е, че не е кой знае какво утешение, но 3 е по-добре от 1, както беше доскоро. Аз лично пък съм за по-техничните играчи, но те не са особено успешни, та викам за всички такива - Coria, братята Rochus, Santoro, Nalbandian...
Санторо и на мен много ми харесва, но такива като него - по-техничари, използващи повече слайсове, са на изчерпване.
Link to comment
Share on other sites

или ще спечели Федерер, или надал и реално никой не може да ги спре :(

Еми винаги е имало време в което доминират един ии двама тенесити които са най-добрите в момента и са горе долу недостижими за останалите но честно казно вече ми се ще да се маха тоя Роже от лидерското мчсто че много му стана :angry1 още от началото не могада го понасям

Link to comment
Share on other sites

А според мен просто Роже-то както се казва не му в кръвта да играе успешно на клей.Просто му трябва малко по различен стил на иггра и тактика за тая настилка нещо което не него му липсав и за тва до ся на нея се дъни

 

Сега, това изказване е малко необмислено. Бъди сигурен, че ако Рафаел го нямаше, да е спечелил поне два пъти Ролан Гарос (че можеше и голям шлем да сме видели), по-нататък - 4 титли в Хамбург, 1 в Ещорил, и още общо 5 финала в Монте-Карло, Рим, един 1/2 финал и два финала в Париж (пък може и да има още нещо от статистиката, което пропускам). Пък и са изключително малко примерите за тенесисти, които играят еднакво успешно на две коренно различни настилки, каквито са землените и тревните (сещам се само за Борг). Вероятно изкаването ти е повлияно от това, че не го харесваш.

Link to comment
Share on other sites

Иказването ми идва да и от тва че не го харесвам :D но съм се изразил и малко грешно исках да кажа че той не играе толкова успешно на тая настилка и това не е неговото "място" един вид и от там идват понякога проблемите му и тва че се дъни

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Сега, това изказване е малко необмислено. Бъди сигурен, че ако Рафаел го нямаше, да е спечелил поне два пъти Ролан Гарос (че можеше и голям шлем да сме видели), по-нататък - 4 титли в Хамбург, 1 в Ещорил, и още общо 5 финала в Монте-Карло, Рим, един 1/2 финал и два финала в Париж (пък може и да има още нещо от статистиката, което пропускам). Пък и са изключително малко примерите за тенесисти, които играят еднакво успешно на две коренно различни настилки, каквито са землените и тревните (сещам се само за Борг). Вероятно изкаването ти е повлияно от това, че не го харесваш.

бъди сигурен, че след рафа ще се появи друг испанец / аржентинец, който ще гази наред на червено ;)

просто в испания играят само на такава настилка и е нормално да са номер едно на нея. между другото в топ 100 мисля, че бяха най - много испанците и то по простата причина, че турнирите на червено са най - много и следователно те ще вземат най - много точки.

аз лично не вярвам, че вече ще се появи тенесист, който ще успее да направи поне на агаси постижението - 4те турнира, макар и в различни години, просто играта вече е друга - всеки втори е със сервиса на бекер, а играчи като едберг просто няма за съжаление.

бтв - аз съм за монфис B)

Link to comment
Share on other sites

Принципно симпатизирам на Джокович (все пак е наш човек) и на Надал (точен тип е просто), но Монфилс също ме впечатли наскоро.

Днес той буквално омаза Ферер.С тоя зверски сервис раздава правосъдие наред :D, пък и е симпатяга.Част от победата се дължеше и на родната публика, но ще видим как ще се представи срещу швейцареца на 1/2 финал.

Edited by aUR0Ra
Link to comment
Share on other sites

Номер 1 ?? Боже, помагай ! Много добър мач направи де, 4 гейма взе ;). И по-важното преди мача 'този път ще спечеля, чувствам се сигурен в себе си' :)

Айде честито на Надал феновете ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей го видяхме го големия НОМер 1 смях смях едвам взе 4 гейма на кръст като максимално се доближи до рекорда за най-голяма загуба, Надал му скъса гъза. Последните мачове между тях не само на клей а изобщо бат Роже почва да му става абонат на Надал

Link to comment
Share on other sites

Ще го видим сега този Надал който го разцепил как ще се справи на Уимбълдън и предхождащите го турнири... :lol:
Миналата година Федерер спечели 5 сетов мач, когато Надал имаше контузия.... обаче Надал не говори сега - цитирам 'Чувствам се фаворит за мача. Имам сили да победя и тази година съм по-добър от Рафа.'
Link to comment
Share on other sites

Миналата година Федерер спечели 5 сетов мач, когато Надал имаше контузия.... обаче Надал не говори сега - цитирам 'Чувствам се фаворит за мача. Имам сили да победя и тази година съм по-добър от Рафа.'

Аз много-много не следя изказванията. :D Утре ако Федерер каже, "чувствам че мога да полетя, да се изстрелям в космоса" ще му повярваме ли?! Очаквах загуба (нищо че ми е любимец).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тоя Федерер ако не беше още първото прекъсване щеше да си залезе толкова безславно и унизително тоя крал на тревата.Дано утре при подновяването Надал вече земе да го бие и да се свърши и без тва Рафа заслужава повече победата

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...