Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

Ами този път не му попречи, но имаше късмет срещу Хаас и Давиденко. Да не говорим, че имаше няколко съдийски грешки (не казвам, че са тенденциозни...пак късмет) в тия мачове. Другия път може да е обратното. А и в турнира Федерер избегна всички силни тенесисти в момента. Въпреки това спечели много трудно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

мъжете биха кипър 3-2...сега играят жените-днеска гледах как пиронкова би някаква украинка,а никои не пише нища за тениса :blink:

Link to comment
Share on other sites

мъжете биха кипър 3-2...сега играят жените-днеска гледах как пиронкова би някаква украинка,а никои не пише нища за тениса :blink:

То всичко беше планирано

трябваше ни само да измъкнем 2-ката (както и стана)

ясно беше че няма ме шанс срещу Маркос Багдатис

но за сметка на това Фокус Калис (2-рата ракета на Кипър) беше преудолим с което и излезнахме победите ли с 3:2

А днес завърши и Фед-КъП

класирахасе в по горната грука Словакия и Израел

Израел днес имаха много кървави мачове срещу Сърбия-Черна Гора

заслужено победиха

всичко се реши на двойки кадето Израел победиха в третия сет с 10-8

Българките нямаха отбор

само една добра састезателка Цветана Пиронкова

ако имахме още една сас сигорност днес щяхме да играем за влизане в по горна група

Link to comment
Share on other sites

еми една птичка пролет не прави :P

аз я гледах пиронкова срещу някаква анонимна и не игра лошо момичето-добър сервис и прилични бекхенд и форхенд само че нещо не може да пробие в големия тенис-би винъс уилямс ама след това нищо

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

някой гледа ли мастърса в италия?вчера рафа надал отново се подигра с някакъв анонимен италиянец :D

абе на червено просто е номер едно!!!дано да се срещнат на финала с федерер а не преди това щото в последно време това са единствените мачове които ми доставят удоволствие-рафа мачка,федерер мачка и на финала яка битка за всяка точка.между другото рафа е единствения тая година който е бил федерер и то два пъти.

Link to comment
Share on other sites

Като водачи на цели половини (разбира се и водачи на групи), защото са първи и втори поставени в схемата, Федерер и Надал могат да се срещнат единствено на финал. Това е смисълът от схемата.

Link to comment
Share on other sites

очаквано на финала в рим ще са федерер и надал.надявам се да се получи интересен и оспорван мач.

на надал му трябват само 2 победи за да подобри рекорда на гилермо вилас за най много поредни победи на червено и едната трябва да е срущу федерер утре.

Link to comment
Share on other sites

Надаявам се да сте гледали днешния финал шедьовър в Рим между №1 и №2 в света - Надал и Федерер. За мен това е най-колосалният успех на Рафа над Роджър - в 5-я сет върна пробива, спаси 2 шампионски точки, докара мача до тайбрек и го спечели!!! Какво ли му е минало през ума по време на тези разигравания. Удивителна воля, уникален хъс и желание за победа. В това отношение Рафа няма дупликат, затова го обичам толкова. А що се отнася до съперничеството Федерер - Надал, очертава се неприятна дори конфузна статистика за световния #1 - 1 победа в 6 мача! И добре че има такова съперничество, з-то Федерер побеждава всички (дори и тези в топ 10) с лекота и ако го нямаше Надал, щеше да е голямо еднообразие. На 2-ро място по качествен тенис след финала слегам мача на Алмагро с Федерер. Дано сте гледали и него, з-то беше повече от невероятен. Очертава се това да е новата звезда на Испания след Надал и има защо. Дано и в Хамбург да станем свидетели на подобни двубои!

Link to comment
Share on other sites

след днашната победа са мо 1 среща дели рафа от подобряване на рекорда на гилермо и това е мача срещу томи хаас/не съм много сигурен/следващата седмица.

пожелавам му успех и дано някой ден стане номер 1.винаги съм се кефил от играчите на червено щото са по технични и играят с повече мисъл

Link to comment
Share on other sites

много як спорт вече имам 3 титли на юноши. шампион сам на групата си вече 3 години .тренирал сам 4 години и гледам тенис от горе долу толкова. според мен неуспорими номер едно са роже федерер, адре агаси и анди родик с неговия сервиз . според мен най-готина в жените са петрова и дементиева

руската школа си е добра, но испанската е по-добра

Link to comment
Share on other sites

вече имам 3 титли на юноши. шампион сам на групата си вече 3 години .тренирал сам 4 години и гледам тенис от горе долу толкова.

Хайде тогава и тебе да те гледаме скоро по големите турнири и в интервютата си да казваш

според мен неуспорими номер едно са роже федерер, адре агаси и анди родик с неговия сервиз .
:) :D Edited by $abrina
Link to comment
Share on other sites

много як спорт вече имам 3 титли на юноши. шампион сам на групата си вече 3 години .тренирал сам 4 години и гледам тенис от горе долу толкова. според мен неуспорими номер едно са роже федерер, адре агаси и анди родик с неговия сервиз . според мен най-готина в жените са петрова и дементиева

руската школа си е добра, но испанската е по-добра

ами словачката даниела хантухова виждал ли си я за кво става въпрос :wacko:

а в кой клуб тренираш?някой път ако си свободен може да ми покожеш това онова.аз играя от доста време но на аматьорско ниво и съм горе долу добър по моите стандарти

Link to comment
Share on other sites

ами словачката даниела хантухова виждал ли си я за кво става въпрос :wacko:

а в кой клуб тренираш?някой път ако си свободен може да ми покожеш това онова.аз играя от доста време но на аматьорско ниво и съм горе долу добър по моите стандарти

добре ти в кой град си

Link to comment
Share on other sites

добре ти в кой град си

ами в пловдив.даже днеска ходих малко да поразцъкам на стената че от месец не бях играл

Link to comment
Share on other sites

Кажете си мненоето за финала в Хамбург, който завърши преди малко. много незадоволителен и неравностоен според мен - Радек не успя да откие противодействие на играта на Робредо и резултатът го показва - 6:1 6:3 6:3, само за 2 часа. Определено се чувстваше липсата на двамата големи. верно ли, че С(Ш)тепанек ходил с Хингис?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

не знам дали штепанек ходи с хингис но финала беше много зле.аз специално исках ахасусо да се класира ама той се осра на полуфиналите.

нормално беше робредо да победи щото той е специалиста на челвено но си мислеш че ще е малко по успорвано

Link to comment
Share on other sites

Затова пък Ролан гарос ще компенсира. Там ще са всички. Евроспорт ще дават даже и квалификациите от тази събота

Link to comment
Share on other sites

за ролан гарос при мъжете мисля че рафа пак ще спечели-просто е с класа над останалите.при жените е малко по друго яче.силите са по изравнени и не се наемам да прогнозирам.надявам се само нашето момиче да мине поне първия кръг а ако мине и втори ще е голям успех.между другото тя с кой е?

Link to comment
Share on other sites

Цветана 1-во ще трябва да играе квалификации, за да се разбере дали въобще ще участва и чак тогава да се види кой ще й е съперник евентуално в 1-и кръг. За Надал аз също се надявам да защити титлата си, но тук ще е много по-трудно, няма да е като турнир 1-ва категория: схемата е за 128 тенесисти, Федерер играе върховно вече и на клей (нищо че статистиката говори в негова вреда). А за жените и аз не се наемам с прогнози - там всичко е несигурно. Аз междудругото предпочитам мъжката част на турнирите; тенисът на жените бледнее пред този на мъжете (всичко изглежда като на забавен кадър). Ще погледаме и пак ще коментираме :)

Link to comment
Share on other sites

търся партньор/ка за тенис.горе долу на едно добро ниво.имам нови топки за лятото и ходя на кортовете на тепето-бившите жепейски но може да се уговорим да ходим и другаде.

Link to comment
Share on other sites

Днес нашето момиче Цветана Пиронкова мина първи кръг в основната схема на ролан горас (да кажа че Цеца си е в основна схема все пак основната схема е от 128)

Втори кръг няма да и никак лек (макар че има побена над нея) става вапрос за Шаха Пеер (израел)

тя беше в Пловдив на фед къпа (и се видя че е много добра)

Тя идва от турнира в Истанбул с (награден фонд $200 000) кадето стана 1-ва на финала би Мискина

а Мискина би на 1/8 финал нашето момиче Цеца с 6/4 6/2

макар и Цеца да има победа над Пеер (която вмомента е във форма) ще и е много трудно

А и се знае че Цеца се е пуснала и на двойки партнюрката и е Мен Юан (Китай) дано се представят добре

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

за съжаление цветито отпадна във 2 кръг с 6-2 6-3.явно това са и силиците

Това последното ми хареса :). Ама иначе има самочувствието на голяма звезда...

Фродо май само ние си коментираме и си четем постовете. По-добре да си пращаме ЛС тогава :laughing:

Edited by $abrina
Link to comment
Share on other sites

Това последното ми хареса :). Ама иначе има самочувствието на голяма звезда...

Фродо май само ние си коментираме и си четем постовете. По-добре да си пращаме ЛС тогава :laughing:

ами ако си от пловдив може и да отидем да играем някой път?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...