Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това последното ми хареса :). Ама иначе има самочувствието на голяма звезда...

Фродо май само ние си коментираме и си четем постовете. По-добре да си пращаме ЛС тогава :laughing:

Къде си видяла да показва такова самочувстие?!?!

 

А по принцип, всеки спортист трябва да го има. Не може да искаш да стигаш върхове, пък да не си вярваш. Явно си далече от тези неща, за това ще те помоля следващия път, като говориш нещо, от което не разбираш, да помислиш два пъти, преди да го направиш...

Link to comment
Share on other sites

Къде си видяла да показва такова самочувстие?!?!

 

А по принцип, всеки спортист трябва да го има. Не може да искаш да стигаш върхове, пък да не си вярваш. Явно си далече от тези неща, за това ще те помоля следващия път, като говориш нещо, от което не разбираш, да помислиш два пъти, преди да го направиш...

Няма как да знаеш откъде аз знам и дали не мисля преди да се изказвам. И за да се мотивирам -> веднъж я засякохме на кортовете на Локомотив и демонстрираше явно колко е добра и къде е играла - просто си личеше от поведение и реплики. Къде беше когато Каратанчева беше 1-ва?! Да се радва че Сесил е наказана че да може светът да разбере за нея. Извинявай ако съм наранила чувствата ти на фен към Цветана. Или ти не си ме разбрал, или аз не съм била ясна - разбира се че всеки спортист трябва да има самочувствие и да притежава спортна злоба, НО самочувствието трябва да отговаря на възможностите. Пък и знаем че скромността краси човека

Edited by $abrina
Link to comment
Share on other sites

И сега ако ме светнеш, как точно е демонстрирала, колко е добра и с кой е играла, цена няма да имаш. Явно си останала с погрешно впечатление за нея, но ти е простено. Лошото е че си правиш погрешни изводи само от една среща - много повърхностно според мен. Както и да е, лошо за теб...

 

А докато Сесил беше номер едно, Цеца си беше точно там, където си е и в момента, с малката разлика, че вниманието на медиите беше насочено изцяло към Сесил. Не знам за теб, какво значи някой да е в Топ 50 в СВЕТА, ама можеш да си сигурна, че това е огромоно постижение. И за тези постижения, които има в момента е страшно земен човек. Явно не познаваш други тенесистки на нейното или близко ниво. Ама как и да познаваш, като в БГ няма такива... ;)

Link to comment
Share on other sites

еми мачкаше някакви украинки на стад за фед къп...

също така би винъс уилямс...

а тази израелка ли ква беше където сега я би на ролан гарос е много добра и специалистите и предричат добро бъдеще.така че не е играла със случайна тенесистка.

Link to comment
Share on other sites

никой не пише в темата :blink: ...що така

днеска е финала при жените-кузнецова срещу жустин енен арден.не знам от колко часа е?

утре са федерер и рафа и се надявам рафа пак да бие :love

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Снощи даваха

Цветана Пиронкова по Диема 2

в първи кръг на Лимбълдън

нашето момиче една която 16 в света

макар че загуде 1-вия сет (3:6) изигра другите два перфекно и ги взе с резултата 6:3 6:2

и сега среща в втрои кръг една клалификантка

Link to comment
Share on other sites

за жалост нашата загуби във втори кръг с 7-5 7-6 като и двата сета имаше своите шансове но психически не издържа но напрежението :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

от 21 до 23 на стад мъжете играят с унгария.входа ще е без пари така че който иска да види как ще ги смажем да идва :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На 3 септември 2006г. в 21:30 местно време един велик играч и мои любим тенисист прекрати своята кариера. След 21 години радости дойде време да каже сбогом на голямата игра. Една наистина емоционална раздяла, която успяхме да видим благодарение на euro sport. ето думите, които каза за довиждане:

"В последните 21 години имах един голям приятел тук, в Ню Йорк, и това бяхте вие - публиката - заяви през сълзи Андре след края на своя 98-и си мач в турнира. - Вие бяхте с мен на корта и в живота ми. Помагахте ми много в тежките моменти, които съм имал в кариерата. Без вас нямаше да съм това, което съм. Благодаря ви от все сърце!"

a това са думите на съперника му в днешния мач Б. Бекер:

"Ти беше мой идол, когато бях малък - призна Бекер. - За мен беше чест да играя срещу теб в тази среща. Ти си много голям. Андре, благодаря ти и ти желая успехи в живота нататък".

Агаси е американси тенисист роден на 29 април 1970 в Лас Вегас Невада. Започва да играе тенис професионално от 1986г. Единственият тенисист през последните 40 години спечелил всички титли от големия шлем, а именно - два пъти US Open 1994, 1999, един път Wimbledon 1992, четири пъти Australia Open 1995, 2000, 2001, 2003 и веднъж Rolland Garros 1999. Има рекордните 17 титли от серията Мастърс, повече от всеки друг тенисист досега. Както и общо 60 титли от професионалната верига ATP.Агаси е етнически арменец. Негова съпруга е бившата тенисистка Щефи Граф. Има две деца.

 

Благодарим ти за всичко, Андре :cry

b_agassi_trophy.jpg

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде мога да дръпна мача на Агаси / последния :( / , че пропуснах да го гледам ...Просто 1 велик тенесист , когото имах удоволствието да го наблюдавам 10-на години ....И мачовете , които правеха заедно със Сампрас....

Link to comment
Share on other sites

за мен това е най големия последните години.само той от ерата на така наречения силов тенис е печелил всички турнири от големия шлем,макар и не в една година.не случайно играя с бившата му ракета,че новата много дебело идва

Link to comment
Share on other sites

Снощи Родик с колко би Южни? (гледах само до третия сет и предполагам в момента, но като гледам как тръгна мача едва ли е имало проблем)

 

Иначе какво мислите за руснака? Мен лично ме изненада как размаза Надал.

Link to comment
Share on other sites

A.Roddick Ashe 6 6 7 6

M.Youzhny Complete 7 0 6 3

южни никак не е слаб,а надал е специалист на червено и мен не ме изненада този резултат

жалкото е че федерер е класи над всички и няма интрига.дано днес на родик да му върви сервиза,че да гледаме по дълъг мач

Link to comment
Share on other sites

финалът ще е от 23:30 българско време, ако не се лъжа :) и наистина взе да става малко досадно това превъзходство на федерер въпреки, че ми е любимец заедно с любичич :)

Link to comment
Share on other sites

федерер пак би :angry:

макар че,ако в третия сет накрая родик не се беше пропукал можеше и да стане нещо,а не федерер да направи 7 поредни гейма.жалко,превъзходството и доминацията на федерер продължават.дано поне на мастърса да стане нещо различно

Link to comment
Share on other sites

федерер пак би :angry:

макар че,ако в третия сет накрая родик не се беше пропукал можеше и да стане нещо,а не федерер да направи 7 поредни гейма.жалко,превъзходството и доминацията на федерер продължават.дано поне на мастърса да стане нещо различно

Мен пък Родик повече ме дразни. Разчита предимно на много силния си сервис. Макар че снощи игра прилично и на мрежата. Наистина третият сет беше решаващ. Като цяло стана много качествен финал. А доминацията на Федерер изобщо не ме притеснява. Даже се радвам на успехите му. Нека печели, щом е най-добрият. В общи линии, само Надал му е сериозна конкуренция в момента.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

федерер пак би :angry:

макар че,ако в третия сет накрая родик не се беше пропукал можеше и да стане нещо,а не федерер да направи 7 поредни гейма.жалко,превъзходството и доминацията на федерер продължават.дано поне на мастърса да стане нещо различно

 

Федерер ми беше много симпатичен преди, но откакто почна да бие наред не го харесвам и аз.

Най-вероятно ще стане най-титулования тенисист в осторията на спорта както е тръгнало. На този етап просто няма кой да го спре. Не блести с кой знае какви феноменални страни на играта си, но е страшно балансиран и постоянен играч.

На Родик пък проблема му е постоянството. Може да победи всеки ако е във форма, но ако не му върви....сигурно и аз ще го бия :D

Link to comment
Share on other sites

ти май гледаш друг спорт ;)

федерер да не блести :blink:

сервизът му варира 180-190км/ч и е доста добре насочен

форхенда-може би най добрия след тозе на сампрас

бекхенд-понеже всички се опитват да му играят на бекхенд,той до такава степен го е усъвършенствал,че е почти непробиваем

на мрежата-достатъчно дабри за завършване волета

 

извод-федерер няма слабо място

Link to comment
Share on other sites

ти май гледаш друг спорт ;)

федерер да не блести :blink:

сервизът му варира 180-190км/ч и е доста добре насочен

форхенда-може би най добрия след тозе на сампрас

бекхенд-понеже всички се опитват да му играят на бекхенд,той до такава степен го е усъвършенствал,че е почти непробиваем

на мрежата-достатъчно дабри за завършване волета

 

извод-федерер няма слабо място

 

Аз много спортове гледам :D

Имам предвид, че няма нещо отличително както е сервиза за Родик примерно.

Наистина е добре насочен, но на повечето играчи е такъв. Поне аз не видях да затруднява особено някой, а за асове пък много рядко може да се говори.

За форхенда се изхвърляш.

За бекхенда....слушаш прекалено много Данчо от Евроспорт :D

 

Май Легопчо беше написал някаква стара военна мъдрост, която накратко гласеше, че тия дето нямат слабо място са слаби отвсякъде. Всеки си има слабо място. Това че на Федерер няма кой да му го напипа е друга работа. За момента няма кой да го спре освен при особени обстоятелства.

Link to comment
Share on other sites

Leper_Messiah, не се обиждай, ама май си срещу всички водещи играчи в даден спорт. плюеш шумахер, гледам днеска си наредил и роналдиньо, сега се хвърли срещу федерер :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Leper_Messiah, не се обиждай, ама май си срещу всички водещи играчи в даден спорт. плюеш шумахер, гледам днеска си наредил и роналдиньо, сега се хвърли срещу федерер :wacko:

 

Ами май има нещо такова :D

 

В интерес на истината не мразя Федерер, просто не ми е приятен.

А Роналдиньо....еми ще ги отречеш ли всички тия неща? Анри е 5 пъти по-полезен играч.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...