Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

Финалът беше просто уникален. Браво и на двамата, отново направиха невероятно шоу, такова кавото само те могат :punk

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това беше най-вълнуващият тенис мач, който някога съм гледал! И двамата са невероятно добри играчи, просто е удоволствие да ги гледаш!

Link to comment
Share on other sites

Рафаа олееее голяям е ,беше време Рожето да си почине малко и да сдаде титлата все пак Надал игра по -добре

Link to comment
Share on other sites

Гледам да се въздържам от коментари, че моите са доста на често и май става досадно. Обаче не се стърпях. Рафа е голяяяяяяяяяяяям :woot . Не мислех, че може да има по-добър мач от миналогодишния финал. Какво ли да очакваме другата година. Хора, не знам дали осъзнавате какво направи Надал: испанец побеждаваа тоталния доминатор в света и на трева, стремящ се завинаги да обезсмърти името си в историята на този спорт, печелейки 6 последователни титли. И е първият от майче '80-та година след Борг, който печели в една година последователно и Ролана, и Уимбълдън. Рафа днес спечели със сърце и изумителна воля, психика и концентрация. Именно заради искреното си желание днес той държи купата, а Роджър - чинията. И си мисля, че много по-голяма геройство сътвори Надал, печелейки тази вечер, отколкото би направил Федерер, ако беше взел 6-та титла. Горкият, беше тотално съкрушен - и наистина изключително тежък удар върху реномето му на безспорен крал на тревата. А за качеството на играта - просто няма думи в речника, с които да се възхвали талантът и техниката на двамата. Страхотна драма, емоция и напрежение - какво ли е да си родител или треньор на който и да е от двамата. По трудния начин, но все пак триумфира. Браво, Рафаеле, завинаги ще те обичам! :punk

П.С. Честито и на Гришата. Днес е изпълнена програма максимум. С болно рамо и половин сервис триумфира чисто - в два сета.

Дано успея да заспя тази нощ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Браво на нащо момче шампион на Уимбълдън.Браво да продължава в същият дух и занапред !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Догодина ли ? Според мен още от понеделник ще имаме нов водач ;). Ако Рафа стигне до финал, няма значение какво прави Федерер... (поне така пише де...)

Link to comment
Share on other sites

тв като стане ще бъде бахо събитието,тоя мръсен швейцарец не е слизал от първото място сигурно от 3 и повече години

Link to comment
Share on other sites

След вчерашния мач Федерер трябва да иде да запали една свещичка, че няма такъв късмет като неговия :angry:

 

 

US Open по EuroSport ли ще го дават, щото май няма да е по диема :-s

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

А ся тука иска да си направим една малка дискусийка като ви питам вас щот и на мен ми е чудно-дали Федерр занижи толкова много резултати основно заради заболяването което му откриха или има и некви други фактори

Link to comment
Share on other sites

А ся тука иска да си направим една малка дискусийка като ви питам вас щот и на мен ми е чудно-дали Федерр занижи толкова много резултати основно заради заболяването което му откриха или има и некви други фактори

 

той спечели всичко без ролан гарос. смятам, че в такъв момент се губи малко или много мотивацията. продължаваш да биеш, но вече ти е все едно - и пари си направил и в историята си останъл. но да не забравяме, че на първо място идва здравето - колкото и пари да има, няма да си ги занесе в гроба ;)

 

смятам, че в най скоро време ще се окаже от активна спортна кариера :)

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е кога ще стане ? Ако се класира на финал, става края на другата, ако бие - в понеделник, а ако падне днес на 18... поне така разбрах, макар че нещо не ги разбирам тия точки.

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво приемаш под изненада. В Синсинати настилката е доста по-бърза, дори и от Торонто, за това тази победа на Джокович не беше чак толкова голяма изненада.

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво приемаш под изненада. В Синсинати настилката е доста по-бърза, дори и от Торонто, за това тази победа на Джокович не беше чак толкова голяма изненада.

Не знам, ама според спортните новини на канала поради загубата Надал няма да излезе начело. Тоя коментатора по Диема друго разправяше :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Излиза бе, само че не този понеделник, а другия... сега това как ще стане абсолютно никаква идея нямам, като по последни новини дори и на Олимпиадата няма да участва...

Link to comment
Share on other sites

Ами врътката май е че когато дойде време за Us Open той има да защитава доста по-малко точки в сравнение с Федерер който имал да защитава хиляда и незнам си колко точки.Ама незнам може да има и нещо друго преди това

Link to comment
Share on other sites

Ами врътката май е че когато дойде време за Us Open той има да защитава доста по-малко точки в сравнение с Федерер който имал да защитава хиляда и незнам си колко точки.Ама незнам може да има и нещо друго преди това
Еми то до US Open има 2-3 седмици, едва ли е това. Много е възможно от турнирите преди US Open, така наречените 'подготвителни'. Там Федерер ако е печелил повече точки (не си спомням дали беше спечелил някой от двата) и за това....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...