Jump to content
BulForum.com

kolko vdigate???


harmonika

Recommended Posts

е ти па са изказа! само 25килограмовите пулове са 8 броя, т.е. точно 200 кила.

и в симфонията вечер не съм виждал някой да кляка с 200 или да прави тяга с толкоз, камо ли да е 90 килограмов. и аз искам да видя :)

imah predwid 4e sa super smeshni diskowete 2 puti po golemi sa ot obiknowenite gumirani,izobsto simfoniqta si e smeshna zala nqma i mnogo mashini

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

be az o6te ot kogato sam po4nal da treniram s moq trenior toi e silov triboec v pri nai tejkite i me trenira6e i tam toi mi kaza da po4nem da trenirame i ot togava se tam si hoda verno diskovete sa malko golemi4ki i kato sloji6 primerno 130-140 kg i izglejda 4e diga6 edva li ne 1000 no tova e otdelen vapros. Ima kyde kyde po dobri zali v pld no kato si svikne6 nqkyde i se tam si hodi6 :) (pone az sam taka de)

Link to comment
Share on other sites

вдигам 10 кг. на кръст и се зарибявам :)

Ха-ха - как бе-то лостът ти е само 20 кила :lol:

 

едит:опа,ти си 93 набор-рано ти е още за тежести ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

аве всички сте големи машини като гледам ебати билдарите майна

67 кила съм и от лег си прая със 70 килца 4-ворка и смятам да да си постава за цел 75- 80 кила бая ще се озора ма с тренировки всичко в възможно

и не е важното с колко помпиш а как изглеждаш

аз нямам намерение да ставам някав голям мазен такъв

в релефа е истината

Link to comment
Share on other sites

Не бях вдигал близо година (с изкючение на 7-8 инцидентни ходения) и сега от две седмици почнах пак и забелязах нещо странно: по принцип за средна част си вдигах с 90-100 а за горна с дъмбели 36, а сега средна - 70-80 с триста зора а горна - с 32... Нещо силата на средна част ми е паднала повече от силата на горна... Друг път като съм спирал за по месец и силата ми е падала с по 10 средна и с почти толкова колкото сега на горна... ;) :blink:

Link to comment
Share on other sites

преди 5 години - 50 кг,

преди 10 години - 70 :lol: шега

70 кг, нормално, 80 не в серииката

Link to comment
Share on other sites

Като започнах преди около 6 месеца-25 :laughing:

Сега си правя серийки с 45-50 :)

А максимално не съм пробвал колко вдигам-предполагам,че около 70 ще мога да бутна един път :P

Link to comment
Share on other sites

Като започнах преди около 6 месеца-25 :laughing:

Сега си правя серийки с 45-50 :)

А максимално не съм пробвал колко вдигам-предполагам,че около 70 ще мога да бутна един път :P

 

и аз като вдигах в началото 45-50 си виках, че ше мога ама да вииш къф зор :)

Link to comment
Share on other sites

Интересна темичка...

Започнах да потренирвам някъде септември 2004...тогава бях 61 кг...175см...гръдната обиколка ми беше 89см :laughing:

Започнах с 40кг на лежанка...за 3,5 месеца стигнах 6-ица с 70 кг...при тегло 65 кг и гръдна обиколка 95см... Не съм тренирал от близо 2 години и половина :bgrin: и сега ако се хвана на лежанката надали ще мога да направя даже 6-ица с 50 килца :wacko: :)

Понякога се хващам че си мисля пак да започна...но така и не става...понеже си се чувствам добре както съм си в момента :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

.при тегло 110кг.

от лег средна част на 180 кг. 3 повторения

клек на 200кг 6 повторения

мъртва тяга на 220 10 повторения.

единици никога не правя, имам страх от травми.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте акъл... от ноември съм зациклил на (няма да казвам колко, че ме е срам) и не мога да мръдна нагоре хич.

Дайте някакъв акъл, как да увелича поне още малко сила и мускулна маса.

С ядене нещо не става - ям ли качвам кила (уж ям качествено), ама сланина. Качих 10, а сега свалих 7, но силата ми не мърда.

Е и една подробност... не съм чак на тия години, на които са повечето от вас, а това сигурно има сериозно влияние.

Сега реших поне да гледам да стана слаб външно. Поне да нямам много закръглености. Килограми съм 75-76 при 177 см.

Link to comment
Share on other sites

Изпаднал си в застой,в който и аз съм изпадал и може би повечето от вас.Има решение на проблема.

Както ти казаха смени програмата си на трениране,също така и упражненията.Тялото ти в момента е навикнало към тази програма и не реагира на стреса.Също така можеш да направиш един месец с креатин.Пробвай това,което ти казах и трябва да даде резултат.

Годините тук нямат значение...

Link to comment
Share on other sites

в какъв смисъл максове? колко, как, честота?

 

Ами макс примерно на лежанка се прави: загряваш две-три серии така че да усетиш че наистина си загрял гърдите и рамената тъй като те се контузват най-лесно при лега, след това примерно ако ще правиш макс с 100 кг, правиш две повторения с 80, 1 минута почивка, едно повторение с 90, 1 минута почивка и тогава си правиш макса 1 повторение със 100 кг...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...