Jump to content
BulForum.com

kolko vdigate???


harmonika

Recommended Posts

Как пък ще загряваш с 50 и дигаш до 60? Супер странно, ще си докараш контузия. Аз загрявам с 20 (лост) и дъмбелчета (мънзърки)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
Реших да ползвам тази тема да питам нещо - някой не продава ли 2 Х 5 кг. тежести за щанга (лост) или откъде евентуално мога да ги купя...кажете и някакви приблизителни цени (В МЕТРО нямат).

Като вариант ще пусна обява и в buy/sell секцията.

 

Мерси...още утре ще проверя...само не схванах онова в червеното по-горе цената на кило ли е...

men me sumnqwa da sa 1,20-1,50,trqbwa da sa nad 2,20lv i to jeleznite dane goworim za gumeni :(

Link to comment
Share on other sites

az puk sam 92 kg. ot leg praskah 100 kogato bqha nai dobrite mi vremena kogato bqh na 15 god... :P sega sam malko po golqm :D i pak sa6tite kilogrami 6tot nqmam mn vreme da treniram seriozno :P i za tova malko sam po nazad sas fitnessa no pri parva vazmojnost zapo4vam pak daje sam zapo4nal ve4e :D :D :D ot tqha prava 200, klek 200 samo lejankata mi e slabi4ka no ima vreme do lqtoto si4ko 6te se naredi :P

Link to comment
Share on other sites

Абе хоАа и аз използвам темата за да ви питам.От къде мога да си зема една лежанка и един лост.Тежести знам от къде ама лежанка ЪЪ :) .Иначе за да не ми е съвсем офф поста ша пиша и аз-

60 кила ги 10 пъти с 3 серийки :) .Иначе съм на 13 :P

Link to comment
Share on other sites

ot tqha prava 200, klek 200 samo lejankata mi e slabi4ka no ima vreme do lqtoto si4ko 6te se naredi :P

пусни някоя снимка да те видим :bgrin: за тяга съм склонен да ти повярвам, че можеш да дигнеш 200, ама клек с 200 + твоите 90 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

в рондото хора които тренират по над 10 години едвам клякат с 200 какъв според вас е шанса и тои да клекне поне 1 път според мене почти нулев леко се е изсилил пича... :P

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо чудно, човекът си е казал че тренира силово трибойските движения, вижте в powerlifting-ipf.com какви са постиженията на sub-junior и junior за да не се удивлявате толкова от тия килограми.

Link to comment
Share on other sites

Според теб нормално ли е да клекне с 200, а на лежанка 100? ;) А, всъщност може и да клекне...ама едва ли ще се изправи повече... :)

Link to comment
Share on other sites

elate v simfoniq nqma problem :) :P kogato kaje6e 6te se sre6nem i 6te klqkame i tqgi kvoto kajete :P daje mislq 4e 6te si napravim 6outo :). znam 4e nikoi ne vqrva no horata koito sa me vijdali da klqkam i da prava tqga 6te go kajat sa6toto, no nali na prikazki vseki e golqm i az moje v mom da se prava na super velik 4e klqkam s 200 no ima samo 1 na4in da se razbere dali tova e isitna ili ne :)

Link to comment
Share on other sites

Кажи, кога ще ходиш на тренировка. Задължително ще дойда да видя. И постни една снимка, за да видя все пак кой си. :)

Link to comment
Share on other sites

kajete ne6to da se razberem da si napravim 6outo ot moq strana nikakav problem :P i se nadqvam naistina da si napravim 6outo i kefa sled tova moje da ideme da piineme :D :D :D 4e sled trenirovka :punk :P

Mn iskam da pusna 1 snimki to daje si imam i klip4e sa me snimali dokato klqkam i prava tqga ama nz kak da gi sloja tuka v neta da moje da me vidi6 moje i da se poznavame pone po fizionomiq :P :P :P, ako kajete kak moga da sloja i snimki i klip4e ot tel 6te gi sloja s udovolsvie :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз щях да ги кача в датата, защото имам акаунт там. Ти ако нямаш, първо трябва да се регистрираш и чак тогава. Клиповете без да имаш някъде регистрация, не знам как ще ги качиш. За снимките имаше един сайт, в който можеш да качваш без регистрация, ама ми се губи името в момента. Затова ти предложих да ми ги пратиш по пощата, пък аз ще ги кача и после ще дам линк тук.

Link to comment
Share on other sites

to v simfoniqta nqma tolkos kila we ,bahti smeshnite diskowe :lol:

е ти па са изказа! само 25килограмовите пулове са 8 броя, т.е. точно 200 кила.

и в симфонията вечер не съм виждал някой да кляка с 200 или да прави тяга с толкоз, камо ли да е 90 килограмов. и аз искам да видя :)

Link to comment
Share on other sites

Пича как ви работи просто не е истина :lol:

 

Имал клипчета,но не ги праща на Runnеr, а иска сам да ги качи,въпреки че не знае как :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...