Jump to content
BulForum.com

kolko vdigate???


harmonika

Recommended Posts

ахахах, не се учудвайте на пича. на един приятел брат му е 6-ти или 7-ми клас, а е по висок от мен. аз съм 190см за сведение :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
Поставил съм си за цел до Нова Година да праа 8-ци с 70.Според Вас дали ще успея.

 

Днеска

12x50

10x55

7x60

4x60

Всичките бяха чисти до долу :)

 

Ами ако тренираш сероизно, най-вероятно ще успееш ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако тренираш сероизно, най-вероятно ще успееш ;)

еми....мисла,че тренирам доста сериозно за моите възможности имам предвид.Хода 3 дена и 1 ден почивка;)) :punk :)

Link to comment
Share on other sites

ходиси редевно дигаи си и няма имаш проблем до нова година трябва може отлепиш 70 най-малко 2 пъти чисто не е нужно правиш гърди 2 пъти пусни една серия отгоре след ония със 60 пусни една с 50 и направи 10 ама бавничко ги пускаи до долу ;)

Link to comment
Share on other sites

ihaaaaa вчера правих гръб и бицепс и по едно време кат озагрях викам ай да пробвам гърди с 70 и напрваих 2 чисти и една с малка помощ.

 

Хмм тва въобще не е хубаво, щото доколкото разбрах без да загряваш без нищо ей така от гръб и бицепс си отишъл да правиш макс на гърди... Така има опасност да се контузиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Хмм тва въобще не е хубаво, щото доколкото разбрах без да загряваш без нищо ей така от гръб и бицепс си отишъл да правиш макс на гърди... Така има опасност да се контузиш ;)

що е....аз вдигах за гръб почти го свърших вече си бях по средата на тренировката и просто направих макс на гърди

Link to comment
Share on other sites

що е....аз вдигах за гръб почти го свърших вече си бях по средата на тренировката и просто направих макс на гърди

 

Ами защото когато мускула не е загрят, не е подготвен за оптималното му натоварване и има опасност от разтежения и скъсвания...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az puk ne sum hodil na fitnes ot 3 meseca. Nqmam vreme. No skoro pak 6te po4na. Kogato bqh vuv vurhova forma na lejanka vdigah 70 kg 4 puti 4isto. Az sum 178 cm togava bqh 64 kg sega sum 67. Poddurjam forma tuka vku6ti. Predi 2 dni napravih 410 licevi opori v ramkite na 4as i polovina. :) Pozaqknal sum i se 4udq dali 6te moga da napravq 2 povtoreniq s 80kg sega. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Той затова казва, че е позаякнал и прави вкъщи лицеви опори. 410 не са малко, само дето в серии по 5 нищо не са :P , не знам по какъв начин ги е докарал за час и половина. Зависи де, може и да успее с 80 кг. Пък дори и само веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Той затова казва, че е позаякнал и прави вкъщи лицеви опори. 410 не са малко, само дето в серии по 5 нищо не са :P , не знам по какъв начин ги е докарал за час и половина. Зависи де, може и да успее с 80 кг. Пък дори и само веднъж.

Ami napravih 13 serii po 30 i poslednata be6e 20 :) Mislq 4e e dobre :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно да си пуснеш една снимка да те видя. Като чета, какво правиш за гърди и за ръце, а за рамо нищо и... :)

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно да си пуснеш една снимка да те видя. Като чета, какво правиш за гърди и за ръце, а за рамо нищо и... :)

V temata za snimkite sum dal linkove.

Eto

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Вторника направих 7 повторения с 90 кила :) много се кефа :) ина4е 1вите дже серии с 80 - 85 :)

браво аз 90 сигурно ще мога да ги преместа от най-горната поставка на долната;)))) е малко се съмнявам свъшност

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Днеска направих 6 повторения чисти с 90 и 3 с 95 :) Не че това е много, но като се има предвид че преди правих сериики с 30 едвам едвам... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тука много маняци има бе,60 кила с дрехите,а вдигат някакви извънземни тежести.Аз вече си мисля,че съм сбъркан.

Айде сега по темата-на фитнес не ходя,най-вече заради мързела,че трябва да отида до зала :bgrin: ,но си тренирам вкъщи,за да не се отпусна съвсем-лицеви опори,дъмбели,чат-пат на лежанка,ако не ме мързи да я вадя.Онзи ден се пробвах и правя 8х65кг без да се моля на последните вдигания щангата да не ми падне на главата,което може и да е добре за ръст 1,83 и 73 кила,демек слаб човек.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Реших да ползвам тази тема да питам нещо - някой не продава ли 2 Х 5 кг. тежести за щанга (лост) или откъде евентуално мога да ги купя...кажете и някакви приблизителни цени (В МЕТРО нямат).

Като вариант ще пусна обява и в buy/sell секцията.

1.20-1.50 новите или поне скоро като ги гледах бяха толкова

има на центъра до магазина за гсм-и вега на малката главна

Мерси...още утре ще проверя...само не схванах онова в червеното по-горе цената на кило ли е...

Link to comment
Share on other sites

1.20-1.50 новите или поне скоро като ги гледах бяха толкова

има на центъра до магазина за гсм-и вега на малката главна

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 65 кг. и правя по 2-3 серийки по 7-8 вдигания на 60 кг. като първо загрявам с 50кг. ама ходя само веднъж-два пъти на седмица на зала, иначе си блъскам вкъщи с гиричките и пружините и яко лицеви опори и коремни преси . Здраво тяло , здрав дух :) :punk Който не се поддържа просто не се уважава ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...