Jump to content
BulForum.com

kolko vdigate???


harmonika

Recommended Posts

emi mina se dosta vreme ot kakto ima toq razdel i nikoi ne se seti da otvori takava tema.aide postvaite tuka koi kolko diga ot:

leg(lejanka),klek,tqga,scot,military press(ramennta presa),bicepsovo sguvane(prav s lost-ako vi kefi i s dumbeli),i kvoto drugo vi se otdava...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
emi mina se dosta vreme ot kakto ima toq razdel i nikoi ne se seti da otvori takava tema.aide postvaite tuka koi kolko diga ot:

leg(lejanka),klek,tqga,scot,military press(ramennta presa),bicepsovo sguvane(prav s lost-ako vi kefi i s dumbeli),i kvoto drugo vi se otdava...

 

Когато тежах 80кг и бях най-зарибен: лег-145, с дъмбели за горна част гърди съм стигал до 8мици с 60 килограмови дъмбели :P , раменни преси-6тици на 90, прав с щанга за бицепс - 6тици на 80, скотово - 6тици на 60, в клека никога не съм гонил килограми, защото в училище тренирах волейбол и колената са ми с травми, тягата не ме кефи и не я правя с много големи килограми, но греба с 150 по 8пъти без фитили

 

@harmonika ти нямали да напишеш някакви постижения B)

Link to comment
Share on other sites

аз съм 52кг.1.76 висока и вдигам 5кг от лежанка.друго не съм правила :lol: !!!!!!!!!! :bgrin: :P :P :punk :punk

 

извинявам се.сега се ядосах.личната ми лекарка ме измери и каза,че съм 1.76,а сега сама се измерих и съм 1.66. :tongue

Link to comment
Share on other sites

аз съм 52кг.1.76 висока и вдигам 5кг от лежанка.друго не съм правила :lol: !!!!!!!!!! :bgrin:  :P  :P  :punk  :punk

За 13 годишна - 1.76 висока :blink: Прати ми на ПМ хранителният режим ;)

 

Аз съм 68кг вече, бях 63 преди 2месеца :rolleyes: От лежанка 80кг., клек 50кг...ама аз не съм много запален. Ходя за тонус B)

Link to comment
Share on other sites

Az zum na 24 g 60 kg i po cial den vdigam koleleta i ramki i ka6oni s razni 4arkaluci.Zakakvo mi e da hodia na fitnes kato fitnesa sam idva pri men :bgrin:

Za mene e dostatu4no 4e vdigam sobstvenoto si teglo ili tegloto na niakoi jenski ekzempliari :lol: Tova sas studenite 6tangi det ti padat na glavata ako ne sa zategnati dobre ne me vle4e.Puk i posledicite sa dale4 po nepriatni :music No mogat da te napraviat po krasiv ot kolkoto si bil predi de :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ami visok sum 1.75sm teja 82kg hodq ot 1god na fitnes nai ve4e za sila , poslednata seriq na lejankata mi e 80kg(4-5 chisti povtoreniq v zavisimost ot slu4aq) dosega nikoga ne sum pravil MAX prosto bavno ka4vam silata i kilogramite estestveno !! :P Klekove ne pravq prosto ne treniram po tozi na4in krakata , murtva tqga rqdko i nikoga s golemi tejesti (vurtq e prez sedmica s nominalna tejest ) . Tva e :)

Link to comment
Share on other sites

ami az sam 1.80 , 73 kila sam ot lejanka digam 75, klakam sas sedemdeset, no rqdko pravq trenirovka za kraka, 6toto hoda i na karate kadeto krakata gi natovarvam dostata4no, biceps prav pravq s dva dumbela po 22 kila, mai tva ne6e deto se pita6e

ako ima ne6to kazvaite da dopalvam

Link to comment
Share on other sites

Emi az sum 1.90 kum 84 kila sum vdigam 110 kg 3-puti. tova e s nai mn deto sum slagal na lejankata. ne sum probval s pove4e ot 110. smqtam 4e moga i 120 ama trqbva da go probvam teq dni. :D

Link to comment
Share on other sites

169 см, 58 кг.

 

само с протеин и креатин

 

върховите ми постижения

 

горна лежанка=65кг х 3п

лег=70кг х 3п

долна лежанка=65 кг х 3п

мъртва тяга=120кг х 3п

клек=60кг х 4п

Link to comment
Share on other sites

Висок съм 175см и тежа 88кила (когато дигнах тези кила за които пиша бях 85кила).

На 23.12.2004г. вдигнах на лежанка :

100кила - 6 пъти ; 110кила - 5 пъти ; 120кила - 3 пъти

Взимах Creatine и ядях банани като луд близо 2 месеца преди този мой рекорд.Също така се стремях да ям min 6 пъти на ден.

Никога не съм се стремял да играя с много големи тежести.Другите ми постижения са :

Гръб(на скрипец) - 120 кила - 12 пъти без помощ пред гърди с фитили

Рамо (с щанга седнал) - 80 кила 8 пъти с помош при оставянето на щангата

Трапец (с щанга ) - 100 кила - 12 пъти с фитили

Всичко това в Jordan's Club.

Link to comment
Share on other sites

Ami teja 77-78kg. i sam visok 180-181cm

 

poslednata mi trenirovka za gardi vdignah 120kg. 6 pati bez nikakva pomosht i o6te 2 pati s malko pomosht - obshto 8 povtoreniq

 

treniram preblizitelno ot 2 godini i nkoga ne sam se opitval da pravq MAX

zashtoto spored men tova e glupavo osven ako ne iskash da pravish samo i edinstveno sila

Link to comment
Share on other sites

viso4ina 1,76 ,kilogrami 56 vdigam 40 ot lejanka 8 pati i 45-4tiri pati

 

klekove s 50 10 pati 3ri seriii

 

mnogo sam razvit v krakata

 

vzimal sam samo kreatin no sega se 4udq dali da ne vzimam L-glutamine

Link to comment
Share on other sites

Visochina 1.77cm

Teglo 70kg

Leg 100kg

Klek 110kg

Ramo 65kg na vilka

biceps 35kg kriva shtanga i prav i frensko

triceps - piramida 22,5kg, kriva shtanga 35kg, kabel 50kg

prasec - prav 90-95kg, sednal 50-75kg

extenziq predno bedro 40kg

extenziq zadno bedro 80kg

myrtva tqga 40-50kg

scripec 65kg

drugi sq ne se seshtam...

a da trapec 120kg bez fitili...

Link to comment
Share on other sites

golemite tejesti samo wredqt na organizma

twa koi kolko diga e samo za gazaria kwa e ideqta

koi kolkoto moje i mu e kef

 

Оффтопик: Не съм много съгласен - по-точно казано вредно е голямото напъване и съответно неправилното изпълнение с неподходящо подбрана за съответния човек тежест ;) Ако говорим за естествен растеж големите тежести и малкото повторения карат мускула да расте като големина/разбирайте маса :) / . Иначе ако говорим за гъвкавост, издръжливост или релеф естествено в играта влизат малките тежести и многото повторения, но няма маса без големи тежести.Това е един от най-важните закони в този спорт. При химиците е различно защото техните мускули се пълнят изкуствено с вода и там тренировъчните програми вече много варират. Май открих топлата вода, а :laughing: :D :)

 

В момента правя чиста петица със 100кг/Лятото бях на 110кг, но пиех креатин и протеин/.Дъмбели за горна част-шестица със 38кг.Клек съм стигал максимум до 110кг, но бях спрял клека известно време и сега не клякам с голяма тежест.

Link to comment
Share on other sites

Като бях във форма.....ех

Лег : 85кг серия

Бицепс: 43кг серия

Трицепс 47кг серия

 

тва е мах в серии по 8 вдигания...по-малко от 6 вдигания не го броя за серия :)

Link to comment
Share on other sites

Rex ot edna strana si praw ama to sie do organizam 6toto

ako ne pie6 himii i si nqkaw 50 kila mokar i 20 godini da blaska6 za masa

malko faidata 6ae nikwa pak i towa naprajenie se dawa na stawite sled wreme 6a po4nat kontuziite koito sa zadaljitelno itaka

 

 

ta izwoda e koito moje go moje :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Максималната серия която направих в Събота от лег ( не бях правил от ....

и аз незнам колко време ) беше 75 кг направих 7 чисти и 2 с форсирани (с помощ ) , не гледам с колко дигам , важното е тежеста да при 6-7то повторение да е толкова голяма ,че едвам да я вдигам ( като се стремя да запазя правилното изпълнение , което не винаги става ) , клек с 50 кг правя 20 повторения без помощ , сигурно мога и още ,но тези 20 повторения направо ме скапват :) . Скот с около 35 кг максимална серия правя 8-9 повторения .Тяга с около 70-5 кг правя 10ка . Преди когато не гледах изпълнение ,а само килограмите на лежанката , правех с 90 кг 4-5 повторения , пусках я до долу ,но ... а бе едва ли съм тренирал гърдите точно така .

@MititU , големи килограми трябва да има ,но толкова големи ,че да може да ги вдигаш правилно за х повторения . Не може да правиш 8 повторения с тежест с която може да направиш 40 повторения и да мислиш ,че градиш мускули .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...