Jump to content
BulForum.com

kolko vdigate???


harmonika

Recommended Posts

Rex ot edna strana si praw ama to sie do organizam 6toto

ako ne pie6 himii i si nqkaw 50 kila mokar i 20 godini da blaska6 za masa

malko faidata 6ae nikwa

eee митак стига бе. нито аз пия химии нито пък ти и не сме по 50 кила :pirate

 

 

едит: има една приказка: маса се прави на маса :bgrin: така че като не хапваш ако ще и всичките химии да изпиеш се тая :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

ми то и аз да зема да кажа колко дигам :D рекорда ми е 120кг 1-ин път. това преди коледа. след това малко си попилях китката и след 1,5 месеца почивка правя серии със 70кгх10, като нямам намерение поне до септември месец да правя силови тренировки :)

Link to comment
Share on other sites

Ей да се похваля дигнах 100 кила от лежанка!!!

е верно че само веднъж ги дигнах сам и след тва ми помогнаха за още 2 пъти, но тва си е успех за мен

 

Между другото надявам се всички осъзнавате, че как изглеждате е по-важно от това колко дигате, щото не мисля, че е много вдъхновяващо да приличаш на малък диван и единствената ти гордост да е че буташ 250 на лежанка

Link to comment
Share on other sites

Tuka samo kato 4eta i se kompleksiram.Govorqt se za takiva kilogrami 4e me zabolqva glavata.Treniram ot 6-7godini i sym obikolil po4ti vsi4ki zali v Plovdiv(v momenta treniram v Simfoniq) i sym vijdal po edin dvama(vyv vsqka zala)koito trenirat s takiva kilogrami za koito razpravqt tuka vsi4ki.Bahmu mamata qvno vsi4ki tiq sa pisli v toq forum. :confused :confused :confused :confused

 

Nikoga ne mi e bila qsna taq maniq za sila(osven v na4aloto).Napravo se pukam ot smqh kogato vidq nqkoi slojil 110-120 kilograma na lejankata i se my4i da napravi edno povtorenie,s dvama deto go pazqt.Nakraq s trista zora gi butne(sys super nepralilno izpylnanie)stane i se ispy4i se edno e postavil nov OLIMPIISKI pekord. :confused :confused :confused :confused

 

Az vinagi treniram s umereni tejesti 176 cm i 98kg no ot lejanka pove4e ot 90kg ne slagam za 7-8 4isti povtoreniq i spored men to4no tova e prvilmiqt na4in za trenirane no vseki si znae.Tova e moqt syvet za tezi koito zapo4vat sega ili o6te sa amatiori.USPEH.I pomnete ne silata pravi razmerite. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ne iskam da obijdam nikogo ili pak da nari4am nqkogo lajec no tazi tema mi se struva kato sa samohvalci ( pak koito nqma s kakvo da se pohvali vinagi moje da si izmisli ne6to :) nali taka ? :P ) za tova iskam da vi kaja 4e tazi tema e naistena bezmislena osven ako nqkoi ne e iskal da se poizfuka malko :) e v tova nqma ni6to lo6o osobeno ako ima s kakvo ( i az sam go pravil i to 4esti4ko :) )

edinstvenoto koeto iskam da kaja e 4e apeliram vsi4ki vi da pomagame koito s kakvoto moje na mom4etata koito sega se zahva6tat s fitnesa az li4no priemam vaprosite na vsi4ki izprateni na pm (zadaljitelno ) i 6te napravq vsi4ko vajmojno da vi kaja po ne6to cenni4ko

iskah da kja 4e az li4no ne obi4am fukaneto i malko me drazni temi4kata nadqvam se da ne sam obidil nikogo no az govorq tova koeto 4uvstvam vinagi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

az vdigam 60 max

izobshto ne se napyvam

:)

a ne mi i trqbva

 

a btw da vi kaja lichno sym vijdal na dva pyti pred men kak skysaha gryden muskul edni momcheta taka che da vi kaja kato go vidite na jivo pochvate da mislite malko povechko zatova zashto se napyvam i kakvo shte promeni tova v jivota mi, ne che vi razqsnqvam neshto ama vse pak nqkoi go pravqt za tonus a drugi za systezaniq i ako ne go pravite naistina za systezaniq s dietite za 1500 lv na mesec ne si stryva da se napyvate vyobshte

Link to comment
Share on other sites

teja 80 kila na 17 god

leg-90(no mislq 4e ako potreniram malko po intenzivmo moga i 100 da otpera)

klek-190kg

tqga-190kg

za biceps 4esno gledam da si naprava po relefna raka ne kolko nai mn 6a digna

ramo gledam da mi e po relefno a ne da digam kolkoto moga pove4e

za tqgata vinagi kogato otida na fitness i prava grab vinagi ama vinagi prava tqga na 100% max i kraka vinagi maxa prava

tva e ot men

Link to comment
Share on other sites

някаде 1,80 съм

 

лег 110 :sick

бицепс с права щанга - 60 - серия

трицепс френско - 70 - серия

трицепс лег - 80 - серия

гръб чукове(гребане с щанга) - 120 - серия

трапец - 160 - 8пъти :D

 

ами в общи линий тва е ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз сам 67кг 1 80см тренирам от година и половина и през това време сам качил 16кг представете си как изглеждах преди товя!Сега вдигам 60кг от лег за бицепс със прав лост вдигам 45кг трапец 100

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 78кг, тренирам от 3 месеца, качих 8кг за това време. От лег серии със 70кг правя, но не съм пробвал колко ще вдигна мах. Предполагам 80кг.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...