Jump to content
BulForum.com

kolko vdigate???


harmonika

Recommended Posts

Хе, това ли значило обратна пирамида?Аз ходя от 3-4 месеца с един пич да дигаме и той вкарва малко химия и има достатъчно енергия и прави следното, като го нарича обратна пирамида:Прави една серия с 80кг, веднага след това, дори той не става от лежанката, му махам 2 десятки и прави още една серия с 60, след това махам още 2Х5 и прави още една серия с 50 и вече е гроги, даже аз му помагам.

А колкото до това, което ти споменаваш, това не се нарича обратна пирамида, а изпомпване(поне аз така го разбирам).Аз го правя примерно за трицепс(и не само).След като си направя 3 серии френско разгъване от лег, веднага след 3-тата слагам по леки кила, променям малко хвата(разширявам го) и почвам да блъскам докато откажа.

Само тва, че приятеля ти вкарва химия и вдига 80 ми говори достатъчно колко разбира и колко опит има... Той ако иска може да си ги нарича и акани серии, тва не значи, че се казват така... Както каза harmonica тва се наричат drop серии, някой го превеждат спускащи, падащи серии и т.н. Супер серии се нарича когато правиш последователно (без или със много малка почивка) серии за антагонистични мускулни групи (бицепс-трицепс; гърди-гръб; предна-задна част на бедрото)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Ем вдигнах 65 и след тва ме беше базе да пробвам ,но след 1 седмица ще пробвам да вида;)

 

 

 

Edit:иХааааа успях да вдигна 70 веднъж;))

 

 

Междудругото как е по-полезно според вас.....да права 4 серии по 8 повторения с 50кг или да права 8 серии по 4 с 55кг??:)Рр Това става дума за права лежанка.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че имаш предвид хоризонтална лежанка...Най-добре е да правиш пирамида: примерно започваш 45-10 пъти;50-8пъти;и два пъти 55по 5-6 пъти...(пък ако стигнеш и до 60 ще е още по-добре, ама тряя да можеш д аси го дигнеш поне 4-5 пъти сам и още 2-3 с помощ)

 

Имам въпросче към Stenli: колко си висок?

 

И още едно към harmonika от колко години тренираш и зобил ли си?

Link to comment
Share on other sites

15 години, 180 см висок, ~70 кг... от 3 седмици ходя на фитнес, 1 от тях е изпуснах(в друг град бях).

От лежанка рекордните 20 кг :D

Link to comment
Share on other sites

15 години, 180 см висок, ~70 кг... от 3 седмици ходя на фитнес, 1 от тях е изпуснах(в друг град бях).

От лежанка рекордните 20 кг :D

Хаха нормално!!! ;) Догодина пак ще говорим!

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че имаш предвид хоризонтална лежанка...Най-добре е да правиш пирамида: примерно започваш 45-10 пъти;50-8пъти;и два пъти 55по 5-6 пъти...(пък ако стигнеш и до 60 ще е още по-добре, ама тряя да можеш д аси го дигнеш поне 4-5 пъти сам и още 2-3 с помощ)

 

Имам въпросче към Stenli: колко си висок?

 

И още едно към harmonika от колко години тренираш и зобил ли си?

pF ti go razdavash bati mutaciqta;)))

15 godini,a 180 sm i 70 kg;))

Link to comment
Share on other sites

15 години, 180 см висок, ~70 кг... от 3 седмици ходя на фитнес, 1 от тях е изпуснах(в друг град бях).

От лежанка рекордните 20 кг :D

xixi

кога и аз бех така

успех малко приятелче и добре дошъл в клубЪ ;)

Link to comment
Share on other sites

аз не мога лъжицата да дигна,вие за 35 кила и някви 10 повторения ми говорите! :woot

Не,сериозно - дигам 45 - 5 повторения! - слаП съм! :D

Link to comment
Share on other sites

Значи когато тренирах. Преди 3-4 месеца беше следното: ЛЕЖАНКА, 2 повторения с 110кг. Иначе 5 серии с 60кила по 15 повторения. Пълен Клек с 80 кила 11 пъти 5 серии (мн ми е зор тва упражнение но няма как мн е полезно за цялото тяло) На 22 години съм когато тренирах бях 83 кила сега съм 75. Но и сега да ме сложиш на лежанката без загрявка сте дигна 100. :P

Link to comment
Share on other sites

К'во да ви кажа може би съм един от най-малките(15) ама ша ва затапя всичките :P АЗ вдигам цели 35 кила от ЛеЖанКа.Да има някой да ми се противопостави?? :) :woot :lol: ( :cry )

 

EDIT:Да допълня.Правя 4-5 серийки х 10 вдигания.Машинаааа :throw:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ходя на фитнес от някаде средата на лятото скоро несам се мерил но сам някаде ~70-75кг ~180см

от лежанката вдигам 70кг, правя 3-4 серии с кила 40х10 пати :) пп. 16 год :P

Link to comment
Share on other sites

ходя на фитнес от някаде средата на лятото скоро несам се мерил но сам някаде ~70-75кг ~180см

от лежанката вдигам 70кг, правя 3-4 серии с кила 40х10 пати :) пп. 16 год :P

 

wellcome to iron game

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
аз съм на 15години 193см 95кг с рака 43см и лег 110кг

силата ми е в раменете 10 пов с 70кг

чукчета с 100кг 12 пов

:devil :devil :devil

 

Машина,машина!!! :woot Да не се майтапиш?15 години? :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Снимки?15 Години,2 метра,100 кг...Да не си сменил местата на цифрите та да се окаже 51 :lol:

Все пак...браво дано има повече хора като нас да се занимават със спорт...По-добре да си дават парите за ядене и хр.добавки,отколкото да си зимат здравето,с фасове,да се наливат кат шалтици,да са дават с 1 кило кафе на ден,сори за оффтопика,ама не се здържах :)

Link to comment
Share on other sites

то наборите след 86 няма се изненадъм и толкова да дига все пак радияцияте показва последствията си в следващите набори ;)

 

:ph34r:

 

а от колко години дигаш и колко пъти на ден ва я каи малко си направим извода

 

 

а относно дигането ти може да дигаш толкова ама има различно дигане за едни дигане е даги отлепи от стоиките и дая остави :)

а за другите си го знаете ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...