Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

тая по музика мноо тъпа ле .... супер яка пиеска щяхме да праим от класса

и тая вика 4е нямало послание .... па4а проста дебела ...

 

и утре некъф измислен ден на таланта , като си спомня миналия клко мноо смях  мноо смях стааше едни пи4ове от класа играха некви пяници и са разцепих  ...  ща видим ко ша е утре

 

на д клас маи ше е яко

 

Димо да си употребявал нещо преди да пишеш тва :) Стегни са малко. И карай полека.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

ле ари да не ми говориш така а?

ти заниш ли кои съм ле ол ... наш ли ко тренирам ле :D

*

и се пак тва не е 4ат моеше да си ме напсуваш по скипето

"по улицата кра4и кака дора , с дупето си пленява си4ки хора

и рещаваме за в 4ас туи е работа за нас сашо мустафа асен и аз "

Link to comment
Share on other sites

Последно в 10 почва , или в 10 трябва да сме там , а то да започне понякое време ??? А и още 1 нещо : Синдикалния нали е до Лъкито или го бъркам с нещо друго  ???

бтв: Къде ми е пергела ве  :tongue  :P базикам се естествено ;) :zzz :lol:  :lol:

ако ще участваш - 8 часа трябва да си там иначе в 10 почва. Между другото ще има и яки работи, не всичко ще е глупаво

Link to comment
Share on other sites

ако ще участваш - 8 часа трябва да си там иначе в 10 почва. Между другото ще има и яки работи, не всичко ще е глупаво

Аи на бас ,че не говори за себе си,щото друго ми викаше ,хихихи :) Ей, Митак ,само зарад теб ше ходя,хахах :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

деня на талантеца беше интересен леко беше фул такаче аз се заковах зад сцената там беше интересно даже ме хванаха на работа да места реквизит но нали съм добър човек не мога да откажа та и на сцената се мернах иначе нещо тва дето го гледах не беше некво много смях хубаво беше на 9е клас правиха сцена от Кръстника и на 10г(нз само тяхно ли беше) там те разиграваха неква сцена от тартюф но иначе немаше смях като цяло миналата година във военния клуб беше по-весело можеби щото очастваха по-големите и прайха шоу но все пак не беше зле и сега :)

Link to comment
Share on other sites

деня на талантеца беше интересен леко беше фул такаче аз се заковах зад сцената там беше интересно даже ме хванаха на работа да места реквизит но нали съм добър човек не мога да откажа та и на сцената се мернах иначе нещо тва дето го гледах не беше некво много смях хубаво беше на 9е клас правиха сцена от Кръстника и на 10г(нз само тяхно ли беше) там те разиграваха неква сцена от тартюф но иначе немаше смях като цяло миналата година във военния клуб беше по-весело можеби щото очастваха по-големите и прайха шоу но все пак не беше зле и сега  :)

ако беше останал до края щеше да се смееш

 

PSYCHOSIS сажалявам тва там е грешка. искал съм да напиша "ти" , но е излязло само "и"-то

Link to comment
Share on other sites

Toя ден на таланте си беше пълна боза (то като се замисля кой ли не е бил...). Толкова безсмислици за 3 часа едва ли съм чувал преди ( с изключение на предишните дни на талана де).

Е все пак имаше 2-3 хубави работи, но за толкова време толкова малко за което да си струва да се остане... добре че ми е за последно...

Link to comment
Share on other sites

Митак,вие убихте змея с краставица :) много смях беше.....ама най-се размазах като ицо пееха и после като пяха "нещо лирично" ,разправяха ми че парашкевица е махала с ръце нон-стоп :) иначе на 10ж ...дето бъзикаха рекламите беше много добро :)

Link to comment
Share on other sites

Митак,вие убихте змея с краставица :) много смях беше.....ама най-се размазах като ицо пееха и после като пяха "нещо лирично" ,разправяха ми че парашкевица е махала с ръце нон-стоп :) иначе на 10ж ...дето бъзикаха рекламите беше много добро :)

danke

Link to comment
Share on other sites

Беше готино :))) На мен ми харесаха мнооогоо работи :) Най-вече на г клас и от песните -2те на метала, който завърши миналата година, Явор май се казва ... :punk

Link to comment
Share on other sites

Ave zariben si beshe. Samo da si nahasen da gledash. I ako zabelqzahte taq godina mai propusnaha da izpeqt na Titanik pesenta( :D Blagodarq ti Gospodi). Ina4e imashe mnoo buzi, kakto winagi, ma i qki halwi sa namiraha ve maina.

Link to comment
Share on other sites

Представи 2 авторски и на Sting - Shape of my heart :))) беше много добре!

Link to comment
Share on other sites

Аве не мога да кажа че беше нещо много впечатляващо. Имаше едно-две добре направени неща, но повечето просто :sick .

Особено когато изобщо не разбираше кво говорят тия на сцената.

Link to comment
Share on other sites

Представи 2 авторски и на Sting - Shape of my heart :))) беше много добре!

 

Ебати не съм го виждал от бала...да беше казал, че ще свири да му хвана баса, че само се излага с това CD, дето го пуска, а иначе свири готино...

Link to comment
Share on other sites

Basi, a men kak me e qd, 4e ne mojah da doida na toq talaaant.... Na Xerosis moga da mu kaja, 4e Broadway ne e v BG i ne znam kvi sa mu kriteriite za den na talanta, ama qvno sa mnogo zavi6eni... Ili moje bi e slojnokonstruirana visokointeligentna kulturno bogata natura, deto na prostotiq se ne kefi...

Ta mnogo syjalqvam, pak kazvam, ei go i Gosho ne e bil da razkaje ot pogleda na 4ovek vrql i kipql v dnite na talanta :).... (ama koi da prai kolokviumi po biohimiq.....)

Dano da e bilo qko, vijdam ima dovolni, demek osy6testvila se e priemstvenost :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...