Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

ае часовете на Кръстев са забавни по-яко е от история или биология или квото и да е весело е пък и историите му понякога са интересни днес например говореше нещо са ефтаназията и беше интересно пък и като разправя как е бил "монах" или в лудницата е шоу :)

Link to comment
Share on other sites

"...Когато бях в лудницата..."

Link to comment
Share on other sites

ем мани мани мен за "монаха" повече ме кефи щото нали абиция имал да стане Папа нали има връзки (е тва го каза в кръга на шегата) но ме изкефи :)

Link to comment
Share on other sites

Дилгерова сме я правили луда,не можеше да си поеме дъх от нас,ний още от първия час кат разбрахме че е простичка не сме спирали да й се качваме на главата.Милата тя даже не можеше да се ядоса като хората,само се изнервяше и кат се разплюе наляво на дясно -най-комичната гледка ! От една страна отново искам тя да ми преподава за да настане безспирно шоу ,ама от друга ми е гадно защото така сме я нареждали че просто си сядаше на бюрото и мълчеше до края на часа.(веднъж след 20 мин. караница с госпожата дали даправим контолно,най-накрая секи извади по един лист,ама и още нещо - учебникът. и ето тя вече се ядосва зима от първия срещнат ученик пособието ,а той епически й го дърпа от ръцете с думите"чшшшшшт ма ти ли си давала пари за него",а да не говоря и с какви неща сме я замерввали.Просто другаря Ленин не и е достигнал психическото развитие

"...Когато бях в лудницата..."

"....Кво се смеете,аз съм бил в лудницата ,да,да......"

Link to comment
Share on other sites

аре ве хора темата умре дайте нещо да обсудим :) например кво хмм ко ще кажете за учителите по физическо :) мен тая дето ни е на нас си ме кефи Барбулова нали е и Олимпийска Шампионка и 2ра на Европейското в Русия по гребане ако не греша такаче уважавам е пук и добра иначе другите изглеждат некви злобни :)

Link to comment
Share on other sites

то освен нея други яки няма

 

ха-ха-ха... Андрю Милев бе брато...дебелакът с злоба,ама и с чувство за хумор. :allien Даде на един от нашия клас препоръка и после му казва: "Ти миналата седмица не дойде на тренировки по волей и ся аз ше се обадя навсякъде, дето си я пращал тая препоръка да им кажа че е невалидна, че нещата дето съм ги писал вътре не са валидни.... ":devil

 

как да не го съжалиш тоз' Дебелко....

Link to comment
Share on other sites

ха-ха-ха... Андрю Милев бе брато...дебелакът с злоба,ама и с чувство за хумор. :allien Даде на един от нашия клас препоръка и после му казва: "Ти миналата седмица не дойде на тренировки по волей и ся аз ше се обадя навсякъде, дето си я пращал тая препоръка да им кажа че е невалидна, че нещата дето съм ги писал вътре не са валидни.... ":devil

 

как да не го съжалиш тоз' Дебелко....

 

Мильо е лудница... Като бях на съдийския курс и трябваше да ни учи на командите и на английски и на отсъжданията... То не беше "дилей орминг" (delay warning), то не беше "коч" (coach)...голяма работа е Милев. И реално хич не е злобен, даже понякога се притеснява като се разкрещи много. Просто си е избрал имидж, с който му е по-лесно...

Link to comment
Share on other sites

Eneva e extra, nai-dobre e s neq da se hodi na more, ( ako oshte se naviva ) na Gosho Kydraviq blagodarq mnogo za milite dumi, m/u drugoto i az zabelqzvam, che daskalite predi moje vsichko, nali, da sa ni ebavali, ama sega mnogo ni se radvat kato ni vidqt... Men lichno Stiocheva ( a.k.a. Grozdanka; Sheherezada - poneje razkazvashe uvlekatelno, tiho i monotonno i zaspivahme; Ah tazi Mary - zaradi absurdnata pricheska vednyj... ) mnogo me obicha i ne samo, che me razpozna na koridora, ami i pomneshe, che sm ot "E" klas, pri polojenie, che mi e prepodavala predi 4 godini, pak kazvam - 4. I osven tova e mnogo po-dobre ot Baba Sula, koqto sha vi iznasUli vsichkite, ako moga taka da se izrazqi, nqma da znaete otkyde vi go e izSulila ( za Suleva stava duma, koito ne znae - shte razbere..... kyde zimuvat racite ).

A za aktiorskite mi darovaniq - ne e vajno imash li gi, vajno e da pravish show, ili kakto otdavna veche se izrazqvame ( osobeno sred kolegi, medici ) - da ima SHOL ( ako nqma choveshki i teleshki stava ). Shtoto publikata na denq na talanta e kato v dreven Rim - iska hlqb i zrelishta i poneje ne mojem da kupim na vsichki sandvich s shunka ot Marian, davame zrelishta, a takiva pokrai nashte scenki vinagi ima. A i ne e malko da izlizash pred cqloto daskalo i da si repetiral ima-nqma 2 pyti, ot koito ediniq dnes sutrinta, za meze na vodkata, i pak da si dokarash scenkata dokrai, shtoto pri nas nikoga ne e sigurno dali izobshto shte finishirame i tva si e svoeobrazen uspeh (minalata godina edin Ivan a.k.a. Kestena, taka se natrqska predi edna scenka, che se spyna i padna na scenata...) Mnogo qsno e, che ot sujeta moje i ne vseki da razbere, ama to i nie ne vinagi sme go razbirali, PROSTOTIQTA SE HARCHI, BRATQ!!! Prosto bqhme nabarali pazarnata nisha... V toq red na misli, pravete scenki na BG-ezik i izpolzvaite poveche rekvizit!!! - bradvi, kvoto se setite...

A inache ne moga da iztyrva da pohvalq i samiq GeorgiK, za negovite ne po-malko ( poveche ) profesionalni izqvi na podobni forumi s negovata grupa, s koqto sviriha dobre i kachestvena muzika, no nito ozvuchavaneto vinagi e bilo na nivo, nito pyk auditoriqta e bila gotova za toq kulturen zalyk, no vseki tvorec da izrazqva, kvoto chuvstva! Ta toi e skromen i nqma da si kaje sam, ama e sviril ne na edin i dva dni na talanta ( moje bi na tri :))

Aide, obqvqvam nagrada svetovno priznanie i burni aplodismenti za tyrpenieto na tozi, koito mi e prochel "postata" chak dotuk, predpolagam, che nqma da e poveche ot edin chovek...

P.S. Goshe, dai da se organizirame i zaedno da posetim naistina daskaloto, a?!

Link to comment
Share on other sites

Ние тука го обърнахме на хвалби а? За ляба и зрелището никой не може да ти го отрече батка - имаше зрелище, та чак преливаше...което си прав, че за тая аудитория беше къде-къде по-добро от нещо по-професионално...може би съм прекалено маскимален в тая насока... Както и да е, аз викам другата седмица да мина през даскалуту...или там като станат 12ти клас втора смена, че не ми се става толкоз рано, а другите слабо ги познавам... Навитак? Днес видях Дельо...имаш много по-здрави...

Link to comment
Share on other sites

Mersi na tezi, deto sa mi procheli predniq post, na tOtal, moga da kaja, che poznavam edna Mariq, deto e zavyrshila minalata godina ruskata, vikat i Djudja, shtoto ne e mnogo visoka, kosata i e bila i rusa ponqkoga, nared s okolo 48 drugi cvqta, ako tvoita otgovarq na opisanieto, moje da te svyrja s taq, deto az q znam.

Sys Delio sm vseki den, toq chovek e bolna hava i vsqka srqda mi pishe zadyljitelno SMS-i po vreme na lekciqta po biohimiq... Ne e redoven, kazvam ti, Goshe. Az nqmam protiv da otidem drugata sedmica do daskalo, po princip, shte go obsydim tam, kydeto ne se mylchi ;)))))

Drugo kvo... Stefcho Krystev ili Leniniq Steve Austin e nomer edno, beshe mi klasen poslednata godina, na bala v Novotela ( po starite pomnqt ) go podhvyrlqhme nad glavite si... Malko sa takivata momenti v jivota... I za Nona, samo hubavi neshta, nali Goshe ;))))))))))))

Malko meki chetki ot Teteven da vnesem, ne moje samo da se plue :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Аз бях едно време в ЕГ и още ме е срам за това..казвам се Велко, бях в Г-клас... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Spor nqma, Goshe, sega dvama ot toq klas ( "G" klasse - 2004 ) sa mi v kursa - Delio ( also UNknown as Ivan ) i Hera ( also UNknown as Ilian ) i dvamata sa... nali... Ot "G" klas :sayjin :pirate :ph34r: :woot :ghost :bgrin: :allien :wir :punk ... i aide da ne gi klikam vsichki :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...