Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
Ех, тоя Г-клас...муцка беше...

явно веднъж на 5 години има по един много як Г клас който остава в сазнанието на даскалите, макар караминев да казва 4е сме първите

както и да е сега сме ние :D

Link to comment
Share on other sites

....ако караш един час с 8г(нас) ще видиш че определено даскалите ще ни запомнят  :D

 

Death_rideR tva e vqrno ne se o4udvai

Osobenno po matematika e mnogo veselo :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Ne znam dali nqkoi znae za G-ja Gadjeva ama gorkata jena za6to sa q slojili da prepodava izob6to ne mi e qsno.Tq ne razbira i GRAM matematika.Imame v klasa edin pi4 ot MG-to i toi znae pove4e ot neq. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Death_rideR tva e vqrno ne se o4udvai

Osobenno po matematika e mnogo veselo  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Ne znam dali nqkoi znae za G-ja Gadjeva ama gorkata jena za6to sa q slojili da prepodava izob6to ne mi e qsno.Tq ne razbira i GRAM matematika.Imame v klasa edin pi4 ot MG-to i toi znae pove4e ot neq. :D  :D  :D

Майстора не се брои (нали е от мг-то :) ) пък май никои не я знае (нова е ) но ако видите проскубан мики маус да знаете че това е нашата любима госпожа по математика :music

Link to comment
Share on other sites

Майстора не се брои (нали е от мг-то :) ) пък май никои не я знае (нова е ) но ако видите проскубан мики маус да знаете че това е нашата любима госпожа по математика  :music

Хахха виждала съм я тая.На мен ми преподава другата,ама който и да питам на Гаджева и вика Мики Маус.Преди не знаех що така и викат ама като я видях всичко ми се изясни. :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

@Nightwolf как се казваше колумбиеца от вашия клас?Пуерториканеца май са казва антон ама другия не го знам...

 

Da de mai na Anton mu vikat i Kolumbieca i Poerturikaneca :D

Ili ne6to se barkam

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Вие, зайчета, явно не знаете какви класове и индивиди е имало преди вас :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вие, зайчета, явно не знаете какви класове и индивиди е имало преди вас  :rolleyes:

мда явно не знаят... а теб защо те е срам че си бил в ЕГ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Поради редица причини :unsure: Може би най-важната е, че бях в една институция, където властваше АНАРХИЯ, начело с батко ви Караминев, към който имам...така да се каже...не много добри чувства :starwars: :angry1 Като махнем голяма част от учениците и една адски малка от учителите (2-3ма) всичкото останало не става и за боклука :unsure: На думи наистина е елитна гимназия, но само на думи...е махнах се (махнаха ме) в 10ти клас от там (не ми се разказва защо, много е дълго) и отидох в ГХП "Св. св. Кирил и Методий", по старому Благоев ..... трябва да ви кажа, че като институция, управление...абе нивото е МНОГО над това на ЕГ, поне по онова време беше така, сега не знам, но до колкото познавам ония капут Караминев май май никога няма да се оправи, поне докато тоя е директор. Единственият свястен до ОГРОМНА степен човек в ЕГ е Нели Нончева, на която един ден спокойно и с удоволствие мога да й издигна паметник - прекрасен психолог, изключително разбиращ човек, който си върши работата по най-добрия възможен начин... :)

Link to comment
Share on other sites

моето мнение за Караминев е леко РАЗЛИЧНО. Доста разбран човек ми изглежда, върши си работа добре, ако не го правеше нямаше да е директор толкова време ся тва че ти си имал проблеми с него не значи изобщо че той е лош директор верно има неща, които могат да се подобрят но то не зависи само от него бих казал че е човек на място и че си върши работата както трябва мисля че е един от най-свестните директори в Пловдив от това което чъвам а и от това което знам защото до определна степен съм запознат с някои други директори такаче "гласъвам" за Караминев с 2 ръце !

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Хаха..добре, а я ми кажи колко пъти си разговарял на 4 очи с него? По какво съдиш, че е разбран? Не мислиш ли, че за да е толкова време директор значи анархията е на лице? Влизал ли си в кенефа на първия етаж наскоро?

Не ми се искаше да го разкавам, но като гледам нямам избор...

Та...в подгответо аз бях наистина ужасна лигня, супер простотии правих непрекъснато..почти всеки ден бях при него...разбираемо ме намрази, както и аз него. Но след това в 8ми клас се промених драстично, цяла година не се чу за мене, това Нончева ми го каза. Наистина съжалявах за държанието си предишната година и им го показах. Да, ама Караминев явно не го забеляза и продължи да ме държи отговорен за почти всяко нещо, дето ставаше в даскалото, щото нали бях станал черната овца...

В края на 9ти клас (последния месец) класната ни излезе в болнични и на нейно място сложиха едно педалче на име Иван Иванов. Та въпросното педалче с първото си влизане в час направи всичко възможно да го намразим до крайна степен, и явно беше слушал за мене, защото бях първия, с който се заяде...защото съм бил влезнал в час около 10 сек, след като звънеца би :unsure: Както и да е, случи се, че тогава бях с 29 2/3 неизвинени, а на 30 оставяха на 3 изпита...та имахме час по физика при Апостолова и тая взе, че ме изгони от час за това, че съм бил подсказал на един, дето го изпитваха на дъската...е, реших да се прибера, да кажа на майка ми и тя да иде до личната ми лекарка да вземе бележка за целия ден, така щеше да се извини и това отсъствие и щях да си бъда пак на 29 2/3. Така и стана, но същата вечер се обади Иванчо (в 11 вечерта) и заяви на майка ми, че нямало да ми вземе бележката, защото той ме бил видял, че съм в перфектно здраве :blink: Нетипично за майка ми тя му тегли една много мазна българска и му трясна телефона :) На следващия ден имахме ЧКР и аз му дадох бележката, естествено той ми я върна и казваше нещо от рода на ".....аз вчера говорих с майка ми....", а аз му отвърнах мънкайки си под носа "...ако ще с баща ми да си говоил..." .... е тъпото беше, че той реши, че го заплашвам с баща ми :huh: :blink: Абе стана голяма разправия, много нерви хвърлих по тоя ******** в крайна сметка ме предложиха за ПРЕМЕСТВАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА В ДРУГО УЧИЛИЩЕ. Чудно как с МНОЗИНСТВО беше прието това наказание, като се има предвит, че 3ма даскала (няма да казвам имена) ми бяха като приятели...явно този така добър директор-светец Караминев им беше шушнал нещо...

Добре, по закон когато ученика в гимназия с профилирано изучаване на някакъв предмет, както бях аз в ЕГ (немски), то директора е ДЛЪЖЕН да му намери училище, с максимално доближен норматив от часове по въпросния предмет (имаше право на няква разлика от 10 часа май) - е такова беше Благоев :) Мина едната година в Благоев, цялата лятна ваканция майка ми оправяше документите по прехвърлянето ми в ЕГ с Нончева, защото батко ви Караминев не се яви до 13ти Септември, Петък....тогава майка ми беше да вземе някакъв документ и да го занесе в Благоев, когато Вальо и заявил "брей, че аз не съм го приел тука, ще държи приравнителен изпит!". Значи първо: деня е 13ти, Петък...след два дни почва новата учебна година, а тия два дни са Събота и Неделя.. :huh: Кога ще се назначи комисия, квестори, ще ми бъде даден конспект...изобщо кога ще уча за изпит...никой не разбра... :unsure: Второ: по гореспоменатия закон аз трябва да се върна без никакъв проблем в ЕГ, защото норматива от часове по немски ми беше точно с 8 по-малко от тези в ЕГ, а допустимата бройка е 10 :huh: Демек Вальо ми каза "мекия, няма да идваш тука!!" Сами си правете изводите каква душичка ви е любимия директор и подобава ли такова държание на толкова интелигентен и възпитан човек, какъвто той несъмнено е :pirate :angry1

 

П.П.: много голяма част от подробностите ги съкратих, особено за скандала с Иванов за бележката :ph34r: Във всички случай на конфликт между мен и Караминев Нончева ме защитаваше до последно...

Link to comment
Share on other sites

Phoenix, най-добре първо си оправи правописа и на български, и на английски, за да не ни е срам и нас че сме учили в едно даскало с теб. Язък дето си учил в английската като не знаеш, че bear е неправилен глагол. ;) ("...from the ashes it`s borned to be free..." ... друг път)

 

А това, че си имал проблеми с управата - никога не може всички да са доволни от нещо, а и ти явно си предубеден.

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Phoenix, най-добре първо си оправи правописа и на български, и на английски, за да не ни е срам и нас че сме учили в едно даскало с теб. Язък дето си учил в английската като не знаеш, че bear е неправилен глагол. ;) ("...from the ashes it`s borned to be free..." ... друг път)

 

А това, че си имал проблеми с управата - никога не може всички да са доволни от нещо, а и ти явно си предубеден.

 

 

:laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Phoenix сега ще ти разкажа историята на нашия клас. Защото мисля, че ще ме разбереш. Когато са ни приемали в английската родителите на всеки един в тоя клас са използвали какви ли не връзки за да ни набутат при госпожа Главчева, защото били чували, че тя е най-добрата, бла-бла, дрън-дрън... и така се събираме клас абсолютни лиготии, благодарение на болните амбиции на родителите... яко,а? Простотиите и мизериите, които сме правили ги помнят всички даскали и... абе тва е друга история. Идеята ми е, че след подгответо любимата ни класна разказва на всички какви сме диваци, как с нас не може да се работи, че трябва изключително много да се внимава с еди-кой-си, еди-кой-си и мен, а и Простакевица Динчева и оная по рисуване й пригласяли и като цяло ефекта е много кофти. Отиваме нии вече 9 клас в голямата сграда и всички даскали супер предубедени, че с нас не може да се работи и се държат все едно току що са ни пуснали от затвора :wacko: и просто квото се случи - 10г са виновни, а и как се изкарват високи оценки при тва отношение... Само че ние имаме един плюс пред теб - нии простотиите ги правим всички заедно, и не могат да ни изключат целия клас, а ти както разправяш, май си бил сам и на караминев не му е било особено трудно да ти прави мръсно

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Да, защото аз си правих кефа и си живях живота, докато 98% от всички останали бяха някви тъпи зубари с девствени мустаци и учиха като ненормални, а аз хем си учих, хем си правих шоуто...ама май последното не се хареса на много хора...може би заради завист... :unsure: Така аз станах доста известен в даскалото (не,че съм го искал), зад гърба ми се говориха всякъкви комплексарски историйки...например, че съм бил еб*л даскалката по Геоградия в кенефа :blink: За едни бях ненормален, за други просто луд, за трети едва ли не идол...а аз просто си гледах кефа и удоволствието :)

За оная шунда Динчева няма да коментирам, само ще ви кажа, че в ПОДГОТВЕТО ме остави на поправителен по музика :laughing: :huh: :bgrin: С оная "БОРИМЕЧКАТА" по рисуване не съм имал много проблеми, защото рисуването ми се отдава и ми беше кеф в нейните часове B)

Link to comment
Share on other sites

Ами хората отиват в ЕГ Пловдив не да се лигавят , а да учат.Тфа , че в класа си имал умни деца дето са учели , а ти си мързелувал не значи , че даскалото е скапано.

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Ами хората отиват в ЕГ Пловдив не да се лигавят , а да учат.Тфа , че в класа си имал умни деца дето са учели , а ти си мързелувал не значи , че даскалото е скапано.

 

А ти ако ми прочетеш поста малко по-внимателно ще видиш, че и аз УЧЕХ, имах добри оценки (4-5), в много случаи и 6, но не бях залегнал над учебниците като главанак и не зубрих по цял ден като ненормален :excl: :angry: Сам си прави извода колко умни бяха децата в класа ми :bgrin: Плюс това си обръснах мустаците и пишката много преди да ида там :D :) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ясен си ми - от мамините дечица с бележките.

Радвам се, че са те изгонили навреме. Мен винаги са ме дразнели такива като теб. Ако си мислел, че можеш да направиш 50 неизвинени отсъствия и да ти се размине без да си натискаш парцалите поне малко - явно не си познал.

Това че са те изгонили показва точно, че Караминев си е свършил много добре работата, IMHO, а че властвала АНАРХИЯ - явно не е така или аз не знам какво е анархия. Иначе нямаше да те изгонят. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ами хората отиват в ЕГ Пловдив не да се лигавят , а да учат.Тфа , че в класа си имал умни деца дето са учели , а ти си мързелувал не значи , че даскалото е скапано.

stardus7 точно тва значи, щото в тва даскало 80% от учениците в един клас са дебели зубари с девствени мустаци. Има много малко яки хора и аз просто съм изкарал супер як късмет, че нашите са ме набутали в този клас

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...