Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

Guest Phoenix
Ясен си ми - от мамините дечица с бележките.

Радвам се, че са те изгонили навреме. Мен винаги са ме дразнели такива като теб. Ако си мислел, че можеш да направиш 50 неизвинени отсъствия и да ти се размине без да си натискаш парцалите поне малко - явно не си познал.

Това че са те изгонили показва точно, че Караминев си е свършил много добре работата, IMHO, а че властвала АНАРХИЯ - явно не е така или аз не знам какво е анархия. Иначе нямаше да те изгонят.  :pirate

 

Хаха, а ти кога си обръсна пишката за сефте? :angry: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
Ами хората отиват в ЕГ Пловдив не да се лигавят , а да учат.Тфа , че в класа си имал умни деца дето са учели , а ти си мързелувал не значи , че даскалото е скапано.

 

ами да те хората отиват в ЕГ да учат ама като видят кво е и почват да се лигавят. Че гимназията елитна-елитна ама тва не ща да го чувам. БИЛА Е ЕЛИТНА! Ся тоя елит се гради на принципа "абе давай да ги изчукаме здравата тея дечица дето са влезнали тука, да видят що е то ЕГ, че ни писнана на оплешивялите гъзове 30 години да се гърчим. Ще хакаме и отсъствия, даже и ще ги намалим. Тея дет' са 12 клас? SAT и TOEFL? Майната им, едно време нямаше такива хави и ся няма да има. Ние сме даскали-комплексари, давай да ги загробваме "

И после учене? кви са тея филми бе? че ние се превърнахем в общообразователна гимназия. Химия, физика засилено и то на български, математика 4 часа седмично. Давай да има по всичко от МНОГО,а английския-зае*и. На всичкото отгоре-директора немец. И я има по 2-3 ама наистина пекнаи дасклаи на випуск - я не.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, а ти кога си обръсна пишката за сефте?
Ех, Велко, Велко...откога това стана мерило за акъл? Ама преди теб ще да е било, щото като гледам си бая по-малък. Уй на мама сладкия! Тичай при маминка за бележчици пък се сърди на лошия чичко че ти го е напорил после.
Вие, зайчета, явно не знаете какви класове и индивиди е имало преди вас  :rolleyes:
Еми ти ще кажеш. Явно си врял и кипял в тая гимназия. А тя ще продължава да става все по-малко елитна. На мен ми е trans penis, както казват древните римляни, аз съм завършил отдавна. :ph34r:
Link to comment
Share on other sites

stardus7 точно тва значи, щото в тва даскало 80% от учениците в един клас са дебели зубари с девствени мустаци. Има много малко яки хора и аз просто съм изкарал супер як късмет, че нашите са ме набутали в този клас

Ами в нашия клас има 1-2 момчета дето малко зубкат , ама са супер точни и супер веселяци.Има там и 3-4 момичета и тфа е.Иначе и аз мога да кажа , че иам късмет, че съм в този клас.Само с класната иам малко противоречия , ама нещо почнах да бъда послушен тия дни.

Link to comment
Share on other sites

Ами в нашия клас има 1-2 момчета дето малко зубкат , ама са супер точни и супер веселяци.Има там и 3-4 момичета и тфа е.Иначе  и аз мога да кажа , че иам късмет, че съм в този клас.Само с класната иам малко противоречия , ама нещо почнах да бъда послушен тия дни.

Ами браво, късметлия си, работата ще почне да вони когато някои почнат да се цепят от колектива заради оценки

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Ех, Велко, Велко...откога това стана мерило за акъл? Ама преди теб ще да е било, щото като гледам си бая по-малък. Уй на мама сладкия! Тичай при маминка за бележчици пък се сърди на лошия чичко че ти го е напорил после.

Еми ти ще кажеш. Явно си врял и кипял в тая гимназия. А тя ще продължава да става все по-малко елитна. На мен ми е trans penis, както казват древните римляни, аз съм завършил отдавна.  :ph34r:

 

Това с бележките нещо не мога да разбера защо го споменаваш непрекъснато :) Или си достатъчно тъп за да не разбереш, че щом съм имал 29 2/3 отсъствия значи изобщо не съм разчитал "на мама на бележките", дядка :) И като ти е trans penis не мога да разбера защо се обаждаш :)

Link to comment
Share on other sites

Щот, пич, затва са те изхвърлили и след това орева светилата и оплю света - сигурно даже и майка ти не е могла да ти помогне да останеш. :) Аре, успех с бутика.

Link to comment
Share on other sites

Ами браво, късметлия си, работата ще почне да вони когато някои почнат да се цепят от колектива заради оценки

Ами в класа нямаме момче бележкар , момичетата са 1-2.Обаче когато средния ти успех е 4.60 и госпожата ти каже , че си между 3 и 4 , наистина си струва да бъдеш поне малко бележкар.

Link to comment
Share on other sites

мизерник, за кво наистина се заяждаш?! явно никога не си бил проблемен ученик, вероятно си бил и мазньо... не искам да те обиждам, но човека си е живял живота, а в тва даскало трябва да си избиваш простотията, която се насабира, и тва един приятен начин.

 

Stardus7, радвам се за теб. Ние имахме бележкари, но ги отучихме :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Щот, пич, затва са те изхвърлили и след това орева светилата и оплю света - сигурно даже и майка ти не е могла да ти помогне да останеш.  :) Аре, успех с бутика.

 

Значи дефакто ме изхвърлиха, да...всъщност аз щях да се махна, те просто ме изпревариха :) Така и не разбрах по какъв начин "оревах орталъка", покажи ми ако обичаш ;) Даже казах, че ме е срам, че бях там...от което е логично да следва, че няма логика да орева орталъка :wacko: Това за майка ми няма да го коментирам :angry: Мерси за бутика :excl:

Link to comment
Share on other sites

Мизерник,тебе трябва да те сложим за PR на Караминев и Ег-то като цяло.Много е прехвали тая Английска,много прехвали и Караминев.Що трябва да се лъжем?Мисля е абсолютно ясно на всеки трезвомислещ човек,че Английската гимназия си я кара на стари лаври.Аре да не ти казвам докато учих там колко пъти ни смениха учителите по редица предмети,какви некадърни учители имаше по езиците/което е направо трагично,защото нали все пак е езикова гимназия/.Честно казано на пръстите на едната ми ръка се броят учителите,които са наистина добри преподаватели и педагози.Другите я не знаят какво трябва да правят,я им има нещо повредено в главите.Благодаря,ама за мен това не е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Ми не, да ти кажа мазньо не съм бил. Имах последно предупреждение за...обида на учител. Но това само ако много държиш да знаеш. Но мисля, че някои хора още се държат като 15 годишни, въпреки че са минали тази възраст и това е смешно. Живейте си живота както ви харесва, като пораснете (демек над 16) ще се видите от друг ъгъл. ;)

 

За Феникс - айде да не се занимаваме повече с теб тук, става ли? Виж последните 2 страници и тогава питай дали си "оревал орталъка" или не. Явно, че на теб все някой друг ти е виновен. Все пак - нека не си разваляма хубавия ден, който бтв ми е и рожден. Така че - 'сичко най-хубаво. :)

 

PR не съм ничий, говоря от собствен опит. И аз имам какво да кажа за Караминев, но не е тук мястото. Че нещата вървят на зле открайвреме - така е, ама вие искате и на цирк да го обърнете на всичко отгоре и после се чудите защо не става. Еми как да стане? Питам.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига сте се карали, 4е да не вземат пак да ни затворят хубавата темичка.Е всеки да си гледа кефа както знае, няма нужда от излишни караници.:0:0:)

Link to comment
Share on other sites

моят клас пък е леко ае не ме кефи има и точни хора но за жалост те не преобладават

Phoenix само 1 въпрос имам Караминев ли е виновен че ти имаш 29. 2/3 тва ся че е искал след тва да правиш изпити не съм запознат нз как стоят нешата няма да коментирам но тва че имаш 29 2/3 трябва да си знаеш че 90% си "пътник"

Link to comment
Share on other sites

моят клас пък е леко ае не ме кефи има и точни хора но за жалост те не преобладават

Phoenix само 1 въпрос имам Караминев ли е виновен че ти имаш 29. 2/3 тва ся че е искал след тва да правиш изпити не съм запознат нз как стоят нешата няма да коментирам но тва че имаш 29 2/3 трябва да си знаеш че 90% си "пътник"

 

 

Eй тоя Караминев много си го тачиш значи,егати.Кажи кво толкоз е напраил,че аз да споделя некои първи впечатления /понеже съм заЯк и спомените ми са пресни/.Примерно/мои да не зависи само от него/ама организацията на 15 септември в Климент Охридски беше много по-добра.Съвсем например го казвам,поправете ме ако не е така.ИИИгати и елита тогава дет отива игати и у4енето.Прав е брат4еда дет вика ,нас ни затиснаха от си4ки страни,къде отиди англииския,ся у4а по математика,щтот днес праихме контролно и утре пак ше праим,на англииския,си ****и ко да говорим оттука фе,нз,вий знайте по-добре :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mu3epHuK, 4естит рожден ден тогава и без повече караници във форума ти пожелавам

 

п.с.: над 16 съм, преди 3 дни станах на 17 :D

 

btw Phoenix, от разказа ти за оня 13 септември, така като го смятам тогава за пръв път съм влязъл в даскалото :D

Link to comment
Share on other sites

Eй тоя Караминев много си го тачиш значи,егати.Кажи кво толкоз е напраил,че аз да споделя некои първи впечатления /понеже съм заЯк и спомените ми са пресни/.Примерно/мои да не зависи само от него/ама организацията на 15 септември в Климент Охридски беше много по-добра.Съвсем например го казвам,поправете ме ако не е така.ИИИгати и елита тогава дет отива игати и у4енето.Прав е брат4еда дет вика ,нас ни затиснаха от си4ки страни,къде отиди англииския,ся у4а по математика,щтот днес праихме контролно и утре пак ше праим,на англииския,си ****и ко да говорим оттука фе,нз,вий знайте по-добре :rolleyes:

 

 

ем не си го тача много много просто казвам че е човек на място а и хора които го познават лично казват същото за него и за да не кажете че това са празни приказки ще кажа че знам това от мой роднина такаче не си измислям а отностно организацията не знам дали зависи от него съмнява ме има си зам. директори и други подобни домакини ала бала поне тва мисля АЗ :) а иначе аз съм немал проблеми с него и не съм видЕл нищо лошо от него за това ми е такова отношението

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
моят клас пък е леко ае не ме кефи има и точни хора но за жалост те не преобладават

Phoenix само 1 въпрос имам Караминев ли е виновен че ти имаш 29. 2/3 тва ся че е искал след тва да правиш изпити не съм запознат нз как стоят нешата няма да коментирам но тва че имаш 29 2/3 трябва да си знаеш че 90% си "пътник"

 

Не 90% а 99,9% пътник, но не 100% ;) Аз го знаех много добре, за това направих онова с бележката, защото ми беше последния изход. Лошото е, че не Караминев, а ония подлезурко Иванов се заяде за тая бележка и заради това може да се каже, че ме изгониха...както казах: съкратих много подробности откъм разговора ни тогава, но незнайно защо даскалчето се обиди и явно беше, че е наговорил всевъзможни глупости на Караминев. Да, но аз събрах подписка от класа (пазя я до сега) в която изрично се споменава, че аз не съм обидил с абсолютно нищо Иван Иванов(за което дефакто бях изгонен), тя, естествено, не беше призната от никой. А Караминев дори не си направи труда да изслуша мойта версия :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Аз допреди тази случка не си бях казал и 2 изречения с него, нито бях правил глупости. За съжаление първото му впечатление за мен се крепеше на стари историики я от даскали, я от Караминев (в последствие разбрах, че Иванов му е някъв си роднина там...). Аз ако знам, че съм го дразнил с нещо и сме се заяждали изобщо няма да го обвинявам в нищо, просто не съм такъв човек ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами в нашия клас има 1-2 момчета дето малко зубкат , ама са супер точни и супер веселяци.Има там и 3-4 момичета и тфа е.Иначе  и аз мога да кажа , че иам късмет, че съм в този клас.Само с класната иам малко противоречия , ама нещо почнах да бъда послушен тия дни.

аз съм 10х по-зле от теб....в класа само 2 се намират на приказка другите .....няма да коментирам,но зубари в нашия клас Няма Момичетата са чалнати (в нашия клас де :) ) и рядко взимам думата от устата на някои индивиди (пучи да каже :) ) други постояно лазят под чиновете и си търсят моливчето и гумичката.....абе скръб...милея за междучасето където ще се разкарам малко из чуждите стай (то и там има по 1-2 свястни)....Класната ни е същниски ужасТ .....и ядрена война да има пак ще учим немски...ех елитни гимназий

Link to comment
Share on other sites

аз съм 10х по-зле от теб....в класа само 2 се намират на приказка другите .....няма да коментирам,но зубари в нашия клас Няма Момичетата са чалнати (в нашия клас де :) ) и рядко взимам думата от  устата на някои индивиди (пучи да каже :) ) други постояно лазят под чиновете и си търсят моливчето и гумичката.....абе скръб...милея за междучасето където ще се разкарам малко из чуждите стай (то и там има по 1-2 свястни)....Класната ни е същниски ужасТ .....и ядрена война да има пак ще учим немски...ех елитни гимназий

Аз ти казах, че си единична бройка и че рядко има класове като нашия

Link to comment
Share on other sites

Хора, колко от тук присъстващите ще участват на деня на таланта? Не искам да издавате кво ще правите, но ако искате - споделете. Бтв елате да гледате дори да не участвате, ще има мн смях

Link to comment
Share on other sites

Мите, нашият клас тая година няма да участва (слава Богу:)) с димо и антон ще загреем преди празника. минава идеята да нахлуем на сцената, да всеем хаос и да се изнесем :) хухуху! :) и бай дъ уей къде ще е? в синдикалния или във военния клуб?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...