Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Ами ако искате вижте този топик - там е спора с училищата.

 

P.S. Ъъ вярно ли е, че вчера или скоро е идвал няк'ъв посланик в ЕГ-то?

 

P.P.S. Аз съм от 9Ж, вие?

Link to comment
Share on other sites

Сори за любопитството но при коя сте?

 

Аз съм Лъчо - 9 Ж. Може да ме потърсите

Link to comment
Share on other sites

Svetlana Dimitrova/izvestna pod kodovo ime RUSKA,edno takova malko,gadni4ko s 4ervena kosa/-8e,e sq kajete koi e precakaniq.

btw:Az sym Aneliq,pr. mi e.

 

P.S.Ee,to imalo mnogo ot EG-to,trqbva da se vidim nqkoga :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Как са новите зайци - нашите (миналата година), и по-точно паралелка Ж, са пъъъъъълна скръб!

 

ЦЦЦЦ... умря английската... кога станахте цигани кога ви почерняха гъзовете... не говори така за новите попълнения бе човек... аз звърших преди време ама все пак... имахме традиции някакви... сега само плюете като ви гледам... тая даскалка била гадна не знам коя си била по-гадна... зайците били пълна скръб... то вече няма английска...

Link to comment
Share on other sites

ЦЦЦЦ... умря английската... кога станахте цигани кога ви почерняха гъзовете... не говори така за новите попълнения бе човек... аз звърших преди време ама все пак... имахме традиции някакви... сега само плюете като ви гледам... тая даскалка била гадна не знам коя си била по-гадна... зайците били пълна скръб... то вече няма английска...

ААа недей така ;) Познавам хубаеи хора от класа ти :)

А аз съм Магито от 8з.Приятно ми е; )

Link to comment
Share on other sites

Ей ма на и мен :) 11 "е" - Жоро :D

 

А на Лошия Близнак - нека се радват бе, на теб кво ти пречи, може да искат да си направят среща...Ти можеш ли в чата да организираш среща от училище? Май не... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имахме си и ния темичка, но я затриха. уотева... радвайте :) яко даскало. има и говеда, има и смърдящи копелета, но си е оукей.

10 Е.

Link to comment
Share on other sites

10 D klas sam. Koito e bil ili o6te e D klass znae za kav maza4ok staa vapros :)

mislq 4e moje6 da potvardi6 4e nai golemite izrodi na daskaloto e moq klas, a imenno 10 Г. Ili kakto karaminev kaza - gaenite na u4ili6teto

saita na gimnaziqta e egplovdiv.unibg.org vzemete da se registrirate tam i da se vidim koi sme

az tam sam zapisan kato Fellblade eto i link:

 

http://egplovdiv.unibg.org/index.php?page=...etter=fellblade

Link to comment
Share on other sites

a za zaicite koito si mislqt 4e imat gadni klasni, iz4akaite dogodina da se zapoznaete s mazeva, osobeno nemcite... vodi himiq na nemski, ama govori kato parviq 4ovek. ei tva e gadina, moje da nqmate pove4e ot 4 po himiq ama pone 6te vi e sme6no - taq jena ne moje da varje dve posledovatelni izre4eniq smisleno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...