Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

Може ли някой да ми отговори дали Невена Астарджиева все още преподава в ЕГ Пловдив по Английски?

А Чанлиева по Физическо?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Мерси много.

Интересно ми е имате ли компютри в ЕГП ?

Аз съм завършил преди доста време.

Класна ми беше Чанлиева по физическо, ама най-готино бе по Немски при Данчето Младенова.

А Астарджиева е страхотен педагог и специалист. При нея всеки е голям късметлия да учи.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми отговори дали Невена Астарджиева все още преподава в ЕГ Пловдив по Английски?

А Чанлиева по Физическо?

 

И двете са там. Чан-Ли е голяма работа, скоро я видях. Същата веселячка е...

Link to comment
Share on other sites

Цели 2 зали???? А стига бе!!! Колко компютъра са проблизително??? Абе, аз трябва да взема да намина да видя старото си даскало:))))

Чан- Ли верно е Номер 1 обаче! Все ни извиняваше отсъствията........

Link to comment
Share on other sites

Младенова тая по немски ли ? тя е добра но накрая с оценките е злокобна имах 2ви срок 5 2рия всички почнахме двойки покрай диктовките и аз съответно 3 за срока очаквах при 5 и 3 да ми пише 4 но тя ми писа 3 нямам думи а иначе Елка у супер шоу в часа и а мен си ме обича такаче нищо лошо но мога да кажа за часа й ! ! !

Link to comment
Share on other sites

antone mladenova 4ernata kurva li e we?

Link to comment
Share on other sites

Успеехххх при Младенова да научиш нещо. От миналата година по немски нищичко не знам. Тая година сме при Докузова и си ни е супер. Това определено е един от най-точните учители, който познавам. :punk

Link to comment
Share on other sites

ае младенова на мен тази която ми преподаваше миналата година е една руса с къса коса но наистина мн. мн. не можеш да научих аз тогава ходих на уроци по немски при караколева за да знам поне за какжо става дума да бях добре иначе наистина не мисля че мн. мн. може да се научи от нея

 

камел-дривер а ти си :) ?

Link to comment
Share on other sites

Цели 2 зали???? А стига бе!!!  Колко компютъра са проблизително??? Абе, аз трябва да взема да намина да видя старото си даскало:))))

Чан- Ли верно е Номер 1 обаче! Все ни извиняваше отсъствията........

ми има по десетина компютъра във всяка зала ама тва са баси компютритена повечето миничките лагват много сериозно

Link to comment
Share on other sites

Eми, все пак по-добре от нищо, но в други училища имат доста повече зали,отколкото в ЕГП.

Нали Караминев е още директор?

А Попова и Нончева зам. директори ли са още?

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: единственото ново е, че ремонтираха изкъртените(и насрани) кенефи на третия етаж :excl:

за което ни събраха по 1.5 бахти и мангалската история,затолкоз пари трябваше да ги направят кат тези в новотела :allien

Link to comment
Share on other sites

Еми, честити кенефи в такъв случай:)))

Да си ги ползвате със здраве:)

В студ и пек :)

И да не пафкате много вътре :)

Link to comment
Share on other sites

[qoute=Qzoveca,Apr 12 2005, 19:35 PM]за което ни събраха по 1.5 бахти и мангалската история,затолкоз пари трябваше да ги направят кат тези в новотела

[/qoute]

 

кат' не можаха да намерят тея шибаняци дето НАИСТИНА са направили поразията цакаха всички... :allien

 

...И да не пафкате много вътре :)

 

 

е то аз вече в кенефите не пуша, ама все още има хора дето всяко междучасие са там :) Преди месеци някъв от десети клас директора го хванал да пуши и уж щяха да го изключват, ама май го оставиха. Говореше се даже, че Попова пуснала даскал-агент, който вместо да ходи в даскалската тоалетна ходи в тея за ученици, пикае там, гледа кой пуши и докладва после на Попова :)

Link to comment
Share on other sites

Пфууу, как може да пушите в шия кенефи?! супер много смарди и не мога да се изпикая! или поне не протестирайте като пикая на отворена врата, имам фобия от затворени врати на тоалетни

Link to comment
Share on other sites

Аз не бях влизал в кенефите през тия 5 години (влизал съм в кенефа на салона, но там е друго), обаче преди около месец минах през даскалото и ми казаха, че било оправено и почистено и се престраших...пак беше гадно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...