Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

Поради редица причини  :unsure: Може би най-важната е, че бях в една институция, където властваше АНАРХИЯ, начело с батко ви Караминев, към който имам...така да се каже...не много добри чувства  :starwars:  :angry1 Като махнем голяма част от учениците и една адски малка от учителите (2-3ма) всичкото останало не става и за боклука  :unsure: На думи наистина е елитна гимназия, но само на думи...е махнах се (махнаха ме) в 10ти клас от там (не ми се разказва защо, много е дълго) и отидох в ГХП "Св. св. Кирил и Методий", по старому Благоев ..... трябва да ви кажа, че като институция, управление...абе нивото е МНОГО над това на ЕГ, поне по онова време беше така, сега не знам, но до колкото познавам ония капут Караминев май май никога няма да се оправи, поне докато тоя е директор. Единственият свястен до ОГРОМНА степен човек в ЕГ е Нели Нончева, на която един ден спокойно и с удоволствие мога да й издигна паметник - прекрасен психолог, изключително разбиращ човек, който си върши работата по най-добрия възможен начин... :)

 

Чак пък анархия :))) не помня да е било... пък иначе и Караминев и Нончева са се опитвали да ме нареждат, ама на края на разговорите и двамата нямаше какво да кажат... пък той Караминев откакто Калина умря (лека и пръст) и след голямата му отпуска... не беше същия просто... и Нончева яко се осра... Караминев може да беше гадничък от време на време, ама поне организираше много от нещата... и поне щяхме да имаме бал като хората... пък то кво... до последно даже не се знаеше къде ще сме... и кога... абе да... откакто Калина умря си стана дивотия там... ама аз си го помня с добро даскалото.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
Мите, нашият клас тая година няма да участва (слава Богу:)) с димо и антон ще загреем преди празника. минава идеята да нахлуем на сцената, да всеем хаос и да се изнесем :) хухуху! :) и бай дъ уей къде ще е?  в синдикалния или във военния клуб?

в синдикалния ще е (ние заиците ще ви се смеем :) ) и бтв не че го познавам ама за димо димов ли става въпрос ??

Link to comment
Share on other sites

Аз като минах вчера през даскалото и Паца официално ме покани...все повече се замислям, дали да не намина...сигурно пак ще е голяма простотия.

Link to comment
Share on other sites

разбира се, че ще е простотия :)

Link to comment
Share on other sites

в синдикалния ще е (ние заиците ще ви се смеем :) ) и бтв не че го познавам ама за димо димов ли става въпрос ??

Снежанке май няма да е в синдикалния.Питай @Naghual той е по-информиран.

Иначе : Не мисля да участвам.Мързи ме прекалено много , пък и съм болен.

Link to comment
Share on other sites

Голям базик ще е тоя "празник" :tongue - още от сега ви казвам (нали лично съм замесен - виждам какви ги мислят в класа :laughing:)

Link to comment
Share on other sites

в синдикалния ще е (ние заиците ще ви се смеем :) ) и бтв не че го познавам ама за димо димов ли става въпрос ??

Май за него става дума...мисля,че няма друг Димо в 10 клас :) Или се бъркам? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Абе тя ама дейба защо всички сте толкова против нея? Не ми е никак любима, но от това даскало сигурно има 2ма-3ма даскали, с които да не съм се карал или да съм имал някакви проблеми и тя е от тях. Може да не е точният човек за учител по музика, но поне се напъва, обича изкуството и се опитва да го предаде на хлапетата, които в повечето случаи за обикновени лайнари, които се правят, че "тия неща не ги ебават"...простотия колкото искаш... Та Паца си е ОК според мен...

Link to comment
Share on other sites

Ей това ни е даскалото...само оценките имат значение...как се извъдих само аз такъв незаинтересован...

Link to comment
Share on other sites

в синдикалния ще е (ние заиците ще ви се смеем :) ) и бтв не че го познавам ама за димо димов ли става въпрос ??

 

Последно в 10 почва , или в 10 трябва да сме там , а то да започне понякое време ??? А и още 1 нещо : Синдикалния нали е до Лъкито или го бъркам с нещо друго ???

бтв: Къде ми е пергела ве :tongue :P базикам се естествено ;) :zzz :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Последно в 10 почва , или в 10 трябва да сме там , а то да започне понякое време ??? А и още 1 нещо : Синдикалния нали е до Лъкито или го бъркам с нещо друго  ???

бтв: Къде ми е пергела ве  :tongue  :P базикам се естествено ;) :zzz :lol:  :lol:

 

ДА точно там е.А аз разбрах , че 9:45 тряя сме там

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа че тая Парашкевица е супер проста. Едно време даваше да правим доклади за различните стилове музика и аз правя за хип-хоп съответно. Тя ми каза че се занимавам с глупости и че тва "не е никва музика". Егати зора! И мен чалгата не ме зарибява примерно ама е музика, нали , се няква музика е. Да кажеш така като нея е жива мизерия.

 

Даскал по музика и то от най-големите! :devil :pirate

Link to comment
Share on other sites

Точно :)

@още едно зайче :) 8В Deutsch>alles :P /честуу/

 

 

С тебе май се знаем  B)  B)  Аз съм kol4o хаха

 

 

не знам..случайно да се казваш пеньо и да си 8а,ако ли не поне тряя да го познаваш...МАЙНА I®© :)

 

 

Aлоу, на чат го обърнахте тука бе майка му стара :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа че тая Парашкевица е супер проста. Едно време даваше да правим доклади за различните стилове музика и аз правя за хип-хоп съответно. Тя ми каза че се занимавам с глупости и че тва "не е никва музика". Егати зора! И мен чалгата не ме зарибява примерно ама е музика, нали , се няква музика е. Да кажеш така като нея е жива мизерия.

 

Даскал по музика и то от най-големите! :devil  :pirate

 

Евала й правя тогава за това изказване. Утре специално ще я поздравя.

Link to comment
Share on other sites

не знам..случайно да се казваш пеньо и да си 8а,ако ли не поне тряя да го познаваш...МАЙНА I®© :)

хохо! 8А е голямата ми любов. имате едно хилавко момиченце, русичко, ехх, направо като плюшена играчка е :) много си го обичам :woot

парашкевица ми остави 5. аз съответно и казах "Ай сиктир, ма!" и тва беше. не мога да я понасям - ужасно същество. сега покрай ДЕНЯ постоянно щъка из коридорите - бррр, ще и мелна един :)

Link to comment
Share on other sites

тая по музика мноо тъпа ле .... супер яка пиеска щяхме да праим от класса

и тая вика 4е нямало послание .... па4а проста дебела ...

 

и утре некъф измислен ден на таланта , като си спомня миналия клко мноо смях мноо смях стааше едни пи4ове от класа играха некви пяници и са разцепих ... ща видим ко ша е утре

 

на д клас маи ше е яко ... видяхте ли вело къф ша е :ph34r: некъф луд кустйумар

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...