Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

Шшш, чакайте ве, какво затваряне, какви 5 лева, аз съм до 3-то районно и само 4-ка ми върши работа. Кво, пеша ли ще трябва да ходя!? xD

Ти хубаво си до 3-то районно, ми аз като съм от Тракия? :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Дайте да я съживим малко тази тема. В училището доста интересни неща стават- Караминев се махнал, Нончева подала оставка, ама не я приели, Попова се самообявила за директор. В последствие, официално я назначили за нов директор. Аз разбрах, че далавери с пари са замесени в цялата история, някой, ако има друга информация, да казва .

Link to comment
Share on other sites

Аз като бивш ученик .... Ми Караминев след като стана инцидента с дъщеря му , изобщо не се вясваше в училище... Беше човека призрак . Идваше юни месец, хващаше по един, който пуши в тоалетните , наказваше някой и дим да го няма. Ся незнам защо е напуснал, може да си е имал причини различни от финансови злоупотреби, ама нещо не ми се вярва , щом чак и Нончева да иска да си ходи. Поне преди няколко години редовно си взимаше от ученици " дарения за училището": за пушене в тоалетните, за пушене на лафката, за отсъствия които са с фалшиви белешки, приемане на ученик, не държал изпити и тн.... Може някой да се е разприказвал,което е и нормално, та двамата с психото да са решили да се умитат, да не стане сериозно.

 

Наскоро срещнах Узунов и Калева и те споделиха че ся било лудница!!! Всеки втори се натискал да стане директор. "Конкурентите снасяли донуси един за друг, досегашни приятели станали врагове,обиждали се" и общо взето обстановката била мн обтегната.

 

Така че ако някой знае нещо да споделя :punk

Link to comment
Share on other sites

То и аз съм завършила вече. Аз чух, че са ги хванали в далавери директорите. Пицата много помагала като напуснал директора. Ех, стана човек от тази жена. Аз само съм чувала преди какво зло е била, а аз лично мисля, че тя беше един от най-готините учители в ЕГто. Айде някой, който още е в английската, да каже какво е положението, или само слухове разпространяваме.

Link to comment
Share on other sites

Някои хора по доста миши начин решиха да постъпят навръх 50-годишнината :sick

 

иначе ние случихме че сме юбилеен випуск и ни направиха голямо шоу на изпращането и бала.Даже дипломите ще ни ги дават тържествено :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Айдеееее,замряхме съвсем в тая тема :) Някой от випуск 2008 да се похвали къде е приет а у :P

А ако някой заек или настоящ ученик иска инфо за даскало или учителите -ние ВЕЧЕ завършилите на драго сърце ще го/я осведомим ;) Айде със здраве и успех на всички :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ем, даскалото е добре, зависи обаче какво търсиш в даскало.

ако е за айляк и купон- няма да го намериш в английската, ако е за учене и ...учене тук е твоето място :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...